Parfém podobný C-thru Black diamond

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markouš
Kecalka 355 příspěvků 20.10.14 16:16
Poraďte parfém, dámský.

Ahoj, mám svou oblíbenou vůni od C-thru Black diamond. Ale ráda bych podobně vonící parfém. Máte nějaká doporučení?

Hlava:
Citrusy, koření

Srdce:
Vanilka, orchidej

Základ:
Santalové dřevo, pačuli, ambra

Reakce:
Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 20.10.14 16:22

@Markouš Nemůžu si pomoct, ale nejlíp a nejdýl vydrží vonět Channel Chance! Každý ale opravdu každý mi tvrdí, jak nádherně voním a jak je to pořád cítit. :palec:

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 20.10.14 16:26

Zkus ck euphoria forbidden

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 20.10.14 16:27

Za mě Paco Rabanne lady milion, mám stejnou zkušenost co přispívatelka nahoře. Nádherně voní, vydrží dlouho, stačí jednou stříknout. Není nijak těžká, nebolí z ní hlava a je to prostě moje number one :palec:

Je sice z těch dražších parfémů, ale když si to člověk spočítá, že tady stačí se stříknout 1× a u všech těch parfémovaných vod alá adidas, playboy a já nevim co ještě to na sebe pomalu musíte vylít aby to bylo cítit aspoň půl dne trošičku, tak se to cenově rozhodně vyplatí :palec:

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 20.10.14 16:35
@Callipo90 píše:
Za mě Paco Rabanne lady milion, mám stejnou zkušenost co přispívatelka nahoře. Nádherně voní, vydrží dlouho, stačí jednou stříknout. Není nijak těžká, nebolí z ní hlava a je to prostě moje number one :palec:Je sice z těch dražších parfémů, ale když si to člověk spočítá, že tady stačí se stříknout 1× a u všech těch parfémovaných vod alá adidas, playboy a já nevim co ještě to na sebe pomalu musíte vylít aby to bylo cítit aspoň půl dne trošičku, tak se to cenově rozhodně vyplatí :palec:
:palec: jo jo přesně, moje řeč. Channel Chance také stačí 1× stříknout dokonce kabát, který nosím voní neustále a to ho nevoním, jen se do něj navoněná oblékám :*
bee.rush
Kelišová 7072 příspěvků 20.10.14 16:36

Estee Lauder - Wood mystique. V ČR se da sehnat pres internet, jinak v Dubaji pripadne v Evropě na Heathrow. Neni urceny pro evropský trh, takze jim tu voni jen par lidi a je to original. Jinak me zastavuji kvuli Chloe, ta je nadherna, ale dost pouzivana. Sladší ale perfektní je Dot od Jacobse, ma naprosto skvělý flakonek.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 20.10.14 17:05
@Mrs.GSdog píše:
@Markouš Nemůžu si pomoct, ale nejlíp a nejdýl vydrží vonět Channel Chance! Každý ale opravdu každý mi tvrdí, jak nádherně voním a jak je to pořád cítit. :palec:

:palec: Ten je úžasný.

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 20.10.14 17:32

http://www.parfums.cz/…er-pro-zeny/
vůně hodně podobná tvým požadavkům

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 20.10.14 17:35
Markouš
Kecalka 355 příspěvků 20.10.14 18:11

@Mrs.GSdog a můžeš mi prosím poslat odkaz, na ten, který používáš ty? na netu jsem našla několik typů. :)

vikki.v
Kecalka 149 příspěvků 20.10.14 18:52

Já miluju DKNY Be delicous, Gucci Envy me a Channel Chance. Střídám je dle nálady :)
Jinak můžu i Hugo Boss Woman a Calvin Klein Euphoria :)

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 20.10.14 19:41
@Markouš píše:
@Mrs.GSdog a můžeš mi prosím poslat odkaz, na ten, který používáš ty? na netu jsem našla několik typů. :)

tenhle : http://www.parfemy.cz/…sovacem.html ale nekupuji pravidelně dostávám darem k narozeninám :hug:

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 20.10.14 20:14
@Mrs.GSdog píše: :palec: jo jo přesně, moje řeč. Channel Chance také stačí 1× stříknout dokonce kabát, který nosím voní neustále a to ho nevoním, jen se do něj navoněná oblékám :*

Přesně :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >