Poraďte s hledáním partnerů na sex ve čtyřech

11
9.12.19 21:50

Poraďte s hledáním partnerů na sex ve čtyřech

Dobry večer, jsem si vědom toho, že tohle není nejvhodnější web, ale manželka tu hledá proti mně argumenty, které se týkají stavby domu, tak snad získám cenné rady i já. S manželkou jsme spolu deset let, máme dvě děti a ostych před sebou samými z nás uz vyprchal. A tak z manželky „vypadlo“, že je její sexuálni fantazií double penetration, tzn. přibrat k našemu milování ještě jednoho muže, kdy bychom jí společně vyplnili oba otvůrky. Rád bych jí její přání vyplnil, ale… Ta představa mě na straně jedné vzrušuje, ale na straně druhé se obavám své žárlivosti. A tak jsme dospěli k tomu, že bychom nalezli pár, se kterým bychom si užili oba a žárlit bychom tak nemuseli. Kde ale najít pár na úrovni, se kterým bychom si rozuměli i jinak a ne jen po té sexuální stránce? Optimální by bylo, kdyby se jednalo o pár, který take nemá v této oblasti zkušenosti a společne bychom tak mohli pronikat do pro nás doposud nepoznaných krajin lidské sexuality. Tzn. odpadají swingers akce apod. Manželka o tomto mém dotazu neví, je to překvapení k narozeninám. Inu dámy, ukažte se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lalelale
9.12.19 21:54

Kdybys jen trochu hledal, během pěti minut bys zjistil, že jsou swingersparty pro začátečníky. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5023
9.12.19 21:55

Šla bych s někým, kdo zkušenosti má. Protože jinak to bude trapné a nebudete vědět, co kdo dělat, kam šahnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
9.12.19 21:59

To je ale fofr. Tak děkuji za radu, kouknu. Ale mám obavu, že ti „začátečníci“ budou už dost zkušení. A nejde jen o ten sex. Chce to trochu navázat s tím druhým párem vztah, aby se prolomily ledy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21998
9.12.19 22:00
@Brblal píše:
Dobry večer, jsem si vědom toho, že tohle není nejvhodnější web, ale manželka tu hledá proti mně argumenty, které se týkají stavby domu, tak snad získám cenné rady i já. S manželkou jsme spolu deset let, máme dvě děti a ostych před sebou samými z nás uz vyprchal. A tak z manželky „vypadlo“, že je její sexuálni fantazií double penetration, tzn. přibrat k našemu milování ještě jednoho muže, kdy bychom jí společně vyplnili oba otvůrky. Rád bych jí její přání vyplnil, ale… Ta představa mě na straně jedné vzrušuje, ale na straně druhé se obavám své žárlivosti. A tak jsme dospěli k tomu, že bychom nalezli pár, se kterým bychom si užili oba a žárlit bychom tak nemuseli. Kde ale najít pár na úrovni, se kterým bychom si rozuměli i jinak a ne jen po té sexuální stránce? Optimální by bylo, kdyby se jednalo o pár, který take nemá v této oblasti zkušenosti a společne bychom tak mohli pronikat do pro nás doposud nepoznaných krajin lidské sexuality. Tzn. odpadají swingers akce apod. Manželka o tomto mém dotazu neví, je to překvapení k narozeninám. Inu dámy, ukažte se.

@badaboom Zkuste kvarteto, přece nemusíte rajtovat na triu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
9.12.19 22:02

Zkušené manželka nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
9.12.19 22:04

Právě o kvarteto jde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16372
9.12.19 22:18

Jsi na špatném serveru. To co hledáš jsou amateri.com

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4783
9.12.19 22:39
@Brblal píše:
Dobry večer, jsem si vědom toho, že tohle není nejvhodnější web, ale manželka tu hledá proti mně argumenty, které se týkají stavby domu, tak snad získám cenné rady i já. S manželkou jsme spolu deset let, máme dvě děti a ostych před sebou samými z nás uz vyprchal. A tak z manželky „vypadlo“, že je její sexuálni fantazií double penetration, tzn. přibrat k našemu milování ještě jednoho muže, kdy bychom jí společně vyplnili oba otvůrky. Rád bych jí její přání vyplnil, ale… Ta představa mě na straně jedné vzrušuje, ale na straně druhé se obavám své žárlivosti. A tak jsme dospěli k tomu, že bychom nalezli pár, se kterým bychom si užili oba a žárlit bychom tak nemuseli. Kde ale najít pár na úrovni, se kterým bychom si rozuměli i jinak a ne jen po té sexuální stránce? Optimální by bylo, kdyby se jednalo o pár, který take nemá v této oblasti zkušenosti a společne bychom tak mohli pronikat do pro nás doposud nepoznaných krajin lidské sexuality. Tzn. odpadají swingers akce apod. Manželka o tomto mém dotazu neví, je to překvapení k narozeninám. Inu dámy, ukažte se.

Blbost desna, muze se Ti stat ze manzelka bude tak nadsena z pronikani sexuality od druheho chlapa, ze bude chtit jeho a tebe posle do r.ti navzdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21998
9.12.19 22:58
@lilith1 píše:
Blbost desna, muze se Ti stat ze manzelka bude tak nadsena z pronikani sexuality od druheho chlapa, ze bude chtit jeho a tebe posle do r.ti navzdy.

Vždyť jemu se může taky stát, že se zamiluje do té ženy z toho páru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9658
9.12.19 23:05
@Brblal píše:
Optimální by bylo, kdyby se jednalo o pár, který take nemá v této oblasti zkušenosti a společne bychom tak mohli pronikat do pro nás doposud nepoznaných krajin lidské sexuality.

Třeba nás s Milanem42? ;) To bychom vyplnili všechny 3 otvůrky… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
10.12.19 02:32

A myslíš, že když bude cizí chlap obšťastňovat tvoji manželku, že tebou nebude cloumat žárlivost jen proto, že ty budeš moct na oplátku obskočit tu jeho? Tohle není matematická úloha, abys snadno znegoval pocit nevěry druhou nevěrou. Co když bude manželka z toho chlapa až moc nadšená? Tak moc, že tě začne při tom samotném sexu ignorovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.12.19 07:11

To máte tak. Riziko číhá vždy a všude. Koupíte si nový prací prášek, oblečete si v něm vypraný oděv, otečete a zemřete. Ejhle, alergie. Riziku se nejde vyhnou, lze jen v maximalni možné míře eliminovat. A i s tím sexem s jiným párem je to podobné.
A děkuji Klopotkova za zastání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9658
10.12.19 09:38
@Brblal píše:
To máte tak. Riziko číhá vždy a všude…

Hele nemlži a rovnou napiš, jestli nás s Milanem bereš nebo ne? Pár jako pár! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.12.19 09:49
@jege píše:
Hele nemlži a rovnou napiš, jestli nás s Milanem bereš nebo ne? Pár jako pár! :cert:

Mnooo, tak já se zeptám manželky. Ta všechno řídí a otáčí zeměkoulí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat