Porod Apolinář 04-05/2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
106
11.1.22 08:45

Porod Apolinář 04-05/2022

Zdravím ženy, je někdo registrován na porod u Apolináře? Duben/květen? Popřípadě máte předešlou zkušenost s nějakým konkrétním lékařem? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2483
11.1.22 10:17

Ja teda k apolinari doporucuju hlavne vlastni PA. Rodila jsem tam v rijnu a byl to pro me horor, uz bych tam bez svy PA rodit nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
11.1.22 13:07

Rodila jsem tam 11/2019 a už bych tam nešla.. PA Hanka (nevím jak dal) byla milá, porod bez problemu, ale po porodu mi řekla, že už ji bolej záda a že mě přijde zašít jinej doktor. Na toho jsem čekala nekecám 2 hodiny. Za tu dobu jsem si nemohla dát nohy pořádně k sobě ani si sednout. Takže jsem si ani seznamování s miminkem moc neužila..
Mají tam toho fakt hodně, porodní box mi vadil, individuální přístup nic moc..
Ale určitě je spoustu maminek, který s tím byly v pohodě, měly lepší směnu,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2483
11.1.22 13:18

@tutulka123 ja zas chytla prave strasnou PA a skoro se mnou nebyla, byla protivna, rodilo nas hodne a mela na starost dalsich xy zenskejch a nestihala :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
11.1.22 21:30

@DandátkoP jojo mají tam toho hodně a je to neprijemny. Ještě když je mezi těmi boxy všechno slyšet. Nejvíc mi vadilo poslouchat sestry, jak tam melou, že na jiným oddělení to je lepší atd.
Ale jak říkám, např moje svagrova tam byla v 5/2018 spokojena..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
13.1.22 15:30

Vždycky je to všude o lidech, na které narazíte. Každopádně u velkých pražských nemocnic se bohužel moc osobni přístup cekat nedá pro te kapacita porodů. Je to zkratka něco za něco - tady zase mate špičkové vybaveni a připravenost na veškeré komplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat