Reklama

Poraďte polštář z Jysku z paměťové pěny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rsisa
Kecalka 475 příspěvků 19.01.17 09:18
Poraďte polštář z Jysku z paměť. pěny

Ahoj všem, prosím o radu - mám v příšerném stavu krční páteř a řeším vhodný polštář. Problém je v tom, že těch polštářů je plno druhů, můžete mi prosím doporučit nějaký konkrétní, nejlépe z Jysku a za rozumnou cenu, tak do 1000 max. Díky moc!!!

Reklama

Reakce:

lulinka999
Kecalka 103 příspěvků 19.01.17 09:45

Myslim si jysk neni moc kvalitní na zbozí.
Ale ja mam taky problemy s pateri a hlavne s krční. A dr mi řekl ze nej je spat bez polštarú a moc mi to pomohlo sice prvni noci jsem nemohla usnout ale pak jsem si na to zvykla. Zkus to nic za to nedáš.

lapagerie
Kecalka 476 příspěvků 19.01.17 10:57

Taky jsem měla potíže s krční páteří. Klasický polštář jsem vůbec nemohla používat a bez polštáře se nevyspím.
V jysku jsem si na doporučení koupila tohle:
 https://jysk.cz/…0x50x10-7-cm

A tedy musím říct, že paráda, vozím si ho s sebou i na víkendy k rodičům atd.

rsisa
Kecalka 475 příspěvků 19.01.17 15:49
@lapagerie píše:
Taky jsem měla potíže s krční páteří. Klasický polštář jsem vůbec nemohla používat a bez polštáře se nevyspím.
V jysku jsem si na doporučení koupila tohle:
https://jysk.cz/…0x50x10-7-cmA tedy musím říct, že paráda, vozím si ho s sebou i na víkendy k rodičům atd.

Díky moc za tip, něco takového si představuji..tak uvidím :)

Olupa
Povídálka 23 příspěvků 20.01.17 14:50

No já si teda taky nejsem moc jistá tou kvalitou v jysku. Nikdy bych si tam nekoupilanic většího nebo takto citlivého. Já sem si ten polštář pořizovala z obchodu přímo se zabívajícím matracemi, povlečením a vše kolem…i-matrace, ten polštář má myslím označení ortopedický klín nebo tak nějak. Fakt to má něco do sebe. Člověk pod hlavou nemá mít ani moc ani málo. Páteř by měla být v rovině. A ideální je k tomu přidat nějaké protahovací cviky. Posílit páteř.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama