Poraďte prosím s UM, po Kendamilu průjem

Anonymní
16.3.21 20:59

Poraďte prosím s UM, po Kendamilu průjem

Ahoj,
dcera je od 3 měsíců plně na UM, měla Bebu, kterou ale po nějaké době začala hodně ublinkávat po každém nakrmení. Proto jsme se rozhodli um změnit a zkusit všemi vychvalovaný Kendamil. Ten dáváme od sobotu a po něm vůbec neblinká a je vidět, že ji chutná. Ale problém je se stolicí. Po Bebě měla klasicky mazlavou stolici, po Kendamilu je to jen voda. Četla jsem, že je to normální po Kendamilu, že nějakou dobu trvá, než si zažívání zvykne. Mám čekat a ještě ten Kendamil zkoušet nebo raději zkusit jiné um? Se kterým um máte dobrou zkušenost, že po něm dítě neblinká a zároveň má normální stolici? Moc děkuji za rady. Dceři je 5 měsíců, s příkrmy chceme začít tento týden. Omlouvám se za anonym, ale tchýně zjistila můj nick a sleduje, co zde píšu :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Kendamil 100% BIO/organické plnotučné kojenecké mléko 1?

Přidejte zkušenost s Kendamil 100% BIO...
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
348
16.3.21 21:54

Nový druh UM se má nechat 10-14 dní alespoň aby si zažívání zvyklo. Počkala bych :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
16.3.21 22:19

My jsme měli taky problém s ublinkáváním a máme dobrou zkušenost s Nutrilon AR, stolici po něm má ukázkovou. Ale taky bych ještě počkala, třeba si nakonec na Kendamil zvykne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat