Poraďte nejrychlejší a nejjednodušší cestu

4191
20.5.20 21:27

Poraďte nejrychlejší a nejjednodušší cestu

Nenadávejte mi prosím, neodkazujte na net. Najde mi nějaká dobrá duše nejjednodušší a rychlou cestu z Hranic na Moravě do Bratislavy hl. stanice? vlakem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
20.5.20 21:36

@GabinkaCh sednes do vlaku a jedeš :mrgreen: není to nadávání, ale když na idos zadáš start a cíl, vyjede ti trasa vč doby, ceny atd.. Je to skutečně jednoduché. Trasy to hledá nejrychlejší, takže asi tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12282
20.5.20 21:41

@GabinkaCh a to to na idos neumíš zadat sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25648
20.5.20 21:42
@GabinkaCh píše:
Nenadávejte mi prosím, neodkazujte na net. Najde mi nějaká dobrá duše nejjednodušší a rychlou cestu z Hranic na Moravě do Bratislavy hl. stanice? vlakem

Teď tam vlak nejezdí, ne? Jinak do Brna a přestoupit na rychlík, co jezdí z Prahy denně několikrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2590
20.5.20 21:43

Nenajdu, jsi líná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25648
20.5.20 21:43
@martina.se píše:
@GabinkaCh sednes do vlaku a jedeš :mrgreen: není to nadávání, ale když na idos zadáš start a cíl, vyjede ti trasa vč doby, ceny atd.. Je to skutečně jednoduché. Trasy to hledá nejrychlejší, takže asi tak..

Ono to teď Blavu vůbec nechce ukázat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
20.5.20 21:45

Aktuálně IDOS píše, že spojení neexistuje. Budeš muset počkat, až se zase otevřou hranice. Jinak ti to spojení nenabídne. Zkusila jsem tam zadat i datum 30. 6.
Možná si zkus zavolat na inforlinku českých drah, jestli by ti to nevyhledali v jejich interních systémech, kde není omezení aktuálním zavřením hranic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
20.5.20 21:47
@Russet píše:
Ono to teď Blavu vůbec nechce ukázat :nevim:

Njn, protože ofiko Slováci neprijimaji.. Takže to je ten důvod.. Ony ani nejezdi mezinárodní vlaky.. Třeba vyčkat, až otevřou hranice..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
20.5.20 21:59

No teď to nenajde nikdo, jak vlaky přes hranice nejezdí.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
20.5.20 22:41

Vlaky teď na sk nejezdí. Prý musíš dojet na hranice, tam přejít pěšky, na SK projít nějakým jejim “screeningem” a pak můžeš pokračovat po slovensku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13330
20.5.20 23:52

No jsou zavřený hranice - mezinárodní osobní hromadná doprava nejezdí. A i s autem je to pořád ještě složité. minimálně potřebuješ čerstvý negativní test a musíš spadat do nějaké z následujících skupin
https://www.mzv.sk/…nej-situacie

Jinak až se to vrátí do normálu, tak pojedeš do Brna a tam přesedneš na mezinárodní rychlík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1129
21.5.20 11:12
@Ou píše:
No jsou zavřený hranice - mezinárodní osobní hromadná doprava nejezdí. A i s autem je to pořád ještě složité. minimálně potřebuješ čerstvý negativní test a musíš spadat do nějaké z následujících skupin
https://www.mzv.sk/…nej-situacieJinak až se to vrátí do normálu, tak pojedeš do Brna a tam přesedneš na mezinárodní rychlík.

Z Hranic na Moravě bych spíše jela směr Přerov a Břeclav. Ráno jezdí rychlík do Vídně ( myslím, že je před osmou v Přerově) a v Břeclavi je přestup na vlak směr Bratislava - každé 2 hodiny jezdil Metropolitan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1129
21.5.20 11:15

A běžně ještě jezdí EC z Polska do Břeclavi a dál, ale tam bych byla opatrná na možná zpoždění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama