Poraněné horní patro po trhání osmičky

1171
18.11.19 15:00

Poraněné horní patro po trhání osmičky

Ahoj holky, ve středu mi trhali osmičku nahoře a při tom mi zubařka nějakým nástrojem podrapala horní patro.
Je to už skoro týden, rána po vytrzenem zubu je klidná a téměř už o tom nevím, ale to patro strašně bolí a štípe. Mám to tam celé sedrene a jakmile se mi to přes noc trochu zhoji, tak přes den se mi to vždycky zase strhne, když si tam kouknu, mám to tam zarudlé a je tam takový žlutý povlak.
Existuje něco, čím bych napomohla hojení? Nějaké vyplachy, nebo něco? Zkoušela jsem desinfekční ústní vodu a myslela jsem, že se bolesti po***u.
Děkuju za případné rady :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1269
18.11.19 15:05

To ze je to zlute to neni dobre, tam to muze pekne hnisat…ja na vyplaachy pouzivala salvej nebo hermanek, mela bys podle me jit vecer na pohotovost at ti to vyplachne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1171
18.11.19 19:33
@Peggy54 píše:
To ze je to zlute to neni dobre, tam to muze pekne hnisat…ja na vyplaachy pouzivala salvej nebo hermanek, mela bys podle me jit vecer na pohotovost at ti to vyplachne

Děkuji za odpověď, vyplachuji tou salveji, shodou okolností jsem ji měla doma. Počkám do rána a když se to nezlepší, tak vyrazím k doktorovi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama