Porod Jablonec nad Nisou - rouška u porodu?

115
21.3.20 20:56

Porod Jablonec nad Nisou - nehoráznost?

Ahoj holky, má sestra má každou chvíli rodit, není tu nějaká z vás, co má před termínem nebo naopak po porodu a plánuje rodit v Jablonecké nemocnici?
Prý mají mít roušku ženy i při porodu? Po celou dobu v porodnici a miminko taky??? 8o Moc si to nedovedu predstavit a je to z toho chudák úplně hotová, nemůže v tom poradne dejchat a natož rodit? A prý ji nikdo nemůže jít ani pomoct s věcmi a miminkem? Jak muže vzít autosedacku a tašky pryč z porodnice? :nevim: Dekuju za objasnění jestli je z toho něco blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12955
21.3.20 21:01

@Vavanda už je tu o tom několik diskusí, pohledej, a ano je to všechno pravda, ne jen v Jablonci, ale všude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
21.3.20 21:01

@Vavanda bohužel já teda mám rodit v jiné porodnici miminko by co jsem slyšela z doslechu roušku mít nemělo to by se asi udusilo a prý mít nemusi ale co jsem slyšela z jiných porodnic tak matka prý musí a to i u toho porodu taky jsem z toho v háji taky si to nedovedu představit a ano k nám nesmí chlap ani za dveře v porodnici jsem byla ve středu na kontrole v porodnici můj na mě čekal venku a prý viděl matky jak táhnou miminko i tašku sami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12955
21.3.20 21:02

@Vavanda ať si vezme kufr na kolečkách, při odchodu z porodnice ponese dítě v ruce a kufr potáhne k autu, kde bude čekat muž s autosedačkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6239
21.3.20 21:04

Do jedné ruky vajíčko a do druhé tašku s věcmi? Až bude fungovat s dítětem doma, bude tahat více
Rouška u novorozence mazec, to bych asi raději rodila ambulantně a zmizla do dom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2405
21.3.20 21:09

Tývado to si neumim predstavit rodit s rouškou…a taky bych chtela ambulant porod a rychle domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
21.3.20 21:13

Tak jako nezlobte se na mě, ale po porodu který bůh vi jak dopadne, tahat tezky věci a vajíčko který je samo o sobě tezky? Vzdyt se nema zvedat nic těžkého cele sestinedeli.. to tohle nikoho nenapadne? 8o :think:
A nevíte jestli muže být u porodu dula?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
21.3.20 21:13

@Martina84 @bublinek já jsem taky přemýšlela nad ambulantním porodem ale když vidím jaky jsou problémy s doktorama tak nechci riskovat žloutenka u miminka atd. Radši to zkusím vydržet aspoň těch 48 hodin než budu vědět že je vše ok a pak dom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
21.3.20 21:14

A ještě tak malý miminko nést přes celou nemocnici jednou rukou?? A druhou tahat kufr? :D nemate tu někdo osobní zkušenost za poslední týden? To je jak z hodně spatnyho filmu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
21.3.20 21:14

@Vavanda ne nesmí žádný doprovod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
21.3.20 21:16

@Vavanda a co vím tak tohle je realita dost špatná realita ale je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
21.3.20 21:18

Spousta žen bude rodit radši doma. Já bych roušku neměla ani 5 minut. Jak dlouho bude funkční při tom funění? 2 minuty? Komedie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
21.3.20 21:20

@stinga hledala jsem, ale každý tu prave pise něco jiného a zajima mě konkrétně Jablonec..
jsem rada ze jsem rodila minuly rok, teď bych si to nedovedla predstavit a je mi vás všech moc moc lito :hug: :,( je to masakr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
21.3.20 21:24

@Zuzanec přesně.. mě se dělá špatně jen když jdu rychle do krámu, rodit v ni mi nejde do hlavy..já bych asi omdlela, to bych nezvládla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
21.3.20 21:28

@Vavanda tak to čeká asi mě že jim tam omdlím a co teprve pro miminko jaký to bude mít následky když nám se bude blbě dýchat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama