Porod a oživování miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 18.01.17 15:09
Porod a ozivovani miminka

Ahojky maminky… skoro cele těhotenství bylo vše v pořádku najednou jsem na na běžnou kontrolu do nemocnice a zjistili mi na pasech, ze miminku špatně bije srdíčko 37+2tt takže okamžitě na sál a cisarak…syn byl bez srdeční akce a bez dechu 5minut než ho nahodili…syn byl okamžitě převezen do Ústí protože měl nález na mozecku tam mu dělali chlazení, které by mělo vše spravit…dnes ma menší nález také ale řekli nám, ze to je maly nalez, ze si mysli, ze syn bude v pořádku ale, ze to uvidíme postupem času…chodíme na všelijaká vyšetření a naštěstí vše vyhazi v pořádků…naše obvodní doktorka rekla, ze kdyby s nim něco bylo, ze by nechtěl moc jíst a nepribiral by…syn krásné papa a pribira synovi je 1měsíc a 17dní…syn byl v Usti pres týden a tady u nás v Liberci taky týden… syna mame doma…můj dotaz jestli stim ma někdo zkušenost a jak na tom děťátko???deku­ju moc

Příspěvek upraven 18.01.17 v 15:15

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 18.01.17 15:10

Zkušenost nemám, ale hrozně moc vám držím pěsti a přeju ať je maličký brzo v pořádku a jste co nejdřív spolu! :hug: :kytka:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33758 příspěvků 18.01.17 15:13

Zkušenost nemám, ale z celého srdce vám přeji at je brouček v pořádku a máte co nejdříve u sebe :srdce: :hug:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10445 příspěvků 18.01.17 15:14

První syn se narodil po těžkém porodu bez srdeční akce. Byl cely modrý, je mi zle jen si vzpomenu. Oživili ho na sále a pak odvezli na dětskou JiP. Byl více sledován i po propuštění domu. Dnes je mu 28 měsíců a je zdravý, bez následků. Byl tedy plně donoseny -4,3 kila při narození a to mu hodně pomohlo. Určitě vás budou posílat na neurologické vyšetření, kde potvrdí zda je vse OK

Zabatko
Závislačka 4267 příspěvků 18.01.17 15:16
@Žanetka2011 píše:
Ahojky maminky… skoro cele těhotenství bylo vše v pořádku najednou jsem na na běžnou kontrolu do nemocnice a zjistili mi na pasech, ze miminku špatně bije srdíčko 37+2tt takže okamžitě na sál a cisarak…syn byl bez srdeční akce a bez dechu 5minut než ho nahodili…syn byl okamžitě převezen do Ústí protože měl nález na mozecku tam mu dělali chlazení, které by mělo vše spravit…dnes ma menší nález také ale řekli nám, ze to je maly nalez, ze si mysli, ze syn bude v pořádku ale, ze to uvidíme postupem času…chodíme na všelijaká vyšetření a naštěstí vše vyhazi v pořádků…naše obvodní doktorka rekla, ze kdyby s nim něco bylo, ze by nechtěl moc jíst a nepribiral by…syn krásné papa a pribira synovi je 1měsíc a 17dní… můj dotaz je jestli s tímhle ma nějaká maminka zkušenost a jak je natom dítě???děkuji moc…

Zkušenost nemám, ale přeji hodně zdraví a štěstí, ať je vše v pořádku. Štěstí, že se na to přišlo akorát na těch pásech a hned se to řešilo. Nemyslím si, že by přibírání bylo známkou toho, že je mozek v pořádku, to se asi uvidí až později, jestli se vyvíjí v normě.

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 18.01.17 15:17

Omlouvám se az teď jsem si toho všimla a opravila syna mame doma… ale děkuji vám mocccc

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 18.01.17 15:18

@Tichošlápek ano syn měl 3100g také mám říkali, ze je to velký +…ano na neurologické vyšetření budeme hodit jdeme příští měsíc

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 18.01.17 15:20

@Zabatko děkuji mockrát…tak nám to rekla doktorka, ale máte pravdu čas vše ukáže…proto ten dotaz

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10445 příspěvků 18.01.17 15:21

@Žanetka2011 jinak tedy pribirani na váze je určitě plus, ale bohužel nevidím souvislost se stavem mozku. Držím palce ať je to v pořádku jako u nás :kytka:

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 18.01.17 15:22

Urcite bude v poradku, krasny, silny a sikovny klucina :hug:

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 18.01.17 15:36

@Žanetka2011 také jsem měla špatný porod. Synovi se při porodu několikrát zastavilo srdce a já ho musela oživovat kyslíkem. Pak císař a malého odnesli na JIP. Tam byl 10 dní kde ho sledovali zda je v pořádku. Nyní syn už 8 let a vše v naprostém pořádku. Je hodně chytrý. Žádné poškození. Neboj te vše bude dobré. :hug:

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 18.01.17 15:37

Děkuju moc

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 18.01.17 15:38

@Žanetka2011 ještě zmíním že rok jsme chodili na neonatologii kde kontrolovali zda vývoj probíhá v pořádku.

Judithkaj
Nováček 18.01.17 15:42

Syn narozen bez akce srdeční, zlomenina humeru po distokii ramenem. Nález na mozku byl. Cvičili jsme Vojtovku do 1 roku. Dítě naprosto tabulkové. Dnes studuje VŠ. Bez obtíží.

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 18.01.17 15:46

@Judithkaj dekuju moc snad i u nás to bude v poradu

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >