Zpoždění, bazální teplota neklesá, menstruace divná - ale test ne

Anonymní
14.12.19 16:48

Poraďte prosím ❤️ už jsem z toho jelen

Ahoj maminky a těhulky, prosím potřebuji poradit… Nebo se jen poptat.
Mívám cykly většinou 28-32 dní. Teď se mi ms zpozdila cca o 3 dny, ale přijde mi jiná, nebolelo mě tak moc břicho a bazální teplota tu moc neklesla (před ms mám 36,8-37,nyní mám stále kolem 36,6-36,9, ale jindy když mám ms tak teplota klesne byť druhý /třetí den na 36,4 minimálně.)
Test jsem zkoušela a negativní, ale ms mi přijde jiná, jak průběh tak skoro žádné bokesti, jinak mám ms, první dva dny hroznou, trpím jak pes, den před ms mě bolí hlava a teď nic. Teplota se celkem drží nahoře, přijde mi, že mám nafoukle břicho. Jsem z toho zmatená. Myslíte, že by ti nakonec mohlo být těhotenství? Měla jste některá ms i během těhotenství? :nevim: děkuji moc za názory a rady :srdce: jinak test ještě udělám třeba za týden dle teploty :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

275
14.12.19 16:50

Myslím že těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 16:53

@Lynx.lynx jako myslíš skrz menstruaci nebo i teploty? Mě by teda zajímalo pokud těhotná nejsem proč neklesá teplota :(

• Nahlásit
  • Citovat
275
14.12.19 17:00

Takto, ty bolesti a blbě, já to mám jak který měsíc. Jednou jsem na umření po druhé jen slabé křeče. A s teplotou, já popravdě na teplotu moc nevěřím, měsíc co jsem muži tvrdila že určitě neovuluju a teplotu jsem měla pořád nízko, jsem otěhotněla. Možná jsem někde dělala chybu, nevím. Nicméně testy jsou dle mého spolehlivé a pokud máš pocit že máš příznaky, tak by musel být pozitivní. Ten hormon co dělá testy pozitivní způsobuje příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5909
14.12.19 17:01

Myslim že těhotná nejsi. Máš menstruaci a negativní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4983
14.12.19 17:01
@Anonymní píše:
Mívám cykly většinou 28-32 dní. Teď se mi ms zpozdila cca o 3 dny, ale přijde mi jiná, nebolelo mě tak moc břicho a bazální teplota tu moc neklesla (před ms mám 36,8-37,nyní mám stále kolem 36,6-36,9, ale jindy když mám ms tak teplota klesne byť druhý /třetí den na 36,4 minimálně.)
Test jsem zkoušela a negativní, ale ms mi přijde jiná, jak průběh tak skoro žádné bokesti, jinak mám ms, první dva dny hroznou, trpím jak pes, den před ms mě bolí hlava a teď nic. Teplota se celkem drží nahoře, přijde mi, že mám nafoukle břicho. Jsem z toho zmatená. Myslíte, že by ti nakonec mohlo být těhotenství? Měla jste některá ms i během těhotenství? :nevim: děkuji moc za názory a rady :srdce: jinak test ještě udělám třeba za týden dle teploty :andel:

No řekla bych že když nějaká menstruace byla a test je negativní tak to moc nevidím na těhotenství s tou teplotou je to divné ale možná ještě klesne ty víš kdy máš ovulaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 17:06

Kdyby jsi byla těhotná, tak mas pozitivní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 17:11

Ze by naše stará dobra Verca123? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.19 10:09

@Verurizeckova
Promiň, určitě ne :mrgreen: omyl :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.12.19 10:12

@lovean
No teď jsem měla ovulaci 16 dní před tím než jsem (dostala ms?) nebo jako než jsem začala krvácet, byla na 100%, jen prostě ta teplota mě mate, nejsem ani nemocná tak nevím. :think: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
4983
15.12.19 12:08
@Anonymní píše:
@lovean
No teď jsem měla ovulaci 16 dní před tím než jsem (dostala ms?) nebo jako než jsem začala krvácet, byla na 100%, jen prostě ta teplota mě mate, nejsem ani nemocná tak nevím. :think: :roll:

No tak to už test pozitivní měl být ale uvidíš co z toho bude ale spíš asi těhotná nebudeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 19:47
@Anonymní píše:
Test jsem zkoušela a negativní, ale ms mi přijde jiná, jak průběh tak skoro žádné bokesti, jinak mám ms, první dva dny hroznou, trpím jak pes, den před ms mě bolí hlava a teď nic. Teplota se celkem drží nahoře, přijde mi, že mám nafoukle břicho. Jsem z toho zmatená. Myslíte, že by ti nakonec mohlo být těhotenství? Měla jste některá ms i během těhotenství? :nevim: děkuji moc za názory a rady :srdce: jinak test ještě udělám třeba za týden dle teploty :andel:

Jednou se mi stali neco podobneho byla to cysta a praskla s dalsi ms.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama