Poranění oka pinzetou

20.1.20 00:40

Poraneni oka pinzetou

Ahoj chtela bych se zeptat mam takovy obavy rizla sem se pinzetou do oka uz je to dva dny a boli mne oko nic nemam v tom oku ale nateklo my uvnitr trochu a nevim co mam delat jestly jit k ocnimu nebo to zmizi dekuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
309
20.1.20 00:53

Jsi registrována u očního? Zavolej mu a zeptej se, jestli by se na to nepodíval. Jinak zajdi na oční pohotovost. Nebo se zeptej lékárnice v lékárně. Ale myslím, že tě také pošle k očnímu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
20.1.20 00:57

Klidně i na klasickou pohotovost. Se zraněním oka bych moc dlouho nečekala, to je docela nevyzpytatelný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 01:06

@Pandemie ano jsem na zitra objednana tak uvidime dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 01:09

@Jdani no prave se bojim je to prece oko :? Ale bolesti mam mezi nosem jako kdyby my dal nekdo pesti :) omlouvam se za psani mam blbou klavesnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
20.1.20 01:12
@Kristynka beeruska píše:
@Jdani no prave se bojim je to prece oko :? Ale bolesti mam mezi nosem jako kdyby my dal nekdo pesti :) omlouvam se za psani mam blbou klavesnici

Určitě ale s doktorem neotálet. Hlavně aby to dobře dopadlo a nebylo tam žádný poranění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 01:25
Ahoj chtela bych se zeptat mam takovy obavy rizla sem se pinzetou do oka uz je to dva dny a boli mne oko nic nemam v tom oku ale nateklo my uvnitr trochu a nevim co mam delat jestly jit k ocnimu nebo to zmizi dekuji :nevim:

Mě tuhle dcera pichla do oka a byla to hrůza. Bolest jako k.rava :mrgreen: natekle oko několik dnů a bolela mě celá tvar. A prý vše ok. Tak se neboj, to bude určitě v pořádku. Pro jistotu si ale k lékaři určitě dojdi. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
20.1.20 01:45
@Anonymní píše:
Mě tuhle dcera pichla do oka a byla to hrůza. Bolest jako k.rava :mrgreen: natekle oko několik dnů a bolela mě celá tvar. A prý vše ok. Tak se neboj, to bude určitě v pořádku. Pro jistotu si ale k lékaři určitě dojdi. ;)

Snad jo sem strasne panicka a Dali ti neco na to?, mne prave nenateklo vicko nebo tak ale uvnitr oko z toho mam strach :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 01:46

@Jdani dekuji moc snad to bude dobry :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 02:20
Snad jo sem strasne panicka a Dali ti neco na to?, mne prave nenateklo vicko nebo tak ale uvnitr oko z toho mam strach :D

Pokud na něj vidíš, nekrvaci Ti, tak to snad bude v pořádku. ;) zkus chladit. Mně dali nějakou masticku jen a doporučili chladit právě. Tak ať to dobře dopadne a dej vědět :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
20.1.20 02:24
@Anonymní píše:
Pokud na něj vidíš, nekrvaci Ti, tak to snad bude v pořádku. ;) zkus chladit. Mně dali nějakou masticku jen a doporučili chladit právě. Tak ať to dobře dopadne a dej vědět :mavam:

Jojo dekuji dam vedet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27898
20.1.20 05:50

Trochu diskuzi nerozumím. Ptáš se, jestli to zmizí nebo jít k ocnimu. A přitom už objednanajsi, takže pokud to nezmizí, tak tam půjdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
20.1.20 07:38

Pokud sis vyškrábla kousek oka, tak je dobré zajít k očnímu. Napíše mast - většinou nám psali Recugel a ta to pěkně zacelí, oko pak tak neškrábe. Ještě může napsat i ATB mast preventivně proti zánětu. Je lepší si zajít k lékaři, než něco podcenit a poškodit si zrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 18:26

@vokishka to jsem zapomnela napsat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 18:28

@Lucie1903 tak dnes jsem Byla na ocni a rekli my ze to mam v poradku nic my Nedali a poslali mne k moji doktorce jestly mne to. Boli tak Nevim :zed: tak to Asi nic nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat