Pořídit si k dvěma nevlastním dětem jedno vlastní?

13
14.2.21 17:19

Pořídit si k dvěma nevlastním dětem jedno vlastní?

Ahoj, nechci znít špatně, dost mě tahle situace mrzi a hrozne mě zajímá, jak to je v jiných rodinách.
Našla jsem si přítele, je mezi nami docela velký věkový rozdíl, ale ani jednomu to nevadí a nevidíme mezi tím nějaké negativum… On už dvě děti má - dceru (11) a syna(13)… ze začátku to pro mě bylo těžký, protože dcerka je proste rozmazlena, má ho omotaneho kolem prstu a proste to s nim umí. Hraje na dvě stany - u nás tak a u maminky tak. Pritel to ale více méně nevidi, spis si to nechce pripustit, ale už parkrat se přece jen spálil… Pritel si ale porad mysli, ze děti strašně strádají a porad tlačí na pilu a pomalu jim ve 13ti čistí zuby a děti už dávno mají úplně jiné myšlenky, se kterými se bavi semnou :D Pritel ale často říká, ze by chtěl i miminko semnou, ze proste si přeje mít rodinu na kterou taky bude mít vliv a ne tohle… jak to je u vás? Mate s tím někdo zkušenosti? Já se bojim, ze jeho děti z předchozího pro něho budou vždycky nejvíc a nás nechá… nebo ze děti budou zarlit a on zas bude mít nějaký vycitky a naopak děti budou porad u nás… nebo proste nevim na co se mám připravit. Každopádně prosím řeči o tom, ze jsem zla macecha se moc nehodi, dělám co muzu, o děti se staram a vycházíme spolu dobře, ale proste nejsou to moje děti a mám na to zkratka občas jiný názor… :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5309
14.2.21 17:23

Co chceš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24319
14.2.21 17:28

@patience Zarazila me ta veta, ze chce mit konecne rodinu, na kterou bude mit vliv.
On jednu rodinu mel. Proc se rozpadla? Na to jsou totiz vzdy potreba dva.
A vluv na deti a jejich vychovu mit mohl. Jenze to by se musel asi vic snazit, v necem onezit, nekde pritlacit apod. Moznosti pece o deti po rozchodu je siroka skala. Nejen vikend jednou za 14 dni. I ted muze zacit tim, ze nebude deti obskakovat a nenecha se sebou cvicit.
Ale oni je jednoduzsi postesknout si nextce a udelat ji dalsi dite.

Příspěvek upraven 14.02.21 v 17:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.2.21 17:29

@Maria37 Chtěla bych, aby se pritel zaměřil na nás dva, až to dítě bude, abychom byli hezká rodina a přestal porad jen a jen řešit jeho děti z předchozího manželství, kteří stejně za chvíli budou v pubertě. Proste se bojim, ze bude mit vycitky a děti s nami budou třeba více než do teď… Nebo ze ho dcerka bude vydírat atd a on se necha… no na tohle mi asi stejně nikdo neodpoví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
14.2.21 17:36
@patience píše:
@Maria37 Chtěla bych, aby se pritel zaměřil na nás dva, až to dítě bude, abychom byli hezká rodina a přestal porad jen a jen řešit jeho děti z předchozího manželství, kteří stejně za chvíli budou v pubertě. Proste se bojim, ze bude mit vycitky a děti s nami budou třeba více než do teď… Nebo ze ho dcerka bude vydírat atd a on se necha… no na tohle mi asi stejně nikdo neodpoví :D

Ale on milá zlatá bude mít ty děti tři. Pokud za něco stojí, tak určitě nehodí své starší děti na druhou kolej. Jestli si myslíš, že mu porodíš hračku a tím ho zabavíš, aby neměl čas na své starší. Tak to se snad šeredně pleteš, teda doufám. Takto by to opravdu fungovat nemělo. Z toho co píšeš si to oba představujete nějak dost zvláštně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.2.21 17:37

@Tomáš916 díky za názor :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
14.2.21 17:43

@patience Natvrdo? Kopni ho do perdele a najdi si bezdětného. Stačí si počíst xy zdejších diskusí. A neskončí to nikdy, děti jsou nadosmrti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
14.2.21 17:44

Jo, a vždycky!!! budeš ta druhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
14.2.21 17:44
@patience píše:
@Maria37 Chtěla bych, aby se pritel zaměřil na nás dva, až to dítě bude, abychom byli hezká rodina a přestal porad jen a jen řešit jeho děti z předchozího manželství, kteří stejně za chvíli budou v pubertě. Proste se bojim, ze bude mit vycitky a děti s nami budou třeba více než do teď… Nebo ze ho dcerka bude vydírat atd a on se necha… no na tohle mi asi stejně nikdo neodpoví :D

„děti s námi budou třeba víc než do ted“…to by bylo velice mrzuté viď :mrgreen: :roll:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
14.2.21 17:50

Přítel si zakladatelko našel kravku a měl by jí srovnat, případně kopnout do (_I_), když se neumí chovat…vlastní děti jsou 1000 x více, než nějaká cizí ženská

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5789
14.2.21 17:53

@patience Nevlastní děti budou vždycky nevlastní, vždycky budou překážet, budou ubírat peníze z rodinného rozpočtu, budou rozmazlené, nesamostatne, otravne.. Vlastni dítě bude dokonale a tobě ty nevlastní polezou na nervy čím dál víc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.2.21 17:55
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
14.2.21 18:00
@divine woman píše:
@patience Natvrdo? Kopni ho do perdele a najdi si bezdětného. Stačí si počíst xy zdejších diskusí. A neskončí to nikdy, děti jsou nadosmrti.

Konečně správný názor…každý normální chlap by měl ženskou s cizíma dětma kopnout do perdele a najít si bezdětnou…je to tak správně, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
14.2.21 18:08

Mě teda nejvíc přijde divnej ten chlap. V pubertě dětem pomalu čistí zuby. Chce mimino, aby měl rodinu, kde bude moct uplatnit vliv. No, on toho vlivu asi moc nepředvedl, když má děti rozmazlené a jedenáctka si ho vodí, jak se jí zachce.
Myslím, že všechny 3 děti by měl rád stejně. Na tom třetím by si ani nekompenzoval promarněnou výchovu předchozích 2, přestože ty už za nejakou dobu budou zcela samostatné a s jinými zájmy a táta bude dobrej tak na financování blbinek kolem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60283
14.2.21 18:09
@patience píše:
Ahoj, nechci znít špatně, dost mě tahle situace mrzi a hrozne mě zajímá, jak to je v jiných rodinách.
Našla jsem si přítele, je mezi nami docela velký věkový rozdíl, ale ani jednomu to nevadí a nevidíme mezi tím nějaké negativum… On už dvě děti má - dceru (11) a syna(13)… ze začátku to pro mě bylo těžký, protože dcerka je proste rozmazlena, má ho omotaneho kolem prstu a proste to s nim umí. Hraje na dvě stany - u nás tak a u maminky tak. Pritel to ale více méně nevidi, spis si to nechce pripustit, ale už parkrat se přece jen spálil… Pritel si ale porad mysli, ze děti strašně strádají a porad tlačí na pilu a pomalu jim ve 13ti čistí zuby a děti už dávno mají úplně jiné myšlenky, se kterými se bavi semnou :D Pritel ale často říká, ze by chtěl i miminko semnou, ze proste si přeje mít rodinu na kterou taky bude mít vliv a ne tohle… jak to je u vás? Mate s tím někdo zkušenosti? Já se bojim, ze jeho děti z předchozího pro něho budou vždycky nejvíc a nás nechá… nebo ze děti budou zarlit a on zas bude mít nějaký vycitky a naopak děti budou porad u nás… nebo proste nevim na co se mám připravit. Každopádně prosím řeči o tom, ze jsem zla macecha se moc nehodi, dělám co muzu, o děti se staram a vycházíme spolu dobře, ale proste nejsou to moje děti a mám na to zkratka občas jiný názor… :*

Co mám různe nacteno, tak pokud nejsi takový ten silné mateřský typ co miluje všechny děti bez rozdílu, tak s vlastním potomkem tě začnou pěkně štvát, vztah s nevlastními se zhorší a chlapi ty nevlastní preferuji před novou rodinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat