Poraďte první kočárek pro roční holčičku

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 01.06.10 19:32
poraďte první kočárek pro roční holčičku

Holky, malá bude mít v červenci rok a chtěli bychom jí koupit kočárek na panenku. Jenže nevím, jaký vybrat, čeho si všímat. Jasně, asi by neměl být lehký, aby u něho mohla chodit. Máte nějaké typy, zkušenosti? Ráda si nechám poradit, díka!

Reakce:

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 01.06.10 19:40

nam vyhovoval tenhle

Hanka1
Extra třída :D 13560 příspěvků 01.06.10 19:43

u prvni dcery jsme dostali takove ty levne plastove golfacky a co toho odvozili. Jen jsou lehoulinke, tak to chce zatizit vetsi panenkou. Ale doporucuju pro jistou chuzi, pro zacinajiciho chodce urcite ne.

Pak dostala ke ctvrtym narozkam kocarek trojkolku Zekiva - lehky, ale stabilni s polohovaci rukojeti a je bezva, takze s nim ted drandi mladsi segra, ktere diky tomu jsem zadny kocarek nekupovali. Teda prinesl ji Jezisek u jedne babicky, kdyz ji byl rok a pul, ale je hrozne vrklavej, ze kdyz se rozesla, tak si malem namlatila. Byl to naky noname z Tesca.

Osobne se mi libi zmensenina golfek Chicco, stoji necelou tisicovku a vypada bytelne a kvalitne, zaroven je lehky a vydrzi urcite do peti let minimalne.

Hanka1
Extra třída :D 13560 příspěvků 01.06.10 19:45
Endy píše:
nam vyhovoval tenhle

to je krasna fotka :-D

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 01.06.10 19:45

Jééé, ten to poslala na fotce Endy jsem měla vyhlídnutý taky. Vypadá sympaticky. Naše malá začíná chodit už teď, takže myslím, že do narozenin to ještě vypiluje…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 01.06.10 19:50

Já jsem Anežce nejdřív koupila obyčejné golfky od Vitnamců, abych zjistila, jestli si s ním bude hrát. Kočárek toho moc nevydržel, ale za tu cenu splnil svůj účel. Pak dostala od našich tenhle kočárek.. (ale to už byla starší)

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 01.06.10 20:48

my máme dvoje golfky. já hleděla na to, aby se kočárek dal rychle a snadno složit a vrznout do síťky pod kočár při procházkách venku. zatím mají holky jeden kočárek venku a druhý doma, časem asi oba budou venku :lol: kupovali jsem vždy něco kvalitnějšího, aby to vydrželo a zatím se to osvědčilo. starší s kočárkem drandí už 2 roky (většinou venku i delší procházky) a kočárek zatím drží.

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 01.06.10 20:56

My měly taky golfáče, ale je fakt, že moc stabilní nejsou. Na druhou stranu je vezmeš do ruky nebo pod kočár a jde se.
Pro začátek určitě dobré a pro větší pak už nějaký větší.
 Halka

sněhurka a nelinka
Nadpozemská drbna 28882 příspěvků 01.06.10 21:06

My měli tento, byl perfektní :palec:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

sněhurka a nelinka
Nadpozemská drbna 28882 příspěvků 01.06.10 21:12

http://www.terulka.cz/…autosedackou
od roku a pů tento :palec:

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 01.06.10 21:20

Hanko1, diky za pochvalu…

Týjo, nam ten kocarek vyhovoval, protze je malinky a Klara dosahla vlozit panenku a na rukojet…zaroven je prima, ze je omyvatelny, vozilo se v nem kdeco, v lete do nej lila vodu apod. V roce ho mela jen domu a na zahradu. Kdyz pak uz chdila vice, tak mame koupene levne golfky, staci bohate, hlavne, ze se daji slozit… Az bude jeste vetsi, vytahneme z pudy kocarek po me, zatim je na ni velky…

kačka25
Kelišová 7369 příspěvků 01.06.10 21:26

Moje kamarádka objevila tenhle a mají ho a já jsem ho koupila kamarádce pro malou a jsou taky moooc spokojený http://www.mamanek.cz/…au-Pop-Smoby

kačka25
Kelišová 7369 příspěvků 01.06.10 21:27

Ještě jsem zapomněla nikde jsem ho neviděla v obchodě, objednávala jsem na netu, ale v jiném e-shopu, ale nepamatuji si kde

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 01.06.10 21:45

Dcera dostala zhruba ve 14měsících tyto golfky a pořád s nima drandí.Často teda panenka letí…a vozí si balon,její nejoblíbenější hračku :lol:
Kupovali jsme je v Puntanele.

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 01.06.10 21:49

a k vánocům dostala od dědy tento,a ten je zatím úplně nanic,neutáhne ho..
ale zas má vychytávky jako polohovací rukojet,vyndavací vložná taška,přehození boudičky pro i proti směru :lol:
Jediný co je špatně jsou zdvojená kolečka,přijde mi,že se to dost zadrhává..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >