Slušný realitní makléř z Prahy a okolí

160
25.3.16 09:43

Poraďte slušného realitního makléře z Prahy a okolí

Dobrý den, prosím o radu. Chtěli bychom prodat zahradu u Prahy a hledáme slušného realitního makléře, se kterým by už měl někdo dobrou zkušenost. Záleží nám také, aby působil v důvěryhodné a úspěšnější realitní kanceláři. Bude rozhodovat i výše provize. Předem moc děkuji za Vaše rady a nápady. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5981
25.3.16 10:20

Trochu to vypadá, že hledáte něco super. Jenže pak ta provize asi bude trochu jinak, než máte pocit. Naopak- ti méně úspěšní si řeknou o menší provizi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.16 10:32

Já mám dobrou zkušenost s panem Vališem ze Stingu, mohu dát kontakt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
25.3.16 13:41

@Ivan PPZ Prosila jsem o jméno makléře, ne o rozbor mých pocitů…

@Daniela PB Moc Vám děkuji, prosím o kontakt a bližší informace Vaší zkušenosti do SZ. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
25.3.16 13:47

@salen Proč si tu zahradu neprodáte sami? K čemu realitní makléř a ještě z úspěšné kaceláře… snad Vám jde o peníze, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
25.3.16 13:56

@Hanney Trochu se bojíme té právní stránky. (Budeme prodávat i garáž, to chceme zvládnout sami, ale tam jde o nesrovnatelně méně peněz.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.17 19:05

Dobrý den, pracuji jako realitní makléř. Co je to za spolupráci?
Můj kontakt:******

edit admin - odstraněna kontaktní adresa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5981
18.7.17 19:09

Je tak obtížné pochopit podmínky serveru ohledně inzerce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.18 18:15

makléřka

makléř musí být hlavně zkušený, jestli pracuje sám na sebe nebo pro velkou firmu je jedno. Je to řemeslo jako každé jiné a za měsíc se ho nikdo nenaučí, je to vždycky o konkrétním člověku. Prodávali jsme vícekrát, pokaždé v Praze. Nám hodně pomohla makléřka Pavla Temrová, zodpovědná, spolehlivá, všechno zařídila, vyběhala, asi i proto, že pracuje sama na sebe a ne pro někoho dalšího. Napsala o realitách i knížku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama