Poraďte seriály něco třeba jako milenky :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikollll
Kecalka 130 příspěvků 06.01.19 11:07
Poraďte seriály něco třeba jako milenky :-)

Maminky poradíte nějaké seriály ideálně cz/sk..třeba teď jsem koukala milenky a docela se mi to i líbilo :P

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52312 příspěvků 06.01.19 11:36

Až po uši :D
Milenky jsou super

Nikollll
Kecalka 130 příspěvků 07.01.19 20:53

@Petra Z jo ty Milenky se vážně povedly az musim říct me to i překvapilo :potlesk: u vaření správná oddychovka :lol: az po uši mam myslim taky v počítači,tak na to kouknu,dekuji :srdce:

Petra Z
Hvězda diskuse 52312 příspěvků 07.01.19 20:55

@Nikollll pak se mi moc líbí sedmilhářky
Ale je to buď v aj ,nebo s titulky

Nikollll
Kecalka 130 příspěvků 07.01.19 21:06

@Petra aha tak to je škoda :- to bych u toho nemohla nic dělat abych mohla hltat titulky :think: :lol: ono tech seriálu je nespočet..jenže bud v aj a nebo právě s titulky ..dnes jsem hledala inspiraci a právě vse takhle. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >