Poranění pochvy a předmět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:28
Poranění pochvy a předmět

Je možné, že jsem si poranila nehtem pochvu? Zahojí se to? Mám ted bolesti. Dále by mě zajímalo, jestli je možné, že by mi sám od sebe vklouzl do pochvy malý předmět velikosti korálku (když jsem ho měla nejspíše v kalhotkách, našel by ho gynekolog? Ve snaze ho najít jsem se nehty akorát uvnitř poškrabala. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 07.08.18 21:29

:roll: :roll: :roll: už jen 3týdny… :zed: :zed:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 07.08.18 21:30
@Anonymní píše:
Je možné, že jsem si poranila nehtem pochvu? Zahojí se to? Mám ted bolesti. Dále by mě zajímalo, jestli je možné, že by mi sám od sebe vklouzl do pochvy malý předmět velikosti korálku (když jsem ho měla nejspíše v kalhotkách, našel by ho gynekolog? Ve snaze ho najít jsem se nehty akorát uvnitř poškrabala. Děkuji

To se tam samo objevilo „něco“ a ty sis toho nevšimla nebo jak se to tam dostalo? Někdo si hrál na princeznu na hrášku ? :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:32

@Andrea.Tom myslím, že to zkrátka zapadlo do kalhotek, možná už jsem blázen, ale bojím se, že se to fakt stalo a ted to mám uvnitř.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16462 příspěvků 07.08.18 21:38

zakladatelko, ty máš robertka i s kuličkama? :mrgreen: :kytka:

Martha03
Kecalka 458 příspěvků 07.08.18 21:38

Tvoje vagína není masožravá kytka, tedy neplatí co schvati už nenavrati. Pokud jsi měla kuličku v kalhotkách určitě ti tam nezapadla. Pokud jsi se poranila nehtem zahojí se to.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 07.08.18 21:40
@Anonymní píše:
@Andrea.Tom myslím, že to zkrátka zapadlo do kalhotek, možná už jsem blázen, ale bojím se, že se to fakt stalo a ted to mám uvnitř.

Jako že by se TO vcuclo? 8o A co to mělo být za předmět ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:40

@Martha03 a nemohla se dostat až do dělohy přes děložní čípek? Jsem z toho na prášky uplně, co jsem to provedla zase.

NikysekR
Extra třída :D 10331 příspěvků 12 inzerátů 07.08.18 21:42

@Martha03 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

annasmyc
Kecalka 304 příspěvků 07.08.18 21:47

příjde blondýna ke gynekologovi a říká mu: „Pane dokotore, mě se každý den v kalhotkách objevují poštovní známky, no podívejte -zrovna dnes jsem měla přímo TAM známku z Kostariky“…„U­kažte“ říká doktor: „Ale slečno, to nejsou známky, ale samolepky z banánů“…

morinka7
Kelišová 6824 příspěvků 07.08.18 21:49
@Anonymní píše:
@Martha03 a nemohla se dostat až do dělohy přes děložní čípek? Jsem z toho na prášky uplně, co jsem to provedla zase.

Děložní čípek se otevírá jen během ovulace a MS a jen na malý kousek :lol: Takže toho se bát nemusíš :palec:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4696 příspěvků 07.08.18 21:51
@annasmyc píše:
příjde blondýna ke gynekologovi a říká mu: „Pane dokotore, mě se každý den v kalhotkách objevují poštovní známky, no podívejte -zrovna dnes jsem měla přímo TAM známku z Kostariky“…„U­kažte“ říká doktor: „Ale slečno, to nejsou známky, ale samolepky z banánů“…
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 07.08.18 21:57
@Anonymní píše:
@Martha03 a nemohla se dostat až do dělohy přes děložní čípek? Jsem z toho na prášky uplně, co jsem to provedla zase.

No, to fakt nemohl :lol: Ta psychika je sfiňa, co?  :mrgreen:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 402 příspěvků 07.08.18 21:57

:mrgreen: Propláchni se sprchou. ;)

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 07.08.18 21:58

Tak takhle jsem se dlouho nepobavila :lol: :lol: :lol: . Ne promiň ale to jako vážně? Přece ti tam nemůže jen tak něco spadnout. To bysme nemohly plavat ani v moři. Utopily by nás kila písku v pipinách :dance: :P :P

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >