Porod Cheb, nebo Karlovy Vary?

12.6.17 16:52

Porod Cheb a nebo Karlovy Vary?

Ahoj holky, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti a nebo rady. Já jsem původně z Kadaně, ale přestěhovala jsem se do Chebu a tak nevím, jakou porodnici si vybrat. A musím se do porodnice hlásit a nebo stačí jen přijet a pomůžou mi? Mnohokrát děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11721
12.6.17 18:59

Tak já jsem rodila v Chebu naposledy před 13 lety, ale hned jsem šla na sál a porodila, takže všechno bylo v pohodě. Ale ten Ostrov nad Ohří je fakt hodně chválenej, zvážila bych rodit tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 19:23

Ahoj, Ostrov chválí hodně lidí celkově na všechna oddělení. Já rodila v Sokolově loni a v pohodě :palec: vybírala bych z Ostrova a Sokolova. Do Chebu ani do Varů bych nechtěla. Ale zavolala bych a jela se do porodnic podívat a uvidíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 22:04

@růžový achát :lol: :lol: Ospalá čarodějnice :lol: Děkuji :hug: @Monchichik @Lenya.Mine Sokolov vylučuji úplně a Ostrov? To bych asi raději dojela už i do té Kadaně :lol: i když to se nelíbí přítelovi, nechce nás mít daleko :( Ale děkuji mnohokrát holky :hug: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11721
13.6.17 07:08

Tak se můžeš jít do chebské porodnice podívat a uvidíš. Já jsem v ní rodila celkem 3× a všechno bylo v pořádku. Ale ty 2 porody byly před hodně lety, tak to ti nepomůžu :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 08:48

@Monchichik Taky pravda, nemocnici mám kousek :lol: Děkuji moc. Stále váhám. Chtěla bych, aby se mi tam líbilo, byl tam příjemný personál a zároveň, abych vyhověla příteli. Nechce nás mít daleko od sebe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 08:49

Holky a v tom Sokolově to vypadá jak? Je to tam alespoň trochu na úrovni? Přítel mi teda řekl, že než do Sokolova, tak mě rovnou hodí do Varů :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11721
13.6.17 12:56

V Sokolově rodila moje sestra, ale před 9 lety. Bylo to tam fajn, chválila si to, super personál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 13:09

@růžový achát Já právě budu rodit poprvé. Chtěla bych mít děti 2 a věkově blízko k sobě, takže bych chtěla i porodnici, ze které budu mít dobrý pocit a postarají se o nás + nějaké rady a hlavně dobrý přístup :) Známá, která rodila císařem ( v Chebu) mi řekla, že když ji píchli injekci, tak ani nepočkali až ji pořádně zabere a hned do ní řezali. Prý ji to dost bolelo :( Díky Vám teď vím, že Cheb opravdu nebrat. Děkuji mnohokrát :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11721
13.6.17 13:11

Zkus se teda podívat do toho Sokolova, je to kousek a nikdy jsem neslyšela žádnou stížnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 13:12

@Monchichik Když srovnám Sokolov s Kadaní, tak mi přijdou podobné, tak třeba ještě přítele přemluvím, aby nás nakonec odvezl tam :) Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 13:16

Holky a měli jste po OGTT nějaké problémy? Mě 4 dny bolel děsně žaludek a začalo to tím, když jsem :poblion: :poblion: ten humus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11721
13.6.17 13:16

No já nevím, jak je to daleko do Kadaně, ale Sokolov máš zhruba 15-20 minut. Neumím si představit, jak jedu s kontrakcema někam třeba hodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 16:14

Jestli máš FB, koukni na stránky Chebský porodnice. Zdá se, že konečně pochopili, jak má vše fungovat a pomalu se učí. Začali bondingem, pak si můžeš vybrat svou polohu a dokonce asi týden zpět mají první porod do vody. Mají tam na pomoc PA s praxí, aby jim ukázala, že se není čeho bát a že porod se nemusí hlídat lékařem a nemusí se zasahovat. Chce si to stát za svým. A samozřejmě taky záleží na tom, jak si to představuješ ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 10:03

No já rodila loni v květnu v Sokolově ještě ve starý porodnici a i tak pokoje po dvou a koupelna na pokoji sice dlažba v ní nic moc (denně vše umyvali úplně vše i parapety :D) ale na to co člověk potřebuje v pohodě i v boxu měli nové porodní křesla komouškojdní byly akorát ty obklady :lol: Teď od ledna by snad měla být otevřena nově udělaná porodnice tak zkus se tam zajet podívat za to nic nedáš :palec: jinak PA a sestřičky na obou oddělení úplně zlatý já jsem byla spoky ;) po porodu mi nechali malou normálně asi tři hodky u sebe na boxu a co bylo pro mě zásadní žádnej rutinní nástřich. Postele v pohodě vanička pro mimi taky na pokoji jídlo se kupodivu dalo a třeba parkování v nemocnici dost veliký nevím co jiného ještě napsat kdyby si se chtěla na něco zeptat tak klidně napiš ;) ale jak říkám zkuste se tam zajet podívat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama