Jak na podporu v nezaměstnanosti?

20
9.11.20 15:20

Poraďte prosím - Podpora v nezaměstnanosti

Prosím lidi, nevíte jak tohle funguje? Známá mi tvrdí, že pokud jsem byla ve zkušebce a neodpracovala jsem pod jedním zaměstnavatelem 12 měsíců, nemám nárok na podporu. Vážně? Pracovala jsem 4 roky pod jedním zaměstnavatelem, v září jsem se rozhodla odejít a hned jsem navázala na jiného zaměstnavatele, kde jsem ve zkušební době odešla, ale znova jsem navázala na dalšího zaměstnavatele, kde jsem tedy na půl měsíce byla na dohodu, ale v ten měsíc jsem ještě hlavní pracovní poměr dostala.. na úp jsem za svůj celý život nebyla vedena, proto se ptám :))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23972
9.11.20 15:25

Není to u jednoho zaměstnavatele, je to prostě být někde zaměstnán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.11.20 15:26
@vokishka píše:
Není to u jednoho zaměstnavatele, je to prostě být někde zaměstnán.

Tohle jsem jí tvrdila a takhle jsem to i pochopila, ale ona si zabejčeně tvrdí svou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23972
9.11.20 15:33
@Denueetta píše:
Tohle jsem jí tvrdila a takhle jsem to i pochopila, ale ona si zabejčeně tvrdí svou.

Tak ji nech, ne. Podstatné je, že ty dostaneš peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
9.11.20 15:52

Za poslední 2 roky musíš mít odpracovaných 12 měsíců. Tzn. odvedené sociální poj. za 12 měsíců.

Může to být klidně u více různých zam-telů. To s tím jedním zam-telem je nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43554
9.11.20 15:54
@Denueetta píše:
Tohle jsem jí tvrdila a takhle jsem to i pochopila, ale ona si zabejčeně tvrdí svou.

pravd mas ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
9.11.20 16:22
@Den( i(ueetta píše:

Když je tak chytrá, tak se s ní vsaď, že podporu budeš mít😁 Pro nárok musíš mít odpracováno 12měsíců ve 2 letech před podáním žádosti, a ty doby se sčítají (klidně od 5 zaměstnavatelů).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.11.20 17:40

To jsem asi měla, co? :think: :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu