Porod jen s přítomností žen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KlPaBa
Povídálka 27 příspěvků 21.01.18 12:25
porod jen s přítomností žen

Dá se zařídit aby u mého porodu byly jen ženy? Ne přeji si totiž aby mě okukovali cizí muži.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 21.01.18 12:28

To je divná žádost. Není přednější dobrá péče ať už od ženské nebo od chlapa? Ale možná to lze. Většina personálu je stejně asi ženského pohlaví. Jen teda nevím co v případě komplikací a když tam bude doktor chlap. To dáš?

Edit: PS: kromě toho si myslím, že chlapi doktoři nemají zájem okukovat pacientky. Dělají jen svou práci.

Dzejn111
Kecalka 187 příspěvků 21.01.18 12:32

Popravdě, to je to poslední, co by mě u porodu zajímalo :lol: Asi se dá požádat, ale nezaruci to nikdo, když bude mít zrovna službu lékař (zalezi asi na velikosti porodnice).

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 21.01.18 12:34
@KlPaBa píše:
Dá se zařídit aby u mého porodu byly jen ženy? Ne přeji si totiž aby mě okukovali cizí muži.

Tak ti chlapi už toho viděli tolik, že jednu více a nebo méně, to je jim jedno. Ale chápu tě, že to máš takhle a myslím si, že by ti měli v porodnici vyhovět, pokud by to bylo možné. Každá jsme jiná a tohle není nic tak extra, proč by to pro tebe nemohli udělat.
Pak napiš, jak to dopadlo. :kytka: A přeju rychlý a úspěšný porod.

Šarlota4
Extra třída :D 10035 příspěvků 21.01.18 12:36

@KlPaBa muzu te upozornit ze u me byly same kravy. Jen PA byla zlata a pak doktor muz. Nikdo te okukovat nebude. Nikoho totiz jinak nez lekarsky nezajima rodici, hekaci, spocena zena. To mi ver. Ale poptej se u vas v porodnici

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 21.01.18 12:37

Jako že bys přijela do porodnice, oni poslali službu konajícího lékaře pryč a běželi Ti sehnat nějakou jeho kolegyni?

O tom silně pochybuji (i když věřím, že v dnešní době se dá zaplatit úplně všechno).

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63593 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 12:37

@KlPaBa No, můžeš požádat a pokud to půjde, tak ti v porodnici vyhoví… má to ale jedno ale, kor pokud budeš rodit třeba v noci a nebude to velká porodnice, tak může mít službu jen jeden doktor a když to bude zrovna muž a bude k porodu potřeba, tak prostě přijde on.

Šarlota4
Extra třída :D 10035 příspěvků 21.01.18 12:38

@Kobliha51 ja to jako problem vidim. Muze si zaplatit jejich doktorku, aby prijela na jeji porod. Ale pocitam, ze nevymeni pul personalu na neurcite datum. Tomu neverim.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 21.01.18 12:39
@Šarlota4 píše:
@Kobliha51 ja to jako problem vidim. Muze si zaplatit jejich doktorku, aby prijela na jeji porod. Ale pocitam, ze nevymeni pul personalu na neurcite datum. Tomu neverim.

Chceš říci, že půl personálu v nemocnicích jsou muži?

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 21.01.18 12:40

Tak můžeš si zaplatit doktorku a PA, odmítnout přítomnost mediků, žákyněk a předpokládám, že v případě akutní sekce ti anesteziolog muž vadit nebude.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 21.01.18 12:40
@zoy píše:
Tak můžeš si zaplatit doktorku a PA, odmítnout přítomnost mediků, žákyněk a předpokládám, že v případě akutní sekce ti anesteziolog muž vadit nebude.
Žákyňky jsou dnes chlapci?
Šarlota4
Extra třída :D 10035 příspěvků 21.01.18 12:42
@Kobliha51 píše:

Tak samotnych lekaru je podstatne vice. Myslim, ze se ji u nejake akutky nikdo ptat nebude.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 21.01.18 12:46

@Kobliha51 Tak obecně se tak říká studujícím střední zdravotní školy a mohou to být i chlapci (překvapivě) a opravdu jsem na několik zdravotních „bratrů“ v životě narazila.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 21.01.18 12:49
@Kobliha51 píše:

Jistě se to bude lišit místo od místa, ale např. v Motole je z 51 lékařů skutečně téměř polovina (22) mužů a např. na Bulovce je to 10 mužů z 30.

Čili jejich zastoupení rozhodně není zanedbatelné.

luloinka
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 21.01.18 12:51

Jde to. U dvou porodů jsem hlásila hned na příjmu že pokud je to jen trochu možné tak nechci doktora chlapa, že vím že bych se tak neuvolnila. Pokaždé mi bylo vyhověno. Teď budu rodit potřetí a opět to chci takhle. Jedinej chlap u porodu byl a bude ten můj ;-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >