Poraďte svatební kytici

tonj
14.7.13 09:02

Poraďte svatební kytici

Ahoj, potřebuji poradit. Jaká svatební kytice by se hodila k svatebním šatům, které jsou jahodově červené s drobnými bílými puntíky - co myslíte? Nemůžu to nějak vymyslet, jestli by se hodila spíš bílá barva květů nebo červená? A jaké kytky? Boty budu mít bílé…Kdo má čas a chuť, šup sem s nápady. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13604
14.7.13 09:08

Udělala bych jednoduchou bílou kytici s několika červenými prvky. a nechceš to udělat tak, že vyfotíš šaty a s fotkou zajdeš do květinářství, aby ti květinářka udělala návrh?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
14.7.13 09:09

Šla bych do bílé, jednoduché, jen třeba s červenou stuhou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tonj
14.7.13 09:18

@nozu No upřímně, mám teď dost špatné zkušenosti s „profesionály“, stačilo mi co jsem si teď zažila se svatebním oznámením, kdy mi grafik nebyl schopný poradit a to jsem fakt nevymýšlela žádné složitosti. Takže bych raději květinářce řekla konkrétní představu. A navíc jsem líná někde běhat víckrát, většinou sebou vláčím batole a to pak stojí za to, něco vyřizovat.

• Nahlásit
  • Citovat
27303
14.7.13 09:25

Jako základ určitě bílé kopretiny a do toho malý červený prvek. Třeba vlčí máky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
14.7.13 09:28

Určitě pouze bílou, červené odstíny by se tloukly s barvou šatů, bylo těžké najít stejný odstín, taktéž stuha by musela ladit s barvou šatů. Volila bych romantický styl, který koresponduje s šaty s puntíky, podle mě by byly super
kopretiny, možná i menší růže k tomu bílá drobotina, dala bych víc zeleně, to si domluv kde ti budou dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tonj
14.7.13 09:34

Tak kopretiny mě napadly taky :think: A co myslíte do vlasů, chtěla bych taky kytku…nebo nějakou čelenku? Mám krátké hnědé…
Nechci se radit s kámoškama, bo to bude překvápko, všichni si myslí, že bude bílá klasika :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
55588
14.7.13 09:53

@tonj do vlasů taky kopretinu ;)
já teda n krátké měla čelenku…ale my se brali v zimě…kopretiny nebyly :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tonj
14.7.13 10:04

@Petra Z Jo tak ke kopretinám určo kopretina, ale aby už to nebylo přeplácaný, tak nevím, jestli by nebyla lepší jen nějaká čelenka. No to se když tak poradím s kadeřnicí, tu mám šikovnou.

• Nahlásit
  • Citovat
3040
14.7.13 10:06

Já bych dala jen čelenku… s tou kopretinou/živou/ by mohl být problém, rychle to vadne… to bych neriskovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tonj
14.7.13 10:08

@Hanney Hm, taky si říkám, že to bude lepší…abych zas nebyla jak od cirkusu a navíc jak říkáš, kytka vadne…

• Nahlásit
  • Citovat
55588
14.7.13 10:12

@tonj pravda…
já se taky radila s kadeřnicí a nakonec jsme dali jen čelenku…
na profilovce je to možná malinko vidět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
810
14.7.13 10:12

@tonj Bílé růže a do vlasů po boku růži, vypadá to nádherně, jestli chceš, pošlu ti fotku, jak jsemt o měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tonj
14.7.13 10:32

@Petra Z Jo koukám, ale já mám ještě o hodně kratší vlasy…tak nevím jak by ta čelenka vypadala, no kadeřnice mi snad poradí…

• Nahlásit
  • Citovat
tonj
14.7.13 10:33

@stroužek Jo, tak to by jsi byla hodná, každá inspirace se hodí…Díky.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama