Pořídit si druhé v této situaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 16:29
Pořídit si druhé v této situaci?

Ahoj, pořídili byste si druhé dítko v situaci, kdy máte s partnerem momentálně dvou a půl leté, které by určitě do budoucna parťáka uvítalo, já jsem také vždy chtěla aspoň dvě děti, baví mě s malým být doma, je můj smysl života. Ovšem vztah s partnerem ideální není, partner o druhé dítě vlastně ani nestojí, takže by většina starostí pak byla na mě, stejně, jako je to teď, na to už jsem si nějak i zvykla, že co si nezařídím sama, to nemám. Tak poslední dobou přemýšlím, jestli až mi za půl roku skončí rodičovská dovolená, jestli si prostě radši najít práci, a nebo se teď zkusit snažit o druhé miminko…
 S.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 09.01.17 16:31

Nesnažila bych se, nefungujete a odnesou to pak děti

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 09.01.17 16:32

Nepořídila bych si teď druhé. Počkala bych si na partnera, který to dítě bude chtít taky.

BohunkaP
Extra třída :D 14960 příspěvků 09.01.17 16:33

Dítě není lepidlo, které by mělo slepovat rozbitý vztah.

Čili druhé dítě si klidně pořiď - ale jedině v případě, že bezpečně víš, že obě dvě i sebe dokážeš samostatně uživit a že jsi plně ochotna přijmout roli samoživitelky. Protože pravděpodobnost, že Tvůj vztah s partnerem půjde s druhým dítětem do kopru, je hooodně vysoká.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 09.01.17 16:34

Do nefungujícího partnerství bych další dítě nepřiváděla. Co pak, když se to sesype? Půjdeš se dvěma dětmi a bez práce do azyláku???

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 09.01.17 16:41

V této situaci ne. :roll:

truelly
Závislačka 2775 příspěvků 09.01.17 16:41

Pokud nejste ani manželé, tak druhé dítě ne. Za této situace…abys jednou nebyla sama na dvě děti, to by bylo horší.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 09.01.17 16:42

Pokud vám to nefunguje a dobře to víš ty sama nejlépe, tak do druhého prcka bych se rozhodně nehnala a radějibych šla do práce. Není vyloučeno, že časem ho mít třeba budeš ;)

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 09.01.17 17:04

Co blázníš, jasně že ne

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28984 příspěvků 09.01.17 17:10
@Anonymní píše:
Ahoj, pořídili byste si druhé dítko v situaci, kdy máte s partnerem momentálně dvou a půl leté, které by určitě do budoucna parťáka uvítalo, já jsem také vždy chtěla aspoň dvě děti, baví mě s malým být doma, je můj smysl života. Ovšem vztah s partnerem ideální není, partner o druhé dítě vlastně ani nestojí, takže by většina starostí pak byla na mě, stejně, jako je to teď, na to už jsem si nějak i zvykla, že co si nezařídím sama, to nemám. Tak poslední dobou přemýšlím, jestli až mi za půl roku skončí rodičovská dovolená, jestli si prostě radši najít práci, a nebo se teď zkusit snažit o druhé miminko…
S.

To se ptáš cizích lidí? To si neumíš rozhodnout sama?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 17:14

@Burj Chalifa Ptám, protože sama mám chuť do toho jít, tak si říkám, že třeba mě ty zamítavé komentáře přesvědčí o tom, že to není dobrý nápad.

terien
Echt Kelišová 8105 příspěvků 09.01.17 17:22
@Anonymní píše:
@Burj Chalifa Ptám, protože sama mám chuť do toho jít, tak si říkám, že třeba mě ty zamítavé komentáře přesvědčí o tom, že to není dobrý nápad.

Není, je to úplně deb.lni nápad :roll: copak ty děti nemají právo na milujícího tátu a funkční rodinu?

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 09.01.17 17:23

Rozhodně bych do toho nešla. Naopak bych se místo dalšího dítěte snažila vybudovat hezký vztah s mužem. Za 15,16 let ti dítě vylétne z domova, později založí vlastní rodinu a ty co, zůstaneš sama? Nebylo by lepší mít po boku fajn chlapa, se kterým hezky trávit čas?

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 09.01.17 17:32

Pokud to druhý chceš, a partner je jinak normální chlap, pracuje, v případě rozchodu by s ním byla rozumná domluva ohledně styku a alimentů, nebije tě, nepije, nefetuje, není k tobě hrubý, a dokážete spolu, nebo aspoň doma vedle sebe jako rodiče normálně fungovat, a ty se cítíš na to, že se o ty děti budeš převážně starat, tak bych do toho šla. pokud bys už durhý mít nikdy neměla, bude tě to asi hodně mrzet, pokud po něm toužíš, pokud by sis měa hledat jiný vztah, tak nikdy nevíš, co se z chlapa vyklube..pokud ten tvůj nedělá nic z výše uvedeného, aspoň ho máš „prověřenýho“, že to není špatnej člověk…a to druhý dítě bych si pořídila.

luloinka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 09.01.17 18:26

Já souhlasím se @slavuska1, chlapa si seženeš vždycky ale na dítě máš čas jen omezený… Já bych ho na tvém místě měla, rozhodla bych se srdcem. Stejně nikde není psáno že s nynějším mužem budeš třeba za 20 let, ať máte jedno dítě nebo pět.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >