Poraďte nejvýhodnější půjčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mithiela
Povídálka 40 příspěvků 03.04.19 10:53
Poraďte nejvýhodnější půjčku

Dobrý den, rozešla jsem se s partnerem a mám problém platit teď dva měsíce sama nájem za pronajatý byt, než nastoupím do zaměstnání, kde budu mít v červnu první výplatu. Nyní také pracuji, ale za mzdu, která náklady za podnájem nepokryje.
Nezbývá mi nic jiného, než si na ty dva měsíce vzít půjčku, ačkoliv jsem velkým odpůrcem dluhů a půjček. :(
Poradíte mi, prosím, kde si výhodně půjčit s nízkým úrokem a s možností splatit půjčku předčasně? Budu potřebovat půjčit cca 15000. Předem moc děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
josslyn.n
Kecalka 188 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 10:56

@Mithiela Na kontokorent bys nedosáhla? Tam není nutnost ihned splatit a úroky nebývají špatné.

Lalelale
Závislačka 4136 příspěvků 03.04.19 10:58

@Mithiela ajaj, a budeš mít z čeho splácet, když máš tak nízkou mzdu? Pravděpodobně to dost preplatis, což ve tvé situaci jsou velké peníze. Nemůže ti půjčit rodina?

Lalelale
Závislačka 4136 příspěvků 03.04.19 10:59

@josslyn.n akorát pokud je na tom finančně tak zle (nepoplati ze mzdy nájem a nemá nasetreno ani 15k), tak pokud nezvládne platit kontokorent, tak ji to sejme.

arinecka
Kelišová 5892 příspěvků 03.04.19 11:01

@Mithiela Nemůže ti půjčit rodina, kamarádi? Takhle se dostaneš do kolotoče dluhů raz dva :? Co třeba zkusit nějakého spolubydlícího abys neměla tak vysoké placení sama?

Mithiela
Povídálka 40 příspěvků 03.04.19 11:02

@Lalelale kontokorent už bohužel u své banky mám, ale to je jen 5 tisíc. Víc nenabízí.

Lalelale
Závislačka 4136 příspěvků 03.04.19 11:04
@Mithiela píše:
@Lalelale kontokorent už bohužel u své banky mám, ale to je jen 5 tisíc. Víc nenabízí.

A nemůžeš si půjčit u rodiny? Třeba po částech. 3tacy od tety, 3 od mamy, atd atd… Ve tvé situaci by to bylo nejlepší. Můžu se zeptat, co dělas za práci? S tak nízkou mzdou nemůžeš dlouhodobě fungovat, když sotva pokryjes nájem

Mithiela
Povídálka 40 příspěvků 03.04.19 11:07

@arinecka bohužel, nikdo z mého okolí mi půjčit nemůže a cizího člověka do bytu nechci, žiji s dcerou.

Mithiela
Povídálka 40 příspěvků 03.04.19 11:09

@Lalelale dělám sociální pracovnici u neziskové organizace, která má úvazky jen na půl úvazku. Naštěstí jsem si našla stejnou práci na celá úvazek, tam ale nastupuji od května, čili první větší výplatu budu brát v červnu.

Netopirek
Echt Kelišová 9106 příspěvků 03.04.19 11:17

@Mithiela Já měla naposledy půjčku od Airbank. Mám u nich účet. Vyhovovala mi možnost posílat splátky navíc nebo vyšší, bez nějaké sankce. Nakonec jsem jí zaplatila o víc než polovinu dřív, takže jsem jí ani moc nepřeplatila.

Všechny půjčky přeplatíš. Takže si zvol tu kde můžeš posílat splátky navíc nebo zaplatit dřív, bez pokuty.
Nic lepšího asi v tuhle chvíli není?

kačka39
Kecalka 383 příspěvků 03.04.19 11:18

Podívej se, jestli nenabízí někdo půjčku zdarma. Zaplatíš jenom tolik, co si půjčíš, max nějaký poplatek k tomu. Za to, že tě potom budu bombardovat nabídkama. A musíš splácet vše tip top, žádný prodlevy ve splácení.

arinecka
Kelišová 5892 příspěvků 03.04.19 11:19
@Mithiela píše:
@arinecka bohužel, nikdo z mého okolí mi půjčit nemůže a cizího člověka do bytu nechci, žiji s dcerou.

A co třeba zkusit domluvu s majitelem bytu? Třeba by se dalo domluvit že dáš část a v květnu vše doplatíš?

Mithiela
Povídálka 40 příspěvků 03.04.19 11:20

@kačka39 a kde se takové půjčky postkytují?

Mithiela
Povídálka 40 příspěvků 03.04.19 11:20

@arinecka to ani nebudu zkoušet, je to hrozný škrt na peníze.

arinecka
Kelišová 5892 příspěvků 03.04.19 11:24

@Mithiela Aha, tak to nic. Zkus pohledat na netu, dá se půjčit i bezúročně, když je to první půjčka, vrátíš jen to co si půjčíš.

http://s.imedia.cz/click?…

Příspěvek upraven 03.04.19 v 11:26

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama