Reklama

Otoční sporťák s koukáním směrem ke mně, Gmini grand nebo podobný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 16.12.16 21:48
Poraďte prosím, otočný sporťák

Ahooj, jdu k Vám pro rady :) Jsem z toho všeho jelen :D

Momentálně máme hluboký kočárek Camarelo, ale sháním ještě jeden - sporťáček, ale podmínka je nafukovací kolečka a otočná korba/sezení.

Momentálně se mi zalíbil Gmini grand, ale musím ho jít „ojezdit“ do Bejbycentra, pak až objednám :D
Hodně se mi líbí Jané, či Jogger, ale je pouze s koukáním směrem ven a to nechci :(
Koukala jsem i na Maxi Cosi Mura, ale zdá se mi hodně těžká a taková „tvrdá“ na jízdu.

Nenapadá Vás ještě nějaký?

Reklama

Reakce:

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 16.12.16 21:55

Concord wanderer, mela jsem a za mě nej kočárek:-)

Bebepe
Kecalka 191 příspěvků 16.12.16 22:04

Mutsy Igo

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 16.12.16 22:11

Mám Hartana Topline S, je tam otočný ten sporťák i přehazovací rukojeť, akorát nemá nafukovací kolečka, proč na nich trváš? Já bych je naopak nechtěla, Hartan má komorová, která jsou měkká, ale nemůžeš je píchnout.

Bosska
Stálice 64 příspěvků 16.12.16 22:17

Hartan Racer GTS. Je super, aktuálně ho užívám a zatím jsem nenašla chybu. Je vyloženě do terénu. Kolečka nejsou nafukovací, ale z čehosi co nelze zničit a nemusí se dofukovat :lol:

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 16.12.16 22:23

Jedině nafukovací! Měla jsem na kočárku pěnová a neexistuje :( Přišlo mi, že z malé vyhrkám duši :D

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 16.12.16 22:42
@Zirafka11 píše:
Jedině nafukovací! Měla jsem na kočárku pěnová a neexistuje :( Přišlo mi, že z malé vyhrkám duši :D

Pěnová jsou na prd, ale kolečka s komorovým systémem právě obsahují vzduch, ale tem plášť nejde prorazit, takže jsou měkká, přitom to nejde píchnout :) ale mají to jen kvalitnější kočárky.

Bibi30
Extra třída :D 10450 příspěvků 12 inzerátů 16.12.16 22:42

Mám Peg Perego Book Plus S, nafukovací kola nemá, ale jezdí se s ním suprově. Měla jsem předtím Jane s nafukovačkama a každou chvilku jsem musela buď lepit nebo minimálně dofukovat :zed: tyto kola mají vlastnosti nafukovacích, ale jsou bezúdržbová, za mě super věc :palec:

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 16.12.16 22:45

@Zirafka11 a ty k němu nemáš sportovní nástavbu?…nebo Ti nevyhovuje? :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama