Poraďte, prosím, rockové písničky - dárek pro manžela

Anonymní
18.4.17 23:12

Poraďte prosím ROCKOVÉ PÍSNIČKY - darek pro manžela

Dobrý den,
chtela bych vas moc poprosit o radu, inspiraci, odkaz, kde bych mohla stahnout rockove pisnicky pro manzela, bude mit narozeniny a protoze je řidič z povoláni, rada bych mu věnovala flashku do kamionu, na ktere budou známe rockove skladby, alba atd. Bohuzel ja se v rocku moc neorijentuji, proto bych moc uvítala konkrétní tipy, oblíbené světové skladby, ktere jsou osvedcene. Z toho co vim, tak se mu líbí linkink park, ac dc, nirvána a podobně. Moc dekuji za vsechny tipy.
Ps ; anonym proto, ze zná můj nick a nechci aby vedel jaké překvapeni pro nej chystám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2527
19.4.17 00:40

Muj top jsou Led Zeppelin Stairway to heaven, to urcite roztaje. Jako Linkin Park a rock? :-) to urcite teda ne :-) stahni mu Nirvanu Live in NY. Perfektni je klasicka Metallica Master of Puppets. Pokud ma rad starsi, tak Deep Purple, pokud ceske, tak celkem fajn je Brichta- toho jsem fakt nemusela a bracha mi ted nechal cd v aute a Sirael me dostala. Pak teda tutovky- Guns n Roses- November Rain, Uriah Heep- Lady in Black, Wind of Change- Scorpions,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
19.4.17 07:42

Já poslouchám metal, ale to je podobný.
Hammerfall (Hearts on fire, Always will be, Blood bound…)
Avantasia, ty jsou takový rockový a líbivý; Helloween, Sabaton, Black Sabbath, Ozzy, Bon Jovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14456
19.4.17 07:44

Co se tyce stahovani tak stahuju bud klasicky pres ulozto, nebo si najdu pisnicku na youtube a pak ji stahnu pres offliberty.com . Jinak z toho vyberu moc moudra nejsem, linkini a, nirvana mi moc dohromady nejdou takze vlastne vubec nevim co by se mu mohlo libit :D za me je dobry cokoliv od scorpions (moje oblibene still loving you, wind of chance, rock you like a huricane), pink floyd, slade (moje top je far far away), mozna neco od nazareth. Pokud by se mu libilo i neco tvrdsiho jako me tak helloween, lordi, alice cooper (ale tady uz si nejsem jista jestli to nespada spis do metalu) :D Z ceskych toho moc neni, ten Brichta, Arakain…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14456
19.4.17 07:47

Este me napadli nightwish, smes metalu a opery, hodne zajimave a prijemne se posloucha :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4251
19.4.17 07:53

A já bych mu tam prdla i Apocalypticu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 07:58

@Kriss Tina… Bejvavalo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 08:00

Jinak take posloucham metal, ale jak sleduju prispevky, tak sem absolutne mimo :lol: ale teda za me Sabaton, Van Canto, Salamandra, Stratovarius a do auta teda super naslapany Rimortis :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14456
19.4.17 08:05

Kamionakovi bych tam dala neco naslapaneho, taky jsem spis metalista nejvic miluju Manowar :srdce: pri tomhle mas jistotu ze aspon neusne za volantem, nektery ty rockovy balady jsou tak klidny az to uspava :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
19.4.17 08:07

Bucka Dharmu! Jeho solove album je nejlepší. A jinak Blue Oyester cult taky nejsou spatny.
Jina klasika - magnum, europe, sonata arctica, dream theater, axel rudi pell…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.17 18:23

Jeee, dekuju moc za vsechny tipy, neco jsem si i poslechla a líbí se to i me :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama