Reklama

Porod - genetické dispozice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neria55
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 01.03.18 08:30
Porod - genetické dispozice

Ahoj, jdu s dotazem :think:

Máte zkušenost s tím, že by jste měly podobný průběh porodu jako vaše matka?

Myslím tím, přenášení, prasknutí vody, vyvolávání? :think:

Přesně tohle by mě čekalo, mamka obě přenášela, píchání ji vodu a dokonce vyvolávali :mrgreen:

Děkuji za vaše zkušenosti, kdo se podělí :dance: :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 01.03.18 08:31

Určitě ne - měla jsem dva porody, každý úplně jiný a každý úplně jiný než moje matka ;)
Přijde mi tohle jako zbytečné stresování - prostě si užívejte těhotenství a neřešte to - věřte mi, že jedině tak bude mít v pohodě porod!!! :)

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 01.03.18 08:32

@neria55 já mela úplný opak než moje mamka a babička… Moje mamka krásný porod vse šli jak po másle a babička malovala koupelnu když ji praskla voda - ještě to domalovala a pak jela autobusem!!!?? Do porodnice :lol: :lol: a ja: bolesti, riziko, 2 dny vyvolávacka :lol: :mavam:

neria55
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 01.03.18 08:35

No tak zbytečné stresování to je, ale chybí mi do termínu 30dni a v hlavě už mám různé myšlenky, snad chápete :mrgreen:

Jinak super, uklidnily jste mě, doufám že to přijde dříve než po termínu :mrgreen:

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 01.03.18 08:36

Já ne. Máma rodila třikrát. Pokaždý prý rychlý porod. Jednou předčasný a dva v termínu. Ani bolesti prý nebyly zlé. Sama říká, že radši rodit než si u zubaře vrtat zub. Já rodila dvakrát, obě děti jsem přenášela a dvakrát jsem z rozjetého přirozeného porodu skončila na akutní sekci.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 01.03.18 08:36

@neria55 určitě ne. Mně u první praskla plodová voda, u syna mi ji píchli a třetí šla vyvolávaně. Sestra dva císaře, mamka ani jeden. Každý porod je jiný. Nestresuj se. :hug:

terinka4444
Hvězda diskuse 66723 příspěvků 01.03.18 08:37

Vůbec, u nás strašný porody, prý tedy, neotevírání se, porody kleštěma, z obou stran, od táty i od mámy. Hotové hororové scénáře. V průběhu mého prvního těhotenství mi to bylo vyprávěno ze všech stran, až jsem nabyla dojmu, že já už prostě porodit nemůžu. Opak byl pravdou, oba porody a druhý ještě rychlejší a snazší, naprosto v pohodě, super, rychle( bezbolestně nenapíšu :mrgreen: ) prostě krásné zážitky.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9688 příspěvků 01.03.18 08:39

Ne, mamka nás rodila předčasně a úplně v pohodě. Ja přenášela pokaždé 14 dni a porody děsné

Tableta
Závislačka 3974 příspěvků 01.03.18 08:39

Ano. Obě jsme se otevíraly strašně rychle, ale na 7cm jsme se otevírat přestaly. Mě tahaly kleštěma, u mého porodu se to naštěstí vyřešilo spasmolytiky i. v.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7714 příspěvků 01.03.18 08:42

Jediné co jsem měla stejně byly křížové bolesti. Jinak mamka 3 porody - já jediná v termínu ale porod x hodin, ségra o měsíc dřív a vcelku rychle a poslední ségra ve 30tt, praskla mamce voda a bylo vymalováno :)

neria55
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 01.03.18 08:44

Díky moc všem co se podělily, dost mě to uklidnilo, že s tím jak to bude probíhat nebude nic společného :palec:

No už aby to bylo :mrgreen:

dickys
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 01.03.18 08:44

Já měla porod hodně podobný jako moje mamka se mnou…ale ještě o pár hodin delší bohužel :lol:

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 01.03.18 08:53

Měla jsem úplně jiné porody než moje matka, která plně důvěřuje lékařům a tak měla všechny možné kapačky, nástřih, řízené tlačení…Všechny porody měla vyvolávané.
Já, naštěstí, i když jsem podle lékařů už přenášela, jsem nechala čas, aby se dítě narodilo, až na to bude připravené a jeho vlastním tempem.

Sany80s
Kelišová 6294 příspěvků 01.03.18 09:04

Vůbec, obě babičky rodily naprosto v pohodě a máma málem umřela a problémy měla celé těhotenství a to jí bylo méně než 25.
Co se mě týká, já nemůžu srovnávat, vícečetné těhotenství je úplně o něčem jiném a císař jsem měla plánovaný, i když nakonec musel proběhnout dřív, než bylo plánované.

Tunrida
Hvězda diskuse 47214 příspěvků 01.03.18 09:07

Tak já stejně jako máma přenášela, porod vyvolávaný, oba porody dlouhé, u mě nakonec zakončené sekcí. Oproti tomu ale babička byla přebornice v překotných porodech, ta rodila už ve výtahu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama