Poraďte s výběrem foťáku

12141
8.7.15 11:14

Poraďte s výběrem foťáku

Chci si koupit foťák, starý dosloužil Chci se zeptat na vaše zkušenosti, co byste poradili.
Nejsem náročná, potřebuji občas vyfotit děti na výletě nebo s dortem.)
Chtěla bych foťák uživatelsky jednoduchý, cenově do 2000, nevím, jestli jsou lepší baterie nabíjecí, nebo obyčejné.
Za zkušenosti a rady předem díky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4238
8.7.15 11:18

Mobil nestačí? Při téhle cenové relaci není moc co radit, prostě zajdi do obchodu a který ti v ruce bude nejpohodlnější a bude mít nejhezčí barvu, ten vezmi. Pokud jsou baterky to jediné, co tě trápí, pak jsi opravdu velice nenáročný člověk :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12141
8.7.15 11:24

@Icestar Tak v tomto ohledu nejsem náročná, jak jsem psala, potřebuji prostě občas vyfotit děti na výletě a u dortu. Mobil nevím, myslíš, že dělá fotky ve stejné kvalitě jako foťák?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
8.7.15 11:40

@eva valoi
zalezi, co mas za mobil. mobil za 8tis udela vetsinou lepsi fotku nez fotak za 2tis.. i kdyz pravidlo to neni.

myslim, ze na dovolene atd. ma kompakt porad sve opodstatneni. ja pri me mire foceni mam mobil po pul dni vybity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
8.7.15 11:41

No, tak na takový foťák se vykašli. Každý lepší mobil ti udělá daleko lepší fotky, než plivátko za 2ku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
8.7.15 11:45

Já chtěla pro chlapa něco obyčejnějšího, levného… Kdyby to náhodou někde na horách rozflákal, tak aby to nebyla taková škoda… Koupila jsem mu tento set https://www.fotolab.cz/…bijecka.html akorát byl bez nabíječky. A chlap je z něj úplně nadšenej :-)

• Nahlásit
  • Citovat
2884
8.7.15 11:51

Taky si myslím, že mobil udělá stejnou službu. Sama fotím S3 mini, což není nic moc a fotky (děti, momentky, výlety) ujdou. Takové ty, co dáš někam na web a prohlídnou si to babičky v počítači. Když chci lepší, beru zrcadlovku, to je ale už o něčem jiném. Ještě máme starší vodotěsný foťák, a tam je kvalita podobná jako z mobilu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22325
8.7.15 11:52

@eva valoi Tak jaký přesně neporadím, ale rozhodně nabíjecí baterie a my máme dvě, aby byl foťák pořád k dispozici. Máme nějaký Nikon, ale stál skoro 6000. Před tím jsem měla Canon za nějaké 3000 a zdálo se mi, že fotil malinko líp :think:
Jinak chápu, že nechceš jen mobil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama