Poradte zimni bundu pro tehotnou

13179
2.10.19 19:30

poradte zimni bundu pro tehotnou

Ahojte devcata,

termin porodu mam po novem roce, potrebovala bych poradit nejakou osvedcenou zimni bundu. Nejlepe takovou, ktera pak poslouzi jako nosici. Koukala jsem na net, ale nejak jsem z toho zmatena. Nasla jsem hodne nosicich mikin, ale to v zimne stacit nebude a softshellky nevim, zda to je dostatecne teple? Asi bych spis preferovala klasickou prosivanou bundu, ale fakt nevim.

Jaka znacka se vam osvedcila prosim? Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13497
2.10.19 19:33

Já měla pořád svojí, co jsem nosila před těhotenstvím. Na vánoce bývá už tradičně 15 stupňů, takže ja bych nic extra nekupovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
2.10.19 19:37

Já jsem si taky nakonec vystačila s normální, ale původní záměr byl koupit těhotenskou/nosící v Bonprixu, tam mají i zimní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13179
2.10.19 19:39
@terien píše:
Já měla pořád svojí, co jsem nosila před těhotenstvím. Na vánoce bývá už tradičně 15 stupňů, takže ja bych nic extra nekupovala.

toz to bude problem, protoze ja se uz ted do ni nevlezu a to jsem ve 27tt. Takze zcela urcite neco potrebuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
924
2.10.19 19:40

Ahojky,
Pořídila jsem si z lidl shopu. Není teda i nosící, ale má odepínací klín pro menší břicho a pak rozšířím. Jak se osvědčí uvidím, ale je teploučká tak snad budu spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
2.10.19 19:43

Na bonprix jich maj celkem dost a dle hodnocení se dá vybrat..ceny jsou aspoň příznivější než u značek těhu módy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48232
2.10.19 19:47

Já byla maximálně spokojená s HM, ale byla to klasická těhotenská bunda, ne nosicí. Koupila jsem z druhé ruky za 600, po porodu zas za 500 prodala.
Nosicí oblečení nedám dopustit na Angel Wings, ti mají ke všem modelům k dokoupení těhotenskou vsadku. Ono je to jiné - ta nosicí je rozšířená nahoru a dá se stáhnout pod zadečkem miminka, těhotenská se nahoru zužuje a dole je široká. Taky záleží, jestli chceš nosit i na zádech, já první dítě nosila dost a druhé mám v plánu taky, takže jsem rovnou volila modely, kde se ta vsadka na dítě dá vepnout i na záda, AW to právě dělá.
Další variantou je nějaká univerzální vsadka, zajímavé dělá nap. Belly Boo, tu si snad patentama uzpůsobíš, jestli má být těhotenská nebo nosicí, pak to přecvakneš. Plus se dají dokoupit adaptéry na různé zipy, takže to vepneš do svých normálních bund. Ale nikdy to nebude tak pěkný jako pořádná nosicí bunda a taky to nedáš na záda, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
2.10.19 19:48

Kupovala jsem si vsadku. Tu sem používala na noseni. Nebyla jsem limitovaná jenom jednou bundou, na většině stejný typ zipu takže jsem dceru nosila až do půl roku a pak si koupila nastavec ještě na mikiny se zipem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1577
2.10.19 19:49

Já vytáhla péřovku po expříteli, co mi zůstala ve skříni u rodičů. Já šla do porodnice s 65 kg, on měl 110 kg, tak jsem se vešla luxusně i v těch největších mrazech. Rodila jsem v únoru a zrovna bylo -20 stupňů. Než dcera držela hlavičku do nosítka, tak bylo teplo. Jak jsem jí pořád zvedala, tak mě začala bolet záda a nošení i na chvilku bylo utrpení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1470
2.10.19 20:15

Za me top tehotenske/nosici/normalni bundy jsou od znacky I love mum. Mam 3 a vsechny nosim i jako nenosici a vypadaji skvele. Akorat cena je tedy vyssi…softshelku mam znacku angelwings a ta mi zimu nejak nestaci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 20:17

Včera mi přišla objednaná zimní těhotenská bunda z Bonprixu. Jsem s ní moc spokojená. Mají docela velký výběr a viděla jsem tam i nosící. Já mám teda jen obyč těhu bundu. Tak zkus juknout tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
2.10.19 20:17

Já měla od happymum tuhle: https://www.happymum.cz/…grey--j416b/. Používala jsem jiní na začátek cca 2 měsíce jako nosici :) jinak teď na nošení mám od kokadi a mám pocit, že i k těmto nosícím bundam prodávají těhotenské vložky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6247
2.10.19 20:31

Já si koupila nosící z Bonprix, není to tedy přímo zimní, je nepromokavá a vyteplená. Ale se svetrem pod ní bude teplo i v zimě. Je zároveň i těhotenská, má po stranách zipy na rozepnutí. I s kvalitou jsem moc spokojená, ale jako vždy jsem brala o číslo menší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48232
2.10.19 20:31

Jo a ještě jedna věc - těhotenskou bundu jsem chtěla na zimu hodně teplou. nosicí na totéž období volím „o level méně teplou“, protože to dítě jsou takový malý kamínka výhřevný samy o sobě :lol: Takže když jsem běžela na nákup a vzala na sebe to, v čem normálně nosím dítě a je mi fajn, jen jsem vyndala vsadku, tak mi byla regulérní zima :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
2.10.19 20:46

Já si koupila prosivanou bundu v lidlu i se vsadkou. Je super, a tepla. Tak uvidím jestli mi bude stačit. Pro případ nouze mám pujcenou zimní bundu od mé mamky, ae já tak nějak doufám že si vystačím s tou prosivanou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama