Poraďte recepty ze zeleniny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
715
17.11.19 22:17

Poraďte recepty ze zeleniny

Ahoj,

mám možnost levné zeleniny - třeba mrkev za 2 Kč, květák za 10 Kč, cibulka za 1 Kč, cuketa za 6 Kč, papriky za 15 Kč a tak podobně - vše nepravidelně a nikdy nevím, co bude.

Poraďte zeleninové recepty, třeba typu indického karí.

díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1821
17.11.19 22:22

Na Ghí orestuju cibulku, červenou kari pastu, zázvor, česnek, po chvilce přidám lilek, cuketu, mrkev, dýni (co se namane), zarestuju, zaliju passatou z rajčat a kokosovým mlíkem, osolím, přidám garam masala, červenou čočku (nemusí být) a vařím cca 30 minut do změknutí. Při servírování posypu smaženou cibulkou a jarní cibulkou (zelená část) a je to nejlepší polévka, co znám. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
17.11.19 22:28

@darka15 Mám oblíbenou tuhle stránku: https://kitchenette.cz/…egetarianske?…
Jídla jsou podle kategorií, jen se vždycky musí pro rozbalení dalších receptů kliknout dole na další články, nejoblíbenější mám fritáty, quiche a různý saláty, občas něco nahradím ;)

Příspěvek upraven 17.11.19 v 22:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
17.11.19 22:28

Jakékoliv karbanátky a placičky. Třeba cuketové „bramboráky“ nebo cuketa osmažená v sýrovém těstíčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
17.11.19 22:30
@Ema_Kleibl píše:
Na Ghí orestuju cibulku, červenou kari pastu, zázvor, česnek, po chvilce přidám lilek, cuketu, mrkev, dýni (co se namane), zarestuju, zaliju passatou z rajčat a kokosovým mlíkem, osolím, přidám garam masala, červenou čočku (nemusí být) a vařím cca 30 minut do změknutí. Při servírování posypu smaženou cibulkou a jarní cibulkou (zelená část) a je to nejlepší polévka, co znám. :palec:

To vypadá dobře, díky moc, super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
17.11.19 22:53

Mrkova polévka, květákové placky, cibulačka/cibulové krouzky, plnené papriky sýrem /mletym… Atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
17.11.19 23:07
@lampicka11 píše:
Mrkova polévka, květákové placky, cibulačka/cibulové krouzky, plnené papriky sýrem /mletym… Atd.

Díky, jde mi hlavně o zeleninová jídla, protože té zeleniny je docela dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15754
18.11.19 06:09

@darka15 Zkus taky projet zeleninové recepty, určitě tam vybereš ;)
Z květáku lze spousta jídel, polévka, obalovaný, květákové placičky, mozeček, výborná je květáková rýže, či jako „bramborová“ kaše..papriky to máš lečo, různě přidat do těstovin, k masu, do číny, naložit, mrkev polévka, dort, koláč, dušená mrkev…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
evicka48
19.11.19 09:36

Já z cukety nejraději dělám cuketové placičky, které jsou výborné jako svačina, moje rodina je miluje. Lehký návod a celáá rodinka je spokojena :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
15754
19.11.19 15:10

@evicka48 cuketu taky miluju, tady jsou ještě různé recepty z cukety :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat