Poraďte trasu Brno - Kladno

9092
1.8.13 17:45

Poraďte trasu Brno-Kladno

Ahojky, potřebovala bych radu od nějakého šikovného řidiče nebo řidičky :) V sobotu nás čeká cesta do Kladna, bydlíme kousek od Brna a potřebujeme se vyhnout dálnici, jedeme tam jen na otočku, takže nechceme utrácet za známku. Je tu někdo, kdo takhle tuto trasu jezdí a poradí mi, kudy je nejlepší jet? Jo a ještě bychom se rádi vyhnuli Praze, to by nás asi dost zdrželo…na mapách jsem si našla cestu přes Havl.Brod, Zruč nad Sázavou, Benešov, Štěchovice, Unhošť a Kladno…ale navigace mi to nějak nebere, tak nevím :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2494
1.8.13 17:49

Ja bych jela Havl. Brod, Kolin, Caslav a vrchem objet Prahu, jakoze na Kralupy n. V.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
1.8.13 18:19

No to nezávidím. Bych si asi koupila tu známku. Ikdyž dálnice taky nic moc, tyhle „objízdné“ trasy mě dohání k šílenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
1.8.13 20:24

@Verca1989 zvážila bych dálniční známku, protože to jinak pojedete přes půl dne, ikdyž ta D1 taky nic moc, ale o víkend aspoň nejezdí kamiony. Z Benešova by se dalo zřejmě někdě uhnout na Štěchovice, Davli, Zbraslav, jeli byste podél vody, ale jak se potom vyhnout Praze to vůbec netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
1.8.13 20:30

Na Zbraslavi vás to totiž zase nažene buď na pražský okruh, Barandovský most a nebo do centra Prahy. Nejsem si jistá, která část okruhu je brána jako dálnice a která ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301
1.8.13 21:21

To co ušetříte na známce, vydáte myslim za benzín navíc… :palec: když k tomu přidáš občasné bloudění například, takže i šílené zdržení…za mě teda určitě vítězí ta známka, zas taková pálka to není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama