Reklama

Poraďte, potřebuji najít jedno místo v Poděbradech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alisekR
Kelišová 5061 příspěvků 24.09.18 05:40
Poraďte, potřebuji najít jedno místo v Poděbradech.

Hledám místo. Před dvaceti lety jsem někde v parku v Poděbradech a nebo někde v okolí lázní viděla prosklené atrium. Těžko to popsat. Byl to proskleny domeček v něm bazének a kolem byly poházené dětské hračky do vody. Evidentně určeno pro děti. Bylo dovnitř normálně vidět. Teď po dvaceti letech si nepamatuji, přesné místo a při návštěvě města, jsem to prostě nenašla. :D znáte takove místo? Existuje to? Určitě to nebude pramen na pití, ktery je krytý v parku na kolonádě. Tohle bylo asi opravdu určeno ke koupání.

Reklama

Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 24.09.18 06:24

https://mapy.cz/zakladni?…

?

ivašot.
Kelišová 6414 příspěvků 24.09.18 06:57

@alisekR
A opravdu to není tenhle: pavilonek v lázeňském parku? Já si pamatuju z dětství, že tam u bazénku byly gumové kachničky a jiné hračky. Ale na koupání to určitě nebylo…

Celina
Závislačka 3069 příspěvků 24.09.18 08:57

Je přímo v centru, pokud jdeš po promenádě, nemůžeš ho minout

alisekR
Kelišová 5061 příspěvků 24.09.18 09:31
@Celina píše:
Je přímo v centru, pokud jdeš po promenádě, nemůžeš ho minout

Já jsem tam včera chodila, ale našla jsem jen těm otevreny na pití. Pramen Boček myslim.

alisekR
Kelišová 5061 příspěvků 24.09.18 09:33
@ivašot. píše:
@alisekR
A opravdu to není tenhle: pavilonek v lázeňském parku? Já si pamatuju z dětství, že tam u bazénku byly gumové kachničky a jiné hračky. Ale na koupání to určitě nebylo…

Včera jsem našla jen na pití, pramen Boček, zastřešený. Právě si pamatuju ty gumové hračky. Chtěla jsem to ukázat dětem a nenašla.

ivašot.
Kelišová 6414 příspěvků 24.09.18 09:41
@alisekR píše:
Včera jsem našla jen na pití, pramen Boček, zastřešený. Právě si pamatuju ty gumové hračky. Chtěla jsem to ukázat dětem a nenašla.

Já si ty kachničky pamatuji opravdu z toho pavilonu v lázeňském parku - pramen Boček. Tak je možné, že to za ty roky předělali a hračky už tam nejsou :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >