Poraďte práci, kde nebudu muset komunikovat s lidmi.

Anonymní
21.1.20 16:03

Poraďte práci, kde nebudu muset komunikovat s lidmi.

Ahoj, chtěla bych poradit nějaké tipy na konkrétní práci, kde tolik nepřijdu do kontaktu s lidmi. Ted jsem byla rok doma ze zdravotních důvodů, ale bohužel mě to zase čeká. Nejvíce by mi vyhovovalo pracovat z domova, kde mám svůj klid, ale to samozřejmě nejde. Nebo mít aspoň nějaký vlastní kamrdlík, kde si sama zalezu a nikdo nebude prudit. Bohužel mám dojem, že v dnešní době, kdy frčí open office je to nereálné. V open office jsem dělala a málem sem zcvokla. Lidi mi zkrátka lezou na nervy, jsem introvert, nechci se s nikým bavit. Vím, žetřeba práci za pokladnou bych nedala. Ale říkám si, možná nějaké to doplňování zboží by nemuselo být tak šílené, ale nevím, nemám zkušenosti. Konkrétně budu hledat v Českých Budějovicích, kdyby měl třeba i někdo konkrétní nápady. Prosím anonym, dost osobní info a město.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

935
21.1.20 16:08

Tak záleží co umíš. Pokud nemáš kvalifikaci, tak buďto úklid (třeba domy, baráky - to děláš sama) nebo sklad. Jinak úplně zkušenost nemám, ale u práce u pasu si každý hledí svého, ideálně když je hluk a máš špunty v uších :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6776
21.1.20 16:09

Tak v celém tom slohu chybí to nejzákladnější: cos vystudovala a jakou máš praxi. Můžeme ti poradit jít do skladu, ale pokud umíš plynně čínsky, tak to asi nebude to pravé ořechové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 16:11
@Lalelale píše:
Tak v celém tom slohu chybí to nejzákladnější: cos vystudovala a jakou máš praxi. Můžeme ti poradit jít do skladu, ale pokud umíš plynně čínsky, tak to asi nebude to pravé ořechové.

no zas tak dlouhý to snad neni ne? :D Mám Bc. ekonomku, dělala jsem do teď v kancelářích, ale opravdu uvažuju, jestli raději nepůjdu jinam. V kanclu mě to nikdy nebavilo a ještě je tam všude plno lidí :D.

• Nahlásit
  • Citovat
2394
21.1.20 16:12

V pohřebním ústavu můžeš třeba omývat mrtvoly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57535
21.1.20 16:13

Sázet stromky v lese. Účetní. Malíř. Spisovatel. Automechanik. Uklízečka. Pradlena. Žehlit. Laborantka. Zootechnik. Rizikové kácení stromů. Metař. Popelář. Roznos letáků. Pilot letadla. Pilot Formule 1. Hajný. Speleolog.

Příspěvek upraven 21.01.20 v 16:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Sue2008 píše:
Tak záleží co umíš. Pokud nemáš kvalifikaci, tak buďto úklid (třeba domy, baráky - to děláš sama) nebo sklad. Jinak úplně zkušenost nemám, ale u práce u pasu si každý hledí svého, ideálně když je hluk a máš špunty v uších :lol:

ano, ale je tam všude plno lidí, kteří neustále čumí a čekají na sebemenší chybičku. Nemyslím to zle proti těm lidem, jen prostě já jsem bohužel ta povaha, že když na mě někdo civí jak něco dělám, tak to opravdu nedávám. Spíše by mi vyhovovalo opravdu si někam zalézt a být tam sama.

• Nahlásit
  • Citovat
3095
@Kaileee píše:
V pohřebním ústavu můžeš třeba omývat mrtvoly

Přesně to je napadlo - spalovač mrtvol :lol: zlatej Hrušínskej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6776
21.1.20 16:14
@Anonymní píše:
no zas tak dlouhý to snad neni ne? :D Mám Bc. ekonomku, dělala jsem do teď v kancelářích, ale opravdu uvažuju, jestli raději nepůjdu jinam. V kanclu mě to nikdy nebavilo a ještě je tam všude plno lidí :D.

Tak to bych řekla, že na doplňování zboží co zvazujes tě je škoda. Co se týče vlastní kanceláře, hrozně záleží na firmě. Jsou firmy, kde ji má každý, jsou firmy, kde ji má jenom vedení a manažeři. To je podle mě častější model. Nevím, jakou konkrétní máš praxi, ale v dnešní době není až takový problém sehnat v administrativě práci z domova, aspoň částečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 16:14
@Lama Lama píše:
Sázet stromky v lese. Účetní. Malíř. Spisovatel. Automechanik. Uklízečka. Pradlena. Žehlit. Laborantka. Zootechnik. Rizikové kácení stromů. Metař. Popelář. Roznos letáků. Pilot letadla. Pilot Formule 1. Hajný. Speleolog.Příspěvek upraven 21.01.20 v 16:14

jo jo malíř a spisovatel by bylo fajn, ale to mi nájem nezaplatí. Na ostatní nemám školu. Škoda. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 16:16
@Bídžej píše:
Přesně to je napadlo - spalovač mrtvol :lol: zlatej Hrušínskej :mrgreen:

to je pravda, zlatej spalovač :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 16:17
@Lalelale píše:
Tak to bych řekla, že na doplňování zboží co zvazujes tě je škoda. Co se týče vlastní kanceláře, hrozně záleží na firmě. Jsou firmy, kde ji má každý, jsou firmy, kde ji má jenom vedení a manažeři. To je podle mě častější model. Nevím, jakou konkrétní máš praxi, ale v dnešní době není až takový problém sehnat v administrativě práci z domova, aspoň částečně.

jooo kéž bych našla něco z domova, ale v ČB opravdu toto neexistuje. Předtím jsem byla v Praze a ani tam. Prostě bez šance. Ale možná jsem jen špatně hledala. Jinak s vlastní kanceláří to opravdu nepočítám, většinou to maji jen manageři, to by byl spíš jen takový nesplnitelný sen.

• Nahlásit
  • Citovat
856
21.1.20 16:19

Programátor, grafik, korektury, překlady, tvorba textů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6006
21.1.20 16:19
@Lama Lama píše:
Sázet stromky v lese. Účetní. Malíř. Spisovatel. Automechanik. Uklízečka. Pradlena. Žehlit. Laborantka. Zootechnik. Rizikové kácení stromů. Metař. Popelář. Roznos letáků. Pilot letadla. Pilot Formule 1. Hajný. Speleolog.Příspěvek upraven 21.01.20 v 16:14

:mrgreen: pobavilas :pankac: jinak ahoj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 16:24
@magion píše:
Programátor, grafik, korektury, překlady, tvorba textů

jo kéž bych to věděla, když jsem si vybírala střední. Šla bych na grafiku. Jinak korekturu a články jsem psala, ale to je prostě přivýdělek za pár stovek. To mě štve no.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama