Otoční sporťák s koukáním směrem ke mně, Gmini grand nebo podobný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 16.12.16 21:48
Poraďte prosím, otočný sporťák

Ahooj, jdu k Vám pro rady :) Jsem z toho všeho jelen :D

Momentálně máme hluboký kočárek Camarelo, ale sháním ještě jeden - sporťáček, ale podmínka je nafukovací kolečka a otočná korba/sezení.

Momentálně se mi zalíbil Gmini grand, ale musím ho jít „ojezdit“ do Bejbycentra, pak až objednám :D
Hodně se mi líbí Jané, či Jogger, ale je pouze s koukáním směrem ven a to nechci :(
Koukala jsem i na Maxi Cosi Mura, ale zdá se mi hodně těžká a taková „tvrdá“ na jízdu.

Nenapadá Vás ještě nějaký?

Reakce:
Anik6
Závislačka 3909 příspěvků 16.12.16 21:55

Concord wanderer, mela jsem a za mě nej kočárek:-)

Bebepe
Kecalka 201 příspěvků 16.12.16 22:04

Mutsy Igo

ixule
Vesmírná mluvilka 34980 příspěvků 16.12.16 22:11

Mám Hartana Topline S, je tam otočný ten sporťák i přehazovací rukojeť, akorát nemá nafukovací kolečka, proč na nich trváš? Já bych je naopak nechtěla, Hartan má komorová, která jsou měkká, ale nemůžeš je píchnout.

Bosska
Stálice 66 příspěvků 16.12.16 22:17

Hartan Racer GTS. Je super, aktuálně ho užívám a zatím jsem nenašla chybu. Je vyloženě do terénu. Kolečka nejsou nafukovací, ale z čehosi co nelze zničit a nemusí se dofukovat :lol:

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 16.12.16 22:23

Jedině nafukovací! Měla jsem na kočárku pěnová a neexistuje :( Přišlo mi, že z malé vyhrkám duši :D

ixule
Vesmírná mluvilka 34980 příspěvků 16.12.16 22:42
@Zirafka11 píše:
Jedině nafukovací! Měla jsem na kočárku pěnová a neexistuje :( Přišlo mi, že z malé vyhrkám duši :D

Pěnová jsou na prd, ale kolečka s komorovým systémem právě obsahují vzduch, ale tem plášť nejde prorazit, takže jsou měkká, přitom to nejde píchnout :) ale mají to jen kvalitnější kočárky.

Bibi30
Extra třída :D 10455 příspěvků 12 inzerátů 16.12.16 22:42

Mám Peg Perego Book Plus S, nafukovací kola nemá, ale jezdí se s ním suprově. Měla jsem předtím Jane s nafukovačkama a každou chvilku jsem musela buď lepit nebo minimálně dofukovat :zed: tyto kola mají vlastnosti nafukovacích, ale jsou bezúdržbová, za mě super věc :palec:

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 16.12.16 22:45

@Zirafka11 a ty k němu nemáš sportovní nástavbu?…nebo Ti nevyhovuje? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >