Poraďte jakou sedačku 0-18kg

1093
18.7.19 09:53

Poradte jakou sedacku 0-18kg

Ahoj vsem potrebuju poradit se sedackou 0-18kg. synovi je vajicko male ale nema ani 9kg tak zvolim tuto kategorii.mam favority a to britax romer first class nebo maxi cosi milofix.jaka je dle vas lepsi??ja si moc nevim rady. vcera jsme byli v obchode a nechala jsem se bl.bec nalakat na joie every stage, pani tak krasne mluvila, ze jsem ji vzala, no doma jsem zjistila, ze je strasna. chlap ji prave jede vratit.diky za rady vsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5882
18.7.19 09:59

@Kaci89 mame romer first class plus a (asi jako u vsech pasovych) musis dost davat pozor, abys ji spravne upevnila. Ale jinak jsme spokojeni. Mam male deti, ve vajíčku se vztekali, z tehle vidi i v protismeru. Uz vozi druhe a jeste nejakou dobu bude (ma 2r, 83cm a 10,5kg :oops: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8860
18.7.19 10:00

@Kaci89 jeďte do obchodu, kde jich mají velké množství a rozumí tomu, určitě bych nekupovala před internet. My jsme měli jednu vybranou a malý v ní seděl s hlavou zalomenou do předklonu, nakonec jsme vybrali úplně jinou. Ale máme 9-22kg, je až od 15. Měsíců, takže typ nedoporučím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
18.7.19 10:04

@Aduš8 ano urcite nekde zajedem ale uz bych mela radsi v hlave jakou a tu zkusila jako prvni. v obchode prodeji i mrtveho, jak jsem vcera zjistila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
18.7.19 10:13

@Kaci89 Ze stejného důvodu jsme kupovali Cybex Sirona, jsme spokojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16484
18.7.19 10:17

Mám romer first class plus a jsem spokojená. Kupovala jsem ji znovu i pro druhé dítě. Havně se mi na ní líbí, že i v posměru jde hodně naklopit a dítě vozím v pololehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11451
18.7.19 10:27

My máme joie steadi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
18.7.19 10:33

No holky asi mam po srande, protoze ted ctu, ze nemuzeme tamtu vratit, protoze jsme ji koupili v kamenne prodejne.ach jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.19 12:26

@Kaci89 A proc se ti zda strasna? Ja ji mam a nemam problem. Vyzkousela jsem ji pred nakupem rovnou na prodejne nazivo s ditetem (v te dobe 4 mesice), libilo se mi, ze po smeru jizdy v ni muze byt dite do 18 kg a celkove jak je variabilni. Precetla jsem nekolik anglickych recenzi (v CR preci jen neni tak casta) a tam jsou s ni mamy taky spokojene. Myslim, ze v testu bezpecnosti nebyla uplne top, ale jak jsem cetla, je to hodne nespravnym pouzivanim, tim ze ma hodne poloh a zpusobu uchyceni. Ale existujou i navody na youtube.. A hlavne nebudu muset za par let zas resit dalsi sedacku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
18.7.19 13:13

@twinkletwinkle cetla jsem, ze byla hodne spatna v narazovych testech.tak ja nevim, jinak je pekna to jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
18.7.19 13:54

@Kaci89 Když nejde vrátit tak co vyměnit? Máme také Römer first class :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.19 18:56

Cetla jsem na netmums.com, ze spatne vysledky crash testu jsou u starsich modelu every stage, ty nove uz vychazeji daleko lepe. Obecne, pokud je hlavni upoutani jen pasy v aute, tak vsechny crash testy jsou horsi.. Jenze kdyz chces mit dite v tom bezpecnejsim smeru, tak tady zatim isofix pouzit nejde, az pozdeji, kdy dite sedi ve smeru jako ridic.
Nicmene je divny, ze ji nemuzes vratit, kdyz jste ji jeste nepouzili:((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
18.7.19 19:28

@twinkletwinkle jejda on ten izofix nejde dat proti smeru??pani tvrdila ze ano 8o no nejde, protoze je zakoupena v kamennem obchode, kdyby byla v eshopu tak jde do 14ti dnu bez udani duvodu.ale jsou ochotni nam ji vymenit za jinou co vybereme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.19 20:00

A mas every stage nebo every stage FX?
Ja ji mam zatim zachycenou pasem od auta, protoze je usazena ve smeru, az dite vyroste nad tech 18 kg, tak ji otocim a uchytim pres isofix. I na ty prodejne, kdyz mi to ukazovali, tak ji v tehle poloze meli pripoutanou pasem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
18.7.19 20:31

Fx. a ted pritel rikal, ze to tak mluvila, ja to blbe pochopila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu