Porod a mateřská nikde

28
6.11.19 21:05

Porod a materska nikde

Ahoj
Jsem v takove situaci a nevim co s tim. Koncem zari jsem podavala zadost na PPM s tim ze od kvetna tohoto roku jsem na pracaku, narok na podporu mam to mi rekli dve soc.prac. Uz je 6listopadu termin mam 23.11 a oni stale tu PPM vysetruji. Prosim o radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

846
6.11.19 21:10

@Kolobeh
To asi budeš muset řešit přes úřady, protože od dodání podkladů je lhůta 30 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
6.11.19 21:11

Nějak nechápu. Na jakou podporu?? Co ti vyšetřují měsíc a půl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
6.11.19 21:12

Tak s tím ti asi nikdo neporadí, musíš si zavolat tam kde to řeší a zeptat se kde je problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
6.11.19 21:13

No furt neco resi s pojistenim mi bylo receno kdyz jsem tam volala. Fakt nechapu co muzou resit tak dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
846
6.11.19 21:14

@Kolobeh
To ti tady ale neřekne nikdo, musíš to řešit tam. Lhůta jim uplynula, takže trošku zaurgovat nejspíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
6.11.19 21:16

Jasne, tak ja na ne vlitnu uz me stvou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8245
6.11.19 21:19
@NinaU. píše:
@Kolobeh
To ti tady ale neřekne nikdo, musíš to řešit tam. Lhůta jim uplynula, takže trošku zaurgovat nejspíš.

no, tak uplynula. jde o to, komu tu žádost předala a kdy byla předaná kompletní :nevim: protože papír od doktora je jenom jedna část, důležité jsou i příjmy od zaměstnavatele a ta lhůta běží až ode dne dodání všech podkladů :nevim: takže to, že ona papír od doktora odevzdala koncem září ještě neznamená, že zaměstnavatel podklady nedodal třeba v polovině října, že :nevim:

ale zjistit si to samozřejmě musí na sociálce, akorát bych doporučovala nevlítnout na ně, že už mají po termínu, ale normálně se slušně zeptat, v čem to vázne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
6.11.19 21:24

Aha no tak to je pekny teda. A nevite kolikatyho chodi materska v praze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 21:25

Zavolej tam a zeptej se. Na vyplacení maji 30dnu od doručení všech podkladů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
846
6.11.19 21:25

@sagina
Tak to předpokládám, že zakladatelka ví, že na úřadech se má jednat slušně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
6.11.19 21:27

Tak jasne ze se budu chovat slusne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1369
6.11.19 21:35

Me chodila vždy 10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8245
6.11.19 21:35
@NinaU. píše:
@sagina
Tak to předpokládám, že zakladatelka ví, že na úřadech se má jednat slušně :)

no, jako zdravotní sestra si už tak nějak o rozčílených lidech nedělám iluze, tak radši upozorňuji předem, že lhůta ještě uplynout nemusela, takže razance není na místě, dokud se nezjistí pravý stav věci :) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
6.11.19 21:37

@Kolobeh hele a jak víš že to orad schvalují? Ty seš s nima v kontaktu? Ono to může být dávno schválené, ale oni často neposílají žádné obeznameni, prostě pak rovnou přijde mateřská na účet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama