Porod a porodnice v Přerově

2564
14.8.15 11:37

Porod a porodnice v Přerově

Chtěla bych se zeptat, těch co rodily teď v přerovské porodnici. Jak to tam teď vypadá? Přístup lékařů, porodních asistentek a co na oddělení šestinedělí. Naposledy jsem tam rodila druhé dítě v roce 2007, měla jsem ale opětovné štěstí že jsem měla svého gynekologa u porodu a tak nebylo co řešit, byla jsem spokojená. Ale teď už tam dr. nepracuje a vím že jsou tam i noví doktoři. A co ambulantní porod, je tam možný? Děkuji za vaše názory ať už pozitivní či negativní. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6564
14.8.15 12:16

Byli jsme spokojeni u obou porodů, ale jistě tomu přispělo že tam manželka před mateřskou pracovala:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
14.8.15 12:22

@jakanas děkuji, tak to máte pravdu že pokud tam pracovala asi se chovají trošku jinak. Já jsem zase měla vip svého doktora a ten se o mě perfektně staral a když viděli jaký máme mezi sebou pěkné vztahy tak si taky na mě nic nedovolili. Teď už ho ale mít nebudu a vím že se tam sestava lékařů dost změnila. Tak proto mě to zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.15 21:01

@dorkas Ahojky já tam rodila 13.8 a mužů říct že paráda. Přístup doktoru, sestricek poté i na novorozeneckem parádní. Mužu doporučit. Opravdu supr porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
9.12.15 11:19

@Lucinesshka díky, už tam chodím na monitor a zatím jsem narazila na dobré sestřičky i dr. No uvidíme při porodu. :mrgreen: Zítra mám termín. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.15 12:35

@dorkas tak to preju hodně štěstí ať to dobře dopadne. Mužu říct že já jak rodila tak měli porodnici nazvanou k prasknutí a i přes vytížení byli všichni příjmení a obzvlášť jsem si oblíbila jednu porodní asistentku která semnou trpěla celou noc na porodní sale. Pořad se usmivala ani náznak že je nějak obtěžuju. Něčím jak se jmenuje ale je taková drobounka, hubená, mladá a hodně dlouhé hnědé lechce vlnité vlasy v culiku. Doufám že na ní taky narazis :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.15 12:36

@dorkas jo a rodila mě doktorka Grofova

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
9.12.15 13:51

@Lucinesshka já tedy čekám třetí, dvě předchozí mě rodil můj gynekolog Mudr. Zdráhal, ten už ale porodníka nedělá. Takže ty dr. tam moc neznám, tak jsem zvědavá na koho narazím :roll:, sestřičky jsem měla tehdy taky dobré. Ony jsou většinou v pohodě, to spíše někdy na novorozeneckým bývá problém. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.15 14:15

@dorkas já jsem na novorozeneckem měla celkem v pohodě sestřičky. Po každý když jsem potřebovala poradit tak poradily a i pomohly. Příjemnější mi připadaly spíš ty mladsi sestřičky než ty starší ale dá se přežít všechno :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
9.12.15 14:24

@Lucinesshka jo tak ty mladý jsou ještě neopotřebovaný :mrgreen:, jsou méně unavené a žhavé do práce. Taky jsem tam po porodu na jednu takovou bezva narazila. Já to ale vidím tak, že když už budu mít třetí tak mě spíše nechají na pokoji. Vím co a jak a hlavně si nenechám do ničeho kecat, jako kojení atd. U prvního mi každá radila něco jiného, pořád od mě rýpaly a nakonec malá byla na umělým. U druhého jsem si to dělala po svém a syn byl kojený rok a půl. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.15 14:30

@dorkas Je fakt že když jsem nic nepotřebovala tak mě nechaly na pokoji jen se mrkly jestli malej papa a zeptala se mě jestli je vše v pořádku a jestli nic nepotřebuju a jinak nejak neprudily. Já jsem byla naprosto spokojena se vsema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
9.12.15 14:52

@Lucinesshka tak ono je to asi o tom. Myslím si že jsou tam hodně vytížené a proto někdy brblají. Na jednu stranu je chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.15 16:09

@dorkas JoJo za mě teda porodnice praskala ve svech ale já si myslím že lepší jak rodit v Olomouci tam je to prý hrozny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
9.12.15 17:10

@Lucinesshka tam bych nešla, větší porodnice je myslím si horší. Ty menší jsou trochu klidnější. No těhulí je teď na prosinec dost i na monitor jich se mnou chodí hodně-takže uvidíme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.15 17:24

@dorkas se mnou taky byly čekárny narvaný k prasknutí a když jsem rodila tak jsem měla výhodu že tu noc jsem rodila jedina a až půl hodky před koncem tam dojela další mamina rodit :). No v Olomouci je i prý strašný přístup. Jedna známá mi říkala že jak rodila tak ji doktorka řekla,,Matko nervete, nejste jedina co rodí!" no to by na mě bylo moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama