Kdy si mám udělat těhotenský test?

6.1.20 13:52

Poraďte prosím- kdy si mám udělat teh.test?

Asi si budete říkat, že jsem asi pitomá :oops: jen nevím jestli jsem to spocitala správně. MS jsem měla dost 24.12 nedostavila se. Ale pohlavní styk jsem do toho dne neměla, takže jsem si 25.12 řekla že se jedná o zpoždění samozřejmě. Ale 29.12 jsem styk měla a bohužel prasknul kondom. Já antinu neberu. Proto ten kondom. Stále mám zpoždění měsíčku ale tak dlouho nemivam. Spocitala jsem si to správně že těhotenský test můžu zkusit až v neděli, aby se ukázala když tak čárka že jsem tehotna? Myslím si, že je zbytečné ještě teď dělat tehu test. Bylo by to moc brzy. Nebo kdy myslíte, že by test ukázal pozitivum?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11595
6.1.20 13:55

@Tehulinka3 me ukazály vždy testy // s citlivostí 10 asi 3 dny před MS, u tebe těžko říct.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 13:58

@Tehulinka3 Mě vyšel pozitivní test přesně 14 dní po styku. Dřív jsem ho nezkoušela. Takže ty bys mohla testovat cca kolem tý neděle ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 14:11
@PastikaJatrova píše:
@Tehulinka3 Mě vyšel pozitivní test přesně 14 dní po styku. Dřív jsem ho nezkoušela. Takže ty bys mohla testovat cca kolem tý neděle ;)

Děkuju. Tam jsem to spocitala dobře :) od neděle testovat. To nevydrzim :oops: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2731
6.1.20 14:26

Já si myslím, že zpoždění jsi už měla mít toho 25.12. teoreticky ms jsi ještě nedostala tak bych si klidně udělala test dneska či zítra ráno. Tedy zda jsem to pochopila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7971
6.1.20 14:31

Klidně můžeš zkusit testovat už teď ;) Zpoždění už máš. Nepíšeš ale zdá k oplodnění mohlo dojít už před 24.12. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 14:42

Píše, že do 24.12. pohlavní styk neměla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
6.1.20 14:44

Není jednodušší si ten udělat??? Je to pár minut :D. Jinak pokud bys otěhotněla 29.12, tak pozitivní, alespoň duch, by tam byl možná už 8.1. S jistotou by tam měly být // tak 13.1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1037
6.1.20 17:22

Kdyz nedosla jinak pravidelna ms, tak po tydnu vynechani jsem mela pozitivni test :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 19:29

Ahoj, Chci se zeptat. Asi od dubna 2019 do prosince 2019 jsem brala antikoncepci. Poslední pilulku jsem si vzala 6.12. 2019 tím jsem dobrala platicko a vysadila antikoncepci. Jelikož jsem měla v platicku prášky na 3 týdny tak jsem měla menstruaci po 3 týdnech vždy. Od 9.12. 2019 do 13.9.2019 jsem měla poslední menstruaci. Nevím vůbec kdy mám teď v lednu dostat další menstruací a už vůbec nevím jak to chodí s ovulaci nebo plodnýma dnama, toto jsem nikdy nechápala a asi nepochopím to počítání. Ale k mému dotazu. 27.12. 2019 a 28.12.2019 jsem měla s přítelem nechraneny sex, on se udělal do mě. Od té doby třeba několikrát za den mám pocit že se mi chce zvracet. Přijde mi že se mi tvoří více slin, skoro nebo snad každý den mě bolí hlava. Je mi zima. Když si sáhnu na prsa někdy bolej někdy ne. Občas mě poboliva v podbřišku. Den přímo po sexu mě chytla v podbřišku taková strašná pichlavý bolest že mě bolelo i ležet. Mám občas takový bílý hustý výtok včera jsem až do dnes mela takový vodoví průhledný. Dneska mám zase takový hnědý nebo špinavý spíše asi. Nevím jestli to může být začátek menstruace nebo by to mohlo být těhotenství? Dnes jsem si dělala hned ráno test a byl negativní tak nevím už. :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 20:10
@Tehulinka3 píše:
Asi si budete říkat, že jsem asi pitomá :oops: jen nevím jestli jsem to spocitala správně. MS jsem měla dost 24.12 nedostavila se. Ale pohlavní styk jsem do toho dne neměla, takže jsem si 25.12 řekla že se jedná o zpoždění samozřejmě. Ale 29.12 jsem styk měla a bohužel prasknul kondom. Já antinu neberu. Proto ten kondom. Stále mám zpoždění měsíčku ale tak dlouho nemivam. Spocitala jsem si to správně že těhotenský test můžu zkusit až v neděli, aby se ukázala když tak čárka že jsem tehotna? Myslím si, že je zbytečné ještě teď dělat tehu test. Bylo by to moc brzy. Nebo kdy myslíte, že by test ukázal pozitivum?

otazka ma znit, komu ten test ukazat. musis mit predem lapeneho chlapa, ktery to dite zaplati a bude zivit. Nebo nekoho, kdo bude alimenty sporadane platit do jeho 26 let pripadne dyl. Takze minimalne obchodni reditel, generalni reditel, nejaky restituent nebo podnikatel s nemovitostmi a podobne. Pro nej jsou to drobne a deti ma ze je ani na rukou nespocita. Je jedno kdo je otcem, ale napred musis polapit do site nejakou kafku ktera to vsechno zaplati.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 22:37

@angiezije ahoj. Vodovy vytok a spineni muze znacit ovulaci. Jelikoz jsi vysadila antikoncepci, tak muze byt cyklus rozhozeny, takze ti nikdo nerekne, kdy to dostanes. Kdyby vytok a spineni byla opravdu ovulace, mohla bys to dostat cca za 2 tydny, ale tezko rict. Nezbyva ti nic jineho, nez ted pockat aspon tech 14 dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 18:44

Ahoj, poradíme mi prosím někdo co to může být. Měla jsem asi před 14 dny s přítelem ne chráněný styk, od té doby mi nebylo moc dobře tak jsem si dělala před týdnem test ale vyšel negativní. Ještě ten den jsem dostala MS, první 2 dny (pondělí, úterý) jsem je Měla docela silné ve středu už to začalo slabnout a čtvrtek pátek už jen lehce zaspineny tampon. Včera jsem měla s přítelem opět nechráněný styk a dnes k večeru mi začal takový vodovejsi hnedo červený výtok. Nebo jak to nazvat. Nevíte prosím co by to mohlo být. Děkuji za případné rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.1.20 18:53

A ještě mě občas zaboli trošku v podbřišku a to i při té MS.

• Nahlásit
  • Citovat
11656
12.1.20 18:59

Sexem se vyšťouchl zbytek krve od menstruace, docela běžné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie