Poraďte terénní kočárek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.1.22 14:12

Poraďte terénní kočárek

Ahoj, poradíte terénní kočárek, trojkombinaci? Aby zvládal horské cesty? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4957
5.1.22 14:26

Trojkombinaci nebrat, autosedačka většinou stojí za houby. Dle mě zkušenosti bych nebrala už ani dvojkombinaci. Pořídila bych hluboký a pak sporťak. Hluboký kočárek totiž i s podvozkem zabere fakt dost místa v kufru a je dost těžký… Já mám Junamu s gelovými koly a projela vše, dobré odpružení. Mám v kombinaci se sportovním a je sice fajn, protože ten podvozek je super, ale prostě na cestování v autě je to děsně velký a neskladný. Nakonec jsem koupila sporťak od Joie a taky projel vše i les. Teď čekám druhé a po tom co dítě půjde z hluboké korby, tak půjde do světa a nechám si už jen to Joie, složim ho jednou rukou, v autě zabere třetinu místa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4403
5.1.22 14:38

My mame dvojkombinaci Thule Urban Glide 2 a k tomu autosedacku Cybex Cloud Z. Co jsem mela moznost porovnavat v obchode, Thule ni prisel do terenu az nejlepsi. Jinak kupovat trojkombinaci je blbost, vetsinou ta kvalita autosedacek neni moc valna a pro me byla bezpecnost autosedacky pri vyberu na prvnim miste, za me je to vec, na ktere se setrit nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25925
5.1.22 15:34

Terénní tank je roan marita. Vlastně jakýkoliv kočárek, co má velká neotočná kola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
5.1.22 15:43

Jojo taky bych už dneska nekupovala trojkombinaci..chtěla sem původně dvojkombinaci ale pak mi kočárek prodala známá i s autosedačkou…vím že byl téměř nepoužívaný a autosedačka nebyla použita vůbec…stejně jako já tak i ona si koupila jinou, kvalitnější..já ji mám tedy jako zalozni do mužova auta kde není izofix…kdybych se měla rozhodovat znovu koupila bych rovnou kvalitní sporťák který jde až do lehu s vložkou taškou pro miminko…aspon že k rodičům máme druhý kočár takže když tam jedu nemusím ho tahat sebou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
5.1.22 20:34

Mam taky Thule Urban Glide 2, dvojkombinaci. Spokojenost velika. Lehky, snadno slozis a rozlozis, vsude jsme zatim projeli. Akorat ta hluboka korba je takova spartanska, to treba hluboka korba od Cybexu je uplne jiny kafe! Ale u nas tedy slecna v hluboke byt stejne nechtela, kdyby jo, asi bych snad na bezne jezdeni ten Cybex Priam brala z druhe ruky.
Autosedacku jsme meli zvlast Cybex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat