Porod do vody - porodnice Břeclav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leila90
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 18.06.13 17:29
Porod do vody-porodnice Břeclav

Ahojte, chtěla jsem se zeptat na ty, které rodily v Břeclavi, ale vybrali si porod do vody? TP máme 7.12. a ráda by jsem do toho šla a slyšela jsem, že porodnice Břeclav se za poslední rok nebo dva ve všem zlepšila. Jaký máte zkušenosti s porodem do vody vůbec? Přeji krásný den :mavam:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Břeclav

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 31106 příspěvků 18.06.13 17:36

Já ho moc chtěla ale u nás se nedělá..navic by to u mě ani nešlo..vše bylo tak rychle že nemohli ani udelat před vyšetření takže by mi to nepovolili..malý mel nakonec zakalenou vodu a byl přidušený..:o( ale moc jsem chtěla no..škoda

Leila90
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 18.06.13 17:38

@smurfka Jéé,to je mi líto. Ale hlavně že jste oba zdraví :-) Ne? To je hlavní :hug: Nevíš, jestli se doplácí nebo jak to je? To se asi mám zeptat tam že

smurfka
Vesmírná mluvilka 31106 příspěvků 18.06.13 17:44

@Leila90
myslím že se nic nedoplácí..musí se udělat před tím hodně vyšetření, takže hlavní je přijet včas..platí se podle me jen za otce u porodu jako jinde..ale určitě si zajít do té porodnice, podívat se tam co a jak, a poptat se..

Leila90
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 18.06.13 17:46

@smurfka O.K. :) Můj u porodu nechce být, strašný strašpytel a já taky nechci, aby tam byl.. Ještě by se tam složil a na to by jsem nervy druhé neměla :-) Nojo, je vždy lepší si zajít a získat info, ale voda mě láká :-) A kolik je malýmu?

smurfka
Vesmírná mluvilka 31106 příspěvků 18.06.13 17:49

@Leila90
muj taky nechtěl být, ke konci zase že jo, že chce být, nakonec to nestihl jak jsem to měla rychlí..( já si říkala že ho tam nechci, že by mě viděl v takové situaci, všude krev, a tak..tak jsem byla ráda že nechce, pak když začal chtít tak jsem řekla dobře ale budeš jen u hlavy a nebudeš se dívat dolů:o) no a nakonec mi bylo líto že tam nebyl..myslím že chlap si pak ženské více váží co všechno zvládla, že to zvládla a tak..
jinak jsem rodila před rokem..dneska jsem odcházela z porodnice..malý je 15.6.

Leila90
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 18.06.13 17:56

@smurfka Jůů :-) Krása :-) No taky se bojím, že se před ním znemožním atd…A taky kdyby mě tak viděl, pak by ztratil chut na sex se mnou… Ale uvidíme, třeba si to rozmyslí. A když jo, tak taky budu stát za svým, at bude u hlavy a kouká jen na mě :mrgreen: V té vodě je to přeci jen hygieničtější..Miminko pak prý nepláče, že půjde z vody do vody, no jsem zvědavá.. Takže máš druhý mimi jo? To je úúžasný

smurfka
Vesmírná mluvilka 31106 příspěvků 18.06.13 18:25
@Leila90 píše:
@smurfka Jůů :-) Krása :-) No taky se bojím, že se před ním znemožním atd…A taky kdyby mě tak viděl, pak by ztratil chut na sex se mnou… Ale uvidíme, třeba si to rozmyslí. A když jo, tak taky budu stát za svým, at bude u hlavy a kouká jen na mě :mrgreen: V té vodě je to přeci jen hygieničtější..Miminko pak prý nepláče, že půjde z vody do vody, no jsem zvědavá.. Takže máš druhý mimi jo? To je úúžasný

nene to bylo první mimi..jojo ve vodě to mín bolí prý, je to super že když si třeba učrkneš tak to nejde vidět a krev se rozpije, tak to není že to z tebe teče jak z vola ( sprominutím )..myslím že u porodu do vody by mohl být v pohodě..navíc já bych do vody rodila vlastně jakoby v kleče, takžeby v podstatě ani nic neviděl:o))

Leila90
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 18.06.13 18:38

@smurfka No přesně tak, můžeš si tam i cvrknout :D a prostě se tolik neznemožníš před chlapem, ale záleží, jestli to bude vana ve stylu lehátko nebo bazének ne, nebo vířivka

smurfka
Vesmírná mluvilka 31106 příspěvků 18.06.13 18:44
@Leila90 píše:
@smurfka No přesně tak, můžeš si tam i cvrknout :D a prostě se tolik neznemožníš před chlapem, ale záleží, jestli to bude vana ve stylu lehátko nebo bazének ne, nebo vířivka

to se musíš podívat co tam mají..většinou je to jakoby větší vana - vířivka..

smurfka
Vesmírná mluvilka 31106 příspěvků 18.06.13 18:51

Jsem ted mrkla na fotky té vaši porodnice a celkem husté teda..ty nadstandarty to je jak hotel čeče. o)

Leila90
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 18.06.13 18:57

@smurfka No vidíš, já tam ještě nekoukla :-D Přímo si tam zajdu :) ale litr za nadstandart bych aj dala :-)

smurfka
Vesmírná mluvilka 31106 příspěvků 18.06.13 18:59
@Leila90 píše:
@smurfka No vidíš, já tam ještě nekoukla :-D Přímo si tam zajdu :) ale litr za nadstandart bych aj dala :-)

no ale si tam tři dny kdyz není problém..zase jako tři litry za tři dny..nevím no, prachy se pak budou hodit i jinde:o))

Leila90
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 18.06.13 19:01

@smurfka To je fakt..Prdím na to radši, penízky se dají do pleneček :cert:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31106 příspěvků 18.06.13 19:05
@Leila90 píše:
@smurfka To je fakt..Prdím na to radši, penízky se dají do pleneček :cert:

tři dny to vydržíš..maximálně kdyby si měla nějakou blbou spoluležnici..tak si mužeš začádat během pobytu o přestahování když bude volno..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama