Poraďte sladkosti pro alergika - vejce, ořechy

197
3.6.21 20:26

Poraďte sladkosti pro alergika - vejce, ořechy

Krásný večer,
poraďte prosím co sladkého koupit člověku s alergií na vejce a ořechy - ne bonbóny, želé apod., spíš sušenky, bonboniéru, dezert. Po delší době
jedu ke kamarádce a chtela bych ji dovézt něco jiného než obvykle, mám pocit že ji neustále vozím to samé - sušenky Lotus, Oreo, Delissu… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8112
3.6.21 20:39

@biancaa Sušené ovoce?
Určitě lze koupit i dárkové balení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
3.6.21 20:41

Zmrzlinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3601
3.6.21 21:20

@Kriss Tina
spíš sorbet, zmrzlina může mít vajíčka, sorbet, který nyní mají téměř všude a je moc dobrý, pěkné balení, mnoho příchutí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3601
3.6.21 21:22
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 21:36

Holky, já se vtírnu s dotazem, potřebovala bych nějaké pohoštění pro kamaráda, který je bezlepku, mléka, vajíčka, ořechů a dráždivých potravin (paprika, kakao apod.). :zed: Třeba něco upéct nebo mě napadl popcorn, nemáte s tím zkušenosti? Něco takového na zobání na večer. Už jsem se ho ptala a nechci zase být doterná s milionem dotazů, to se beztak ptá každý. Napadne vás ještě něco? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9054
3.6.21 21:40
@Anonymní píše:
Holky, já se vtírnu s dotazem, potřebovala bych nějaké pohoštění pro kamaráda, který je bezlepku, mléka, vajíčka, ořechů a dráždivých potravin (paprika, kakao apod.). :zed: Třeba něco upéct nebo mě napadl popcorn, nemáte s tím zkušenosti? Něco takového na zobání na večer. Už jsem se ho ptala a nechci zase být doterná s milionem dotazů, to se beztak ptá každý. Napadne vás ještě něco? :nevim:

Zeleninu, šunku, bezlepkove pečivo. Buchtu třeba z rostlinyho mléka a vajíčka nahradit rozmackanym bananem, bezlepkovou mouku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3601
4.6.21 06:15

Ovoce, nakrájet na kostičky meloun

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1536
4.6.21 07:44
@Anonymní píše:
Holky, já se vtírnu s dotazem, potřebovala bych nějaké pohoštění pro kamaráda, který je bezlepku, mléka, vajíčka, ořechů a dráždivých potravin (paprika, kakao apod.). :zed: Třeba něco upéct nebo mě napadl popcorn, nemáte s tím zkušenosti? Něco takového na zobání na večer. Už jsem se ho ptala a nechci zase být doterná s milionem dotazů, to se beztak ptá každý. Napadne vás ještě něco? :nevim:

Zkus hledat tady :) https://www.varimbezlepkumlekavajec.cz/…zy-na-plech/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat