Poraďte, potřebuji najít jedno místo v Poděbradech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alisekR
Kelišová 5267 příspěvků 24.09.18 05:40
Poraďte, potřebuji najít jedno místo v Poděbradech.

Hledám místo. Před dvaceti lety jsem někde v parku v Poděbradech a nebo někde v okolí lázní viděla prosklené atrium. Těžko to popsat. Byl to proskleny domeček v něm bazének a kolem byly poházené dětské hračky do vody. Evidentně určeno pro děti. Bylo dovnitř normálně vidět. Teď po dvaceti letech si nepamatuji, přesné místo a při návštěvě města, jsem to prostě nenašla. :D znáte takove místo? Existuje to? Určitě to nebude pramen na pití, ktery je krytý v parku na kolonádě. Tohle bylo asi opravdu určeno ke koupání.

Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 24.09.18 06:24

https://mapy.cz/zakladni?…

?

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 24.09.18 06:57

@alisekR
A opravdu to není tenhle: pavilonek v lázeňském parku? Já si pamatuju z dětství, že tam u bazénku byly gumové kachničky a jiné hračky. Ale na koupání to určitě nebylo…

Celina
Závislačka 3585 příspěvků 24.09.18 08:57

Je přímo v centru, pokud jdeš po promenádě, nemůžeš ho minout

alisekR
Kelišová 5267 příspěvků 24.09.18 09:31
@Celina píše:
Je přímo v centru, pokud jdeš po promenádě, nemůžeš ho minout

Já jsem tam včera chodila, ale našla jsem jen těm otevreny na pití. Pramen Boček myslim.

alisekR
Kelišová 5267 příspěvků 24.09.18 09:33
@ivašot. píše:
@alisekR
A opravdu to není tenhle: pavilonek v lázeňském parku? Já si pamatuju z dětství, že tam u bazénku byly gumové kachničky a jiné hračky. Ale na koupání to určitě nebylo…

Včera jsem našla jen na pití, pramen Boček, zastřešený. Právě si pamatuju ty gumové hračky. Chtěla jsem to ukázat dětem a nenašla.

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 24.09.18 09:41
@alisekR píše:
Včera jsem našla jen na pití, pramen Boček, zastřešený. Právě si pamatuju ty gumové hračky. Chtěla jsem to ukázat dětem a nenašla.

Já si ty kachničky pamatuji opravdu z toho pavilonu v lázeňském parku - pramen Boček. Tak je možné, že to za ty roky předělali a hračky už tam nejsou :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >