Reklama

Poraďte panenku pro 2letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nico2
Kecalka 370 příspěvků 06.09.18 23:30
Poradte panenku pro 2 letou

Ahoj vsem. Muzete mi, prosim, poradit zkusenosti a rady k vyberu panenky? Nemohu se rozhodnout jestli miminko bez vlasu a nebo s vlasky. Jestli s měkkým telem a nebo celoplastovou. Jestli s funkcemi a nebo obyc. Panenka bude pro 2 letou a obcas ji bude krast 5-ti leta. Ted mame panenku velikou cca 36cm, měkké telo (pouze hlava, ruce a nozicky plastove) bez vlasku, bez funkci. Obleka se treba lehceji panenka celoplastova a nebo ta latkova s plastovymi koncetinami? Dekuji za jakekoliv rady a postrehy. Pokud budete mi i primo tip na panenku, tak sem s nim. Zatim mam predvybranou Annabell Mia. Dekuji

Reklama

Reakce:

murry
Závislačka 2856 příspěvků 06.09.18 23:44

Mne se libi moc panenka z Lidlu, je cenove dostupna, hezke zpracovani, neco i povida a telo je mekke coz mi prijde spravne..velikost pro dvouletou akorat ;)

Uživatel je onlineVerunecka289
Závislačka 3329 příspěvků 07.09.18 07:19

Máme Baby Born a k vánocům pribude i BB sestřička, je k tomu hromada doplňků, oblečení… dcera 13 měsíců ji krmí, dává dudlík, vozí v kočárku… sama jsem zírala :lol: 3 letá si s ní taky krásně vyhraje :palec:

nico2
Kecalka 370 příspěvků 07.09.18 08:02
@Verunecka289 píše:
Máme Baby Born a k vánocům pribude i BB sestřička, je k tomu hromada doplňků, oblečení… dcera 13 měsíců ji krmí, dává dudlík, vozí v kočárku… sama jsem zírala :lol: 3 letá si s ní taky krásně vyhraje :palec:

A to je plastova nebo latkova? U nas je to tak, ze starsi si s panenkama nikdy nehrala. Ta mladsi snad od narozeni :mrgreen: no a jak ji vidi starsi tak se prida a hraji si spolu.

nico2
Kecalka 370 příspěvků 07.09.18 08:05
@murry píše:
Mne se libi moc panenka z Lidlu, je cenove dostupna, hezke zpracovani, neco i povida a telo je mekke coz mi prijde spravne..velikost pro dvouletou akorat ;)

Tak tu presne mame. Pro me je funkce pokud to umi napr curat, ronit slzy a podobne blboviny. Tehle kdyz vyndas strojecek, tak je to normalni miminko. Jako je super, ale uz bych asi chtela nejakou jinou. 2 stejne nee

blumen
Hvězda diskuse 41238 příspěvků 07.09.18 08:14

Moji dceru 3,5 panenky odmala temer nezajimaji, krome jedine, tu zmacknes a vydava ruzne zvuky - smich, plac atd. Vlasky nema, telo ma mekke, neznackova, urcena pro rocni dite. Ale jine u nas lezi ladem…

Alastorka
Stálice 69 příspěvků 07.09.18 08:40

pro menší děti je určitě lepší ta plátěná nerozbije se tak rychle když s ní třeba hodí o zem nebo tak podobně

Uživatel je onlineVerunecka289
Závislačka 3329 příspěvků 07.09.18 09:55

@nico2 ta je plastová, čurá, roní slzy, je miminko a sestřička, ta sestrička má dlouhý vlásky, ohýbací nohy, jinak oblečení pasuje na obě panenky. Miminko se dá koupit i chlapeček :)

chs.jasmin
Kelišová 7438 příspěvků 07.09.18 10:17
@nico2 píše:
Ahoj vsem. Muzete mi, prosim, poradit zkusenosti a rady k vyberu panenky? Nemohu se rozhodnout jestli miminko bez vlasu a nebo s vlasky. Jestli s měkkým telem a nebo celoplastovou. Jestli s funkcemi a nebo obyc. Panenka bude pro 2 letou a obcas ji bude krast 5-ti leta. Ted mame panenku velikou cca 36cm, měkké telo (pouze hlava, ruce a nozicky plastove) bez vlasku, bez funkci. Obleka se treba lehceji panenka celoplastova a nebo ta latkova s plastovymi koncetinami? Dekuji za jakekoliv rady a postrehy. Pokud budete mi i primo tip na panenku, tak sem s nim. Zatim mam predvybranou Annabell Mia. Dekuji

Ahoj,

já mám ráda látkové panenky, takže holky mají ty. Ale mají i panenky jak sama popisuješ - látkové tělo a plastová hlava, ruce a nohy. Ta je na dvouletou docela veliká, ale taky ji ráda tahá (naše má tedy 18m) :lol:
U nás tedy holky rády ty panenky „tuní“ a dokreslují jim ruzné pihy a tetování :lol: Proto u nás by třeba investice do drahé panenky byla dost zbytečná.

Ale osobně mám vyhlédnuté nějaké realistické panenky okolo 1500kč - jsou velikostně jako novorozenec = mužeš nakoupit spoustu oblečků a newborn plenky apod (to jsem třeba já jako malá milovala), jsou už i kočárky pro realistické panenky pro děti (Tako junama apod.) kde se ta velká panenka vejde.

koukni sem: http://www.realisticke-panenky.cz/index.php

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 07.09.18 10:25

ideální je vepřová, dělaná v troubě

nico2
Kecalka 370 příspěvků 07.09.18 10:44
@pohledzdruhes­trany píše:
ideální je vepřová, dělaná v troubě

To je pravda. Ale to je u nas v rodine na 5 minut :-; potrebuji neco trvanlivejsiho :mrgreen:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 07.09.18 10:50
@nico2 píše:
To je pravda. Ale to je u nas v rodine na 5 minut :-; potrebuji neco trvanlivejsiho :mrgreen:

tak nasolit, nasušit a schovat :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >