Porod koncem pánevním, otočení, vyšší váha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 12:12
Porod koncem pánevním, otočení, vyšší váha

Zdravím, maminky, jsem ve 34. Týdnu a mimino se ještě neotočilo, jsem z toho dost nervózní, první dvě byly vzorně otočené snad celou dob, doktor říkal, že je času dost, že když se otočily předchozí děti, tak se otočí i třetí. No, doufám, pořád času dost, snažím se cvičit a věřit.
Mně by nevadilo rodit i KP, ale všude píšou, že to jde jen do odhadu váhy 3,5 kg, což se obávám, že přešvihnem.

Prosím, rodila jste některá KP dítě větší než 3,5 kila?
Kdy nejpozději se vám mimina otočila hlavou dolů? Co jste dělaly pro to, aby se miminko otočilo?
Budu vděčná za všechny zkušenosti a rady. Děkuji

Reakce:
Martanka92
Kecalka 388 příspěvků 01.05.19 12:21

Já měla ve 36 týdnu kontrolu v pátek, dcera byla krásně připravená hlavou dolů a v neděli, když praskla vodu byla koncem pánevním :nevim:, takže neděje určitě je i obráceně

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66506 příspěvků 01.05.19 12:57

Mě se dítko otočilo někdy 36-37tt přesně nevím a nedělala jsem pro to nic.

Uživatel je onlinedagmarkaa
Neúnavná pisatelka 18560 příspěvků 01.05.19 13:00
@Anonymní píše:
Zdravím, maminky, jsem ve 34. Týdnu a mimino se ještě neotočilo, jsem z toho dost nervózní, první dvě byly vzorně otočené snad celou dob, doktor říkal, že je času dost, že když se otočily předchozí děti, tak se otočí i třetí. No, doufám, pořád času dost, snažím se cvičit a věřit.
Mně by nevadilo rodit i KP, ale všude píšou, že to jde jen do odhadu váhy 3,5 kg, což se obávám, že přešvihnem.Prosím, rodila jste některá KP dítě větší než 3,5 kila?
Kdy nejpozději se vám mimina otočila hlavou dolů? Co jste dělaly pro to, aby se miminko otočilo?
Budu vděčná za všechny zkušenosti a rady. Děkuji
Švagrová byla přijata na císařský řez, holka se na poslední chvíli otočila, šla rodit normálně, měla 3,9 kg.
Sue2008
Kecalka 404 příspěvků 01.05.19 13:10

Myslim, ze u vicerodicek je limit 3,8kg. Kazdopadne me se dcera otocila asi 39+2, tedy jenom z pricne polohy, ale znova, pokud uz je to 3. dite, deloha je povolena, je tam vic mista. Ze cviku se doporucuje svice, proste panev nahoru.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 01.05.19 14:20

U vícerodičky je limit 3,8kg. Já rodila nedávno druhého kluka KP, ale měl jen 3220g, tak nemůžu říct jak to jde nad 3,5kg. První syn byl od začátku těhu vzorně hlavou dolů, druhý snad celé těhu hlavou nahoru a otočit se nechtěl a to jsem dělala psí kusy :-D

Váš příspěvek
Reklama