Porod do vody, nebo na sucho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 09:30
Porod do vody,nebo na sucho ?

Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli je lepší porod do vody, nebo na sucho? Všude píší něco jiného a tak bych se chtěla poradit s Vámi, co to už zažily. Děkuji

Reakce:
HeyJude
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 29.10.14 09:42

Ahoj, myšlenka porodu do vody se mi líbila, ale naštěstí jsem si to rozmyslela. Po klystyru mi pri tlaceni občas neco uniklo a nedovedu si představit, ze bych byla ve vodě… ;)

KlaraBoch
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 29.10.14 09:46

Nevim, co je lepsi, zazila jsem jen porod „na sucho“, ale prijde mi prirozeny - nejsem delfin nebo velryba, abych rodila do vody.

Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 29.10.14 09:48

Na sucho to nebude neboj :D lepsi je do vody podle me…

Victorias Secret
Povídálka 31 příspěvků 29.10.14 09:57

Do vody jsem nerodila, mám za sebou dva porody normálně a jsem spokojená, ani bych tu vodu nevyhledávala, takhle jsem to měla dobré.

NeonN
Generální žvanilka 24978 příspěvků 29.10.14 10:10

Vzhledem k tomu, že jen se mi dotkla voda břicha, tak byly bolesti ještě 100× horší, tak bych do vody nerodila ani za zlatý prase :mrgreen: přestože se mi tato myšlenka vždy líbila, v mém případě by to bylo nereálné.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 29.10.14 10:15

Téměř všem při porodu unikají výkaly, představa, že se v tom koupu…no nevím, při porodu je tedy dost spoušť všech tělesných tekutina výměšků, no lebedit si v tom společně s dítětem: nevím nevím.
Je to zase výmysl dnešní doby, primárně suchozemští savci nerodí ve vodě.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 29.10.14 13:42

Nevím přesně, jak to je, ale musíš splňovat nějaké podmínky pro porod do vody. U nás v porodnici tato možnost je, ale nezkoušela jsem a ani by mě to nenapadlo. :nevim: Nějak moc si to nedovedu představit v praxi, když žena krvácí a nebo tlačí a odchází i něco z jiných otvorů, tak to pak jsi jako celou dobu v té špinavé vodě? 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >