Poraďte s výběrem myčky, konkrétní model

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9802 příspěvků 23.02.18 09:04
Poraďte s výběrem myčky: konkrétní model

Dobrý den,

chtěla bych požádat o radu ty, co v poslední době kupovaly myčku: jakou mi doporučíte?

Moje představa je taková, že bych chtěla následující:

• aby bylo vevnitř světlo
  • aby měla ten horní šuplík na příbory
  • aby měla rychlý program (30 - 45 minut)
  • aby měla program na sklo
  • aby byla tichá
  • vestavná s předním panelem (případně vlastně i samostojící)
  • a samozřejmě aby nebyla moc drahá :mrgreen:

Mám pocit, že nejlepší bude asi AEG, ale neumím si vybrat mezi jejich modely :(

Předem díky za tipy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 23.02.18 09:18

@Slečna Ferka můžu se zeptat k čemu je uvnitř světlo? Já o tom slyším poprvé a ani jsem to ještě nikdy u nikoho neviděla… a nějak si ani nedovedu představit, jaký výrazně pozitivní vliv by to mohlo mít na používání :lol:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 23.02.18 09:24

Úplně nejlepší myčka z ikee :palec: splňuje všechno co jsi psala. Nejvíc v šoku jsem byla z toho jak je tichá. Jsme s manželem prolezli všechny možné obchody, na internetu jsme četli pořád nějaké recenze a srovnání…a pak jsme narazili na tu z ikee… Prostě pecka.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 23.02.18 09:25

@Jitul.kaaa9 vypadá to hezky :D :D :D

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9802 příspěvků 23.02.18 09:26

@Jitul.kaaa9 No že vidíš, co tam kde máš, i když si třeba skloněním nad myčku „zastíníš“. Nebo když Ti spadne dolů lžička nebo tak, snáze to vyndáš.

Já to taky nepovažovala za důležité, ale máma to měla (právě u AEG) a je to překvapivě příjemný.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9802 příspěvků 23.02.18 09:27

@Lucius08 Díky. A jaký typ máte?

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 23.02.18 09:28

@Lucius08 @Slečna Ferka díky za vysvětlení ;)

arada
Echt Kelišová 9269 příspěvků 23.02.18 09:45

Mám tmavou kuchyň, dyž stojím u myšky, okno mám za zády a vidím do myčky dobře. Nevím v jaké cenové relaci se chceš pohybovat, ale jen to světýlko slušně navýší cenu. Čím kratší program, tím hůř je umyté nádobí(vlastní zkušenost).Za mě a nejen a není to jen můj názor je nejlepší bosch.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9802 příspěvků 23.02.18 09:51

@arada Bosch jsem měla a nijak echt nakřivo jsem z ní nebyla.

Nirrti
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 23.02.18 10:08

Mám Siemens, splňuje vše požadované(možná krom ceny) ale můžu říct, že to světlo uvnitř jsem po čase vypnula - dala jsem přednost funkci úplného automatického vypnutí myčky po dokončení programu, což se zapnutým osvětlením nebylo možné.

markytanka2
Povídálka 38 příspěvků 23.02.18 10:59

Mam Bosch a ma vse co pozadujes az teda na to svetlo. Taky jsem ho do ted u nikoho nevidela. Kupovala jsem asi pres 3 lety v Nemecku a stala me asi 460,–Euro. Jsem moc spojena. Je ticha vejde se tam hodne nadobi a ma spotrebu 9l. Jinak mi bylo receno ze Simens a Bosch dela jedna a ta sama firma. Oba sefove maji doma Simenc a oba uz museli mycku menit protoze tam neco odeslo.

cecetka
Kelišová 7024 příspěvků 23.02.18 11:06
@Lucius08 píše: Úplně nejlepší myčka z ikee :palec: splňuje všechno co jsi psala. Nejvíc v šoku jsem byla z toho jak je tichá. Jsme s manželem prolezli všechny možné obchody, na internetu jsme četli pořád nějaké recenze a srovnání…a pak jsme narazili na tu z ikee… Prostě pecka.

Nevim jestli je nejlepsi, ale zaruka 5 let neni k zahozeni :palec:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17087 příspěvků 23.02.18 11:36

Já jsem si po AEG, kterou jsem měla 11let, vybrala Bosch a po 4letech moc nadšená nejsem. Začíná zlobit, ucpává se, hází chybu a neodčerpá vodu, někdy jí zůstane hodně, takže jí musím vybírat. A to se od opravy opravdu snažím, aby na nádobí nezbývaly zbytky. Samozřejmě předmývat to nebudu, to by pak myčka byla k ničemu, ale u AEG jsem byla zvyklá tam dávat napečené pekáče a buďto to umyla kompletně nebo to aspoň odmáčela, že jsem to rychle domyla ručně, nebo to tam hodila na další cyklus. Teď pořád umývám filtry, dávám tablety na čistění myčky, co se používají při mytí nádobí a stejně to zlobí. Opravař říkal, že to je bolest Bosch, že má slabé motorky na odsávání a tak se to zanáší. Ukázal manželovi, kde si to vyčistit, ale štve mě, že od návštěvy opraváře to řešíme každý měsíc a nejvíc to zlobí na ten nejužívanější program (nejkratší) :? :pocitac:
Takže si ráda taky přečtu recenze, protože tak nějak tuším, že tuhle brzo kopnu… ;) Ta Ikea mě zaujala, jdu si to prohlédnout.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9802 příspěvků 23.02.18 11:48

@Nirrti @markytanka2 A prosím, napíšete mi konkrétní typ?

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9802 příspěvků 23.02.18 11:51

@kadlina No ten koš na příbory má IKEA jediná, a tu hodně kritizují kvůli mělkému košíku pod tím a taky kvůli tomu, že nemá krátké programy… tak nevím. A zase tak cenově výhodná mi nepřijde.

S tou Boschkou jsem měla podobné problémy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Reklama