Porod FN Motol - jak to probíhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 13:07
Porod FN Motol - jak to probíhá

Dobrý den, v lednu mám termín porodu a jsme registrována do porodnice FN Motol. Sice jsem již jednou rodila, ale nebyl to v uvozovkách normální porod :D a tak bych se chtěla zeptat maminek co tam v poslední době rodily, jak to v Motole organizačně funguje. Jde mi o to, jestli když tam přijedu, že rodím a k porodu to bude a nechají si mě tam, zda už rovnou se mnou zůstává v porodnici na pokoji i doprovod nebo doprovod smí až ve chvíli, kdy se rodí miminko. Chci se zúčastnit jejich kurzu, abych se seznámila s prostředím a tam mě jistě informují, ale vrtá mi to hlavou již teď a nechci čekat. Děkuji za odpověď.

Reakce:
Tonka83
Povídálka 38 příspěvků 07.11.18 13:29

Přidám se, taky jsem zvědavá.

Margery
Echt Kelišová 9395 příspěvků 07.11.18 14:34

Rodila jsem před měsícem, na porodním pokoji se mnou zůstal doprovod po klystýru, nechtěla jsem, aby u toho klystýru byl :oops: takže cca hodinu čekal na chodbě, jinak byl celou dobu se mnou.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 20:34

Děkuji, ano u klystýru by také nemusel být :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >