Porod koncem pánevním Nové město na Moravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 22:22
Porod koncem pánevním Nové město na Moravě

Jsme v 36. tt a mám se v porodnici domluvit na porod, malá je hlavičkou nahoru, nevíte, zda se zde dělá manuální otočení a jak se rodí? Já bych byla asi pro císaře…mám obavy z přidušení atd.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ElisC
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 111 inzerátů 21.05.19 23:03

Nevím jestli dělají manuální otočení, ale kamarádka šla s KP rovnou na císaře.
Měla teda i doporučení od své doktorky, která v nemocnici také slouží.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 23:06

@ @ElisC
A můžu se zeptat, kdy to bylo? Já teda doporučení nemám, na papíru mám napsáno - zváží přetočení polohy plodu zevními pohyby…a byla kamarádka spokojená? Díky moc!

ElisC
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 111 inzerátů 22.05.19 01:15

Už je to chvilka, skoro 2 roky. Jinak spokojená byla. Trochu prý pokulhává pomoc při kojení a samozřejmě zastaralé vybavení. I když oddělení už je možná po rekonstrukci, ne?

Marcelka146
Kelišová 5293 příspěvků 22.05.19 07:57

Já porod KP 2011.Dali mi na výběr, ale doporucili císaře, protože jsem byla prvorodicka a nechtěli nic riskovat. Ani jsem neměla odhad váhy mimina. Šla jsem dobrovolně na císaře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 10:36

@Marcelka146 @ElisC
Děkuji moc za zkušenosti, já bych se taky přikláněla k císaři, protože mám strach z komplikací a popravdě i z toho obracení a na internetu jsem četla, že to není stejně stoprocentní a stejně se dítě může zase otočit a že to vždy má nějaký důvod, proč se dítě neotočí…první porod jsem měla vyvolávaný, komplikovaný, mám úzkou pánev, před chvílí jsem volala do nemocnice a jsem tam na příští týden objednaná na konzultaci, tak uvidím, ale to čekání je blbý, když člověk neví, na čem je 8o

klenice
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 23.05.19 01:08

Ja mam za sebou prorozeny KP porod a kdyz se resilo otoceni/cisar atd, tak mi ho muj gynekolog rozmluvil. Tak prvne dite je v teto poloze z nejakeho duvodu, otoceni dite samotne fyz. boli!!!, casto rozjede porod a deti se rodi s modrakama. V neposledni rade se to ani nemusi podarit nebo se dite vrati z5. A hlavne v CR je pry jen hrstka dokroru, kteri to skutecne umi. To me dostatecne odradilo. Chapu, ze mas strach, ja ho mela taky, ale to, ze budes mit sekci ti nezaruci, ze nebudou komplikace. Jak jsem psala, ja rizikovy prirozeny KP porod jako prvorod., nekolik mediku pri porodu na exkurzi, vse dopadlo na jednicku a pani se mnou na pokoji, vse na pohodu, cisar a mimco na jipu. Chce to selsky rozum a klid :kytka:. Dulezita je velikost panve, vahovy odhad pod 3.5kg a idealni poloha prilehajici zadeckem a natazene nohy. Pokud je z toho cokoli hranicni nebo jinak, do prirozeneho porodu bych se dotlacit nenechala. U nas to dopadlo dobre. Hodne stesti!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 10:54

@klenice
Děkuji za zprávu a tys rodila v Novém Městě? Můžu se zeptat na doktora?

klenice
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 23.05.19 17:40

Nene, v Brne

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8963 příspěvků 23.05.19 17:51
@klenice píše:
Nene, v Brne

a muzu se zeptat ja, kde v brně? :D :kytka:

klenice
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 23.05.19 18:34

Na Obilnaku, primo pod vedenim primare, ale je to uz par let. Tim, ze jsem byla rizikova, chtela jsem Obilnak kvuli nejlepsi neonat. Jip, kdyby se neco prihodilo. To sestinedelni oddeleni je tam sice silene, ale neni to hotel a chtela jsem pro syna pripadne tu nejlepsi peci, tak jsem zatla zuby ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 20:55

Já bych právě rád aněkoho z Nového Města, abych věděla, do čeho půjdu :D nenajde se zde někdo z Novoměstských?

Echt Kelišová 8963 příspěvků 23.05.19 21:03
@klenice píše:
Na Obilnaku, primo pod vedenim primare, ale je to uz par let. Tim, ze jsem byla rizikova, chtela jsem Obilnak kvuli nejlepsi neonat. Jip, kdyby se neco prihodilo. To sestinedelni oddeleni je tam sice silene, ale neni to hotel a chtela jsem pro syna pripadne tu nejlepsi peci, tak jsem zatla zuby ;)

jj, taky se rozhoduju dle nejlepsi pece o mimino, v tom obilnak vede a presne jak pises nejedu tam do hotelu, ja ani moc nechapu, jak se nekdo muze rozhodovat podle neceho jineho :think:, ale kdybych mela jit na cisare, tak me to spis tahne do bohunic, ale ja nejsem rizikova (teda zatim a snad uz ani nebudu). no jsem zvedava, zatim dle kopancu mam pocit, ze se mimino taky neotocilo a na porod kp se fakt necitim, ale treba se mi to jen zda, navic ma jeste na otoceni cas…zitra jdu na kontrolu, tak uvidime… :kytka: diky za odpoved a zakl. sorry za naruseni diskuse :mavam:

Echt Kelišová 8963 příspěvků 23.05.19 21:04
@Anonymní píše:
Já bych právě rád aněkoho z Nového Města, abych věděla, do čeho půjdu :D nenajde se zde někdo z Novoměstských?

rada bych ti pomohla, mame u Noveho mesta chatu, ale nikoho z okoli neznam :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 08:21

@debra.morgan
Díky moc! V pondělí jdu na konzultaci, tak sem napíšu, jak jsem dopadla, co mi navrhli..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama