Poraďte prosím barvu vlasů a jaký jsem barevný typ?

Fotoalbum tématu (21) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischa69
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 06.03.18 20:33
Poraďte prosím barvu vlasů + jaký jsem barevný typ?

Ahoj, naposledy jsem byla barvená v srpnu a teď pořád myslím jak bych chtěla jít do zrzava, myslíte že by mě to slušelo? Případně jaký byste mě doporučili odstín? Nebo úplně jinou barvu? :)

Přidávejte obrázky, odkazy apod. jaká by se Vám na mě líbila abych nebyla jen šedá myška (má původní je vyblitá hnědá) :D

Omlouvám se za výraz na mé druhé fotce, jen jsem něco zkoušela a vůbec nejsem fotogenická :D

Přidala jsem i dvě trošku starší fotky na světle (ty poslední), myslím že jsem tedy léto. Krom hnědé by mě slušela i jiná barva? Odstín do šeda nebo růžova? Možná dva odstíny, u hlavy tmavší a do délek světlé? Díky všem za svůj čas, chci se už k něčemu dopátrat. :)

Dřív jsem si myslela že jsem podzim, ale už několikrát mě bylo řečeno, že jsem spíš studený typ. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

carola
Kelišová 6722 příspěvků 06.03.18 20:38

Mně se moc líbíš na té první fotce. Tam máš asi nějaký melírek, viď? Ta do zrz se mi na tobě vůbec nelíbí.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 06.03.18 20:45

No ja v tobe vidím typ zeny jako Rene Zellweger, takže co se střihu týká, myslim ze ti bude slušet prakticky cokoliv z toho, co nosila ona. Ale barvu bych viděla na medove odstíny hnědé, klidne i zlatavy blond. Ono se to dost těžko posuzuje, kdyz každá ta fotka je jinak nasvicena a vlastně tvůj typ pleti se prakticky nedá posoudit. Ale rozhodne ne černou, nebo platinovou blond. ;)

NikysekR
Extra třída :D 10333 příspěvků 12 inzerátů 06.03.18 20:45

@carola To souhlasím, ta zrzavá je nejhorší a vůbec zakladatelce nesluší. Bez urážky @Mischa69 :kytka: Volila bych středně hnědou, možná tmavě hnědou :kytka:.

Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 06.03.18 20:46

Me se libi ta barva na prvni fotce a naopak vubec ta oranzova. Takze bych ti dala spis neco prirozenejsiho (asi tu svetle hnedou, ktera se ti zda nudna :lol: ). Ale nejsem kadernice, takze jen muj nazor :)

Příspěvek upraven 06.03.18 v 21:05

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 06.03.18 20:47

Já bych to viděla na střední až trochu tmavší hnědou, zrz rozhodne ne.

Laurie
Kecalka 384 příspěvků 06.03.18 20:55

Taky mi přijde nejlepší ta první fotka, ale dobrá kadeřnice by ti měla poradit, který odstín ti bude nejvíc sedět :) konzultace bývá zdarma v dražším kadeřnictví

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 06.03.18 20:56

Rezavou určite ne.Ta se mi na tobe nelíbí. Máš hezké modré oči, vypadáš dobře na te první fotce. Takže volila bych nějakou svetlejsí hnedou, medovou…klidně prosvětlit melírem.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 06.03.18 20:58

Zrzavá a ani odstíny do červena ne. Mně by se líbil odstín tygří oko. Když si zadáš do google „barva vlasů tygří oko“ tak ti vyjedou obrázky.

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 21:20

Ahoj, prijde mi, ze jsi v obličeji hodne podobná care delevingne, máš stejný výrazný pohled a jsi podobný barevný typ. Renee zellweger v tobe tedy vůbec nevidím. Ona je světlá blondýnka s ruzovym podtónem, coz urcite ty nejsi. Zkus se inspirovat Carou, mohlo by to být ono. Líbí se mi na tobě svetle hnede vlasy malinko do zrzava (melír, balayage), ale jedině když budou vlasy zdravé a lesklé - co zkusit nějaký olejicek nebo emulzi proti krepateni?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 21:22

Tak obecně bys měla ladit do barvy obočí (které bych vytrhala :oops: ) Čili za mě studený odstín hnědé. A pokud je ti to málo, tak do délek klidně zesvětlit. Hlavně prosím pro dobro tvé a tvého okolí NE zrzavou. To fakt sluší málokomu. Tobě ne. Mně taky ne, bohužel :(

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 21:26

@Čičorečka prave naopak, ted se nosi výrazné obočí, koukněte na zname modelky - pani je opravdu podobna care delevingne, která se diky oboci proslavila, obe maji stejně intenzivní pohled a krasne oci :potlesk:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16475 příspěvků 06.03.18 21:30

Mě se líbíš se všemi odstíny vlasů kromě té rudé. Ta zase sluší mě, jsem podzim. Krásná je i kombnace tmavé vlasy - modré oči :palec: Jinak shodly jsme se s dcerou, že máš nádherné oči - určitě je nech vyniknout. Obočí bych nevytrhávala nebo jenom velmi lehce, mě se to líbí.

nostress
Extra třída :D 13416 příspěvků 06.03.18 21:41
@Mischa69 píše:
Ahoj, naposledy jsem byla barvená v srpnu a teď pořád myslím jak bych chtěla jít do zrzava, myslíte že by mě to slušelo? Případně jaký byste mě doporučili odstín? Nebo úplně jinou barvu? :)

Přidávejte obrázky, odkazy apod. jaká by se Vám na mě líbila abych nebyla jen šedá myška (má původní je vyblitá hnědá) :D

Omlouvám se za výraz na mé druhé fotce, jen jsem něco zkoušela a vůbec nejsem fotogenická :D

Přidala jsem i dvě trošku starší fotky na světle (ty poslední), myslím že jsem tedy léto. Krom hnědé by mě slušela i jiná barva? Odstín do šeda nebo růžova? Možná dva odstíny, u hlavy tmavší a do délek světlé? Díky všem za svůj čas, chci se už k něčemu dopátrat. :)

Dřív jsem si myslela že jsem podzim, ale už několikrát mě bylo řečeno, že jsem spíš studený typ. :D

Klidně bych šla i do světlejších odstínů, nebo do blond. Oči máš krásné, obočí taky, ale trošku by to chtělo upravit tvar. ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 21:56
@Lu1234 píše:
@Čičorečka prave naopak, ted se nosi výrazné obočí, koukněte na zname modelky - pani je opravdu podobna care delevingne, která se diky oboci proslavila, obe maji stejně intenzivní pohled a krasne oci :potlesk:

No já jsem asi poznamenaná tim, že je mi u zadele, co se zrovna teď nosí. :D Já preferuji to, aby žena působila upraveně. A chaotické obočí ten pocit nevyvolává.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >