Porod a šestinedělí u Apolináře

Anonymní
29.12.18 21:09

Porod a sestinedeli u apolinare

Cauky babi:)
Mam takovy zvědavý dotaz na ty kdo rodil u apolinare. Jak jste byli spokojeni? Na co si dat pozor, scim pocitat. A pak sestinedeli, ma cenu priplacet si za nadstandart?(o sprchach na chodbě vím, ale slysela jsme ze je tam i zacházení sestřiček jiny atd atd tak co je na tom pravdy? Jsem tam zaregistrována a zacinam z toho mit trosku spatny pocit cim dal vic :/posledni dobou jsem nenarazila na moc pozitivni recenze

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23314
29.12.18 21:13
@Anonymní píše:
Mam takovy zvědavý dotaz na ty kdo rodil u apolinare. Jak jste byli spokojeni? Na co si dat pozor, scim pocitat. A pak sestinedeli, ma cenu priplacet si za nadstandart?(o sprchach na chodbě vím, ale slysela jsme ze je tam i zacházení sestřiček jiny atd atd tak co je na tom pravdy? Jsem tam zaregistrována a zacinam z toho mit trosku spatny pocit cim dal vic :/posledni dobou jsem nenarazila na moc pozitivni recenze

Kamarádce tam netekla po porodu teplá voda, ale na sestřičky si nestěžovala. Naštěstí bylo vedro. Nejen u Apolináře jsou sprchy přes chodbu a je to vopruz. Byla jsem po porodu roztěkaná a zapomínala sprcháč, náhradní vložky, čistou košili a musela se vracet :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2413
29.12.18 21:17

Ja teda mela na oddeleni sprchy mezi pokojema. Tech oddeleni tam maji vic, zalezi kam te daji. Na chodbe jsme
meli akorat wc. Ja byla spokojena se vsim. O dite jsme se hned starali, vysvetlili kojeni, ukazali jak a co delat s miminem, zapisovali jsem kdy curalo, kolik a v kolik se kojilo. Jdu tam i s druhym. Nepotrebuju hilton na tech par dni, ale dobrou peci pro dite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
29.12.18 21:23
@Anonymní píše:

Já tam rodila v červenci a nemám si na co stěžovat. Je ale pravda, že jsem neměla velká očekávání a jsem celkem nenáročná. Nadstandard jsem neměla (bylo plno) a sestřičky byly v pohodě. Nemyslím si, že tam je jiné chování když si ho zaplatíš. Každá sestra ti tam řekne něco jiného ohledně péče i kojení, takže je na tobě si z toho vzít co je pro tebe dobré. Za tři dny jsem tam nenarazila na někoho nepříjemného. Hlavně jde ve většině případů jen o tři dny, to se dá zvládnout i kdybys tam narazila na nějakou štěknu ;)

Edit. Sprchy jsem měla také mezi pokoji

Příspěvek upraven 29.12.18 v 21:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
29.12.18 21:24
@Micaella22 píše:
Ja teda mela na oddeleni sprchy mezi pokojema. Tech oddeleni tam maji vic, zalezi kam te daji. Na chodbe jsme
meli akorat wc. Ja byla spokojena se vsim. O dite jsme se hned starali, vysvetlili kojeni, ukazali jak a co delat s miminem, zapisovali jsem kdy curalo, kolik a v kolik se kojilo. Jdu tam i s druhym. Nepotrebuju hilton na tech par dni, ale dobrou peci pro dite

Kvuli péči o dite jsem se tam zaregistrovala ,:) a jako urcite to měnit nebudu , spis se ptam ze zvědavosti :) a hlavne na co se mam připravit :) popripade chtit ten nadstandart … zase zda se mi zbytecny platit tolik penez … :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2959
29.12.18 21:38

@Anonym1059 já tam rodila v květnu a to vybavení na tom šestinedělí, na kterém jsme byly, byl děs. Jedny sprchy na chodbě a jedny záchody na druhé straně, teplá voda po osmé večer netekla (ale to asi ani na nadstandardu), pokoj trojluzak ze sedmdesátých let, jedna zásuvka pro všechny :lol: ale jinak přístup sester a doktorů v pohodě. Ale obvykle jsou to jen tři dny, tak se to dá vydržet i bez nadstandardu. A za ty ušetřené prachy můžeš koupit něco miminku nebo sobě za odměnu ;) jo a ještě návštěvy - na nadstandard smí na pokoj, na obyčejném musíte být na venkovní chodbě mimo oddělení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4426
29.12.18 21:38

Já tam rodila 2× a byla jsem spokojená, ale zas vim,ze porodnice není Hilton a já byla ráda, ze jsem ráda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49557
29.12.18 22:10

Už je to pěkných pár let, ale byla jsem tam spokojená. Pravda, neočekávala jsem pětihvězdičkový hotel, ale primárně špičkovou péči o díte, které se mi bohatě dostalo. Sprcha na chodbě mi nevadila, byla čistá, teplá voda tekla, jídlo bylo jedlé, víc nepotřebuju. Za nadstandard jsem nepřiplácela, ležela jsem tam pět dní a nějak mi bylo těch prachů za to líto. Podruhé tam budu rodit zas, jako riziková jsem v jejich péči už někdy od půlky těhotenství a až na nechutně dlouhé čekání si nemůžu v nejmenším stěžovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
29.12.18 22:19

Ahoj,
rodila jsem tam pred rokem a pul cca a chci tam rodit zase ted. Vyborny personal, ochotní, naslouchají. Ale zalezi na směně no.
Oddělení sestnedelí jsem lezela na P5 a sprchy jsme meli na pokoji. Tedy takhle, dve sprchy byly pro dva pokoje. Takže pro 6 maminek. Ale nikdy jsem se tam s zadnou maminkou nepotkala, byla jsem tam vetsinou sama.
Nadstandard nema cenu. Lezis na stejnem oddeleni, mas stejne zachody i sprchy ( jak rikas na chodbe). A je dlouhy seznam čekatelek. Nema to cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
29.12.18 22:23

Já rosila v srpnu a spokojenost :) pokoje nic moc ale sprchy jsme mely mezi pokojema takze jsem tam vetsinou byla sama, postel polohovací, sestry i doktori vesmes super :) Nadstandart jsem nemela… mela jsem na pokoji 2 super maminy ktere mi jako prvorodicce hodne pomohly kdyz jsem si nevedela rady. Jedine co bych opravdu vytkla byla strava.. to se nedalo z 90% jist :,( samy suchy chleba a jakesi rozmixovane mlete maso atd. Takze si urcite nechat donest neco pozivatelneho :lol: jinak velmi doporucuji a drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
29.12.18 22:43
@Anonymní píše:

rodila jsem tam před rokem, ale asi se toho moc nezměnilo..už bych tam podruhé nešla..na odd. šestinedělí jsem byla 5 dní a tedy zklamaná přístupem některých sester..byly nepříjemný, obzvláště jedna velmi drzá..ale jedna se tam našla na směně hodná sestřička. Jinak jsem chtěla nadstandard a skoro se mi vysmály, prostě byl obsazen a objednat dopředu nešel..na pokoji ve třech, bohužel vůbec jsem nespala těch 5 dní, cítila jsem se jak po flámu..ale to se dalo čekat, že miminka nebudou klidně spát..jenže já byla dost vyčerpaná, to ovšem nikoho ze sester nezajímalo a ještě se divily, proč třeba spíme přes den..musely jsme si poctivě zapisovat kojení a mimča vážit, pokud jsme zapomněli třeba něco vyplnit, tak to bylo jako ve škole, opět nepříjemná reakce personálu…jinak měla jsem postel u okna, sestry pravidelně chodily větrat, což na jednu stranu chápu, ale na moje miminko táhlo (v lednu) takže potom hned dostal malej rýmu hned co jsme přijeli domů z porodnice. Asi třetí noc jsem si přišla pro radu ohledně kojení, malej v noci plakal, tak mě jedna sestra na noční směně skoro vynadala, proč nemám zápis o kojení a vážení, ptala se nepříjemně pořád kolik malej vypil, jestli 5ml nebo 10ml a jestli jsem vážila před a po..což mě dost stresovalo..no a potom když viděla mě jak mám slzy v očích, tak tedy dala nakonec malýmu trochu umělého mlíčka ve střídačce..ale tím postupem, že mi to dala do ruky s tim ať mu to dám sama přes prst..no já už fakt hotová:( tak potom tedy jí to asi došlo a pomohla mi s dost nevrlym výrazem..takže přístup některých sester je opravdu na vyhazov, ale nakonec se najdou i příjemný (těch je tam málo) ohledně jídla doporučuji, aby Vám někdo z návštěv přinesl třeba šunku a sýr na rohlík. Snídaně byla třeba suchý rohlík s jedním malým máslíčkem. Jinak abych napsala něco taky pozitivního, tak se mi líbila přednáška na chodbě o péči miminka. Na konci jsme dostali dárkovou krabici se vzorky pro miminko :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.18 23:06

Rodila jsem u Apolinare 2× a nemůžu si stěžovat, sestry super, doktoři taky, můj nazor je ,,Jak se do lesa volá, tak se i ozývá'', některé maminky jsou opravdu hysterky a myslí si, že se kazdy z nich po…e. Nadstandart mi přijde zbytečný, alespon jsem si mela s kým povídat a hlídali jsme si děti,kdyz šla druhá do sprchy nebo wc, nemusela jsem běhat k sestrickam. Jídlo bylo teda fakt hrozný, ale co si budem povídat, v každé nemocnici stojí jídlo za prd. Určitě si vem sebou plinky, daji ti jich jen pár a teploměr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
30.12.18 01:34

Ja teda mela se sestinedelim zkusenost hroznou a u porodu smulu na protivnou a pasivne agresivni PA… Nerekla bych, ze jsem „do lesa volala“ nejak podobne :roll: .

Nadstandard jsem mela, nechapu, ze za 1500 na noc nemuze doprovod prespat (po sc bych to fakt uvitala), jinak ale doporucuju, mela jsem diky tomu celkem klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
30.12.18 01:35

@rozmaryna1234 Kdyz jsi na nadstandardu, dite si muzes dat tak, ze na nej ze sprchy i ze zachoda vidis, nikam k sestrickam jsem kvuli tomu nebehala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama