Porod koncem pánevním Podolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HejTereza
Kecalka 131 příspěvků 23.02.17 18:23
Porod koncem pánevním Podolí

Dobrý den, potřebovala bych rady od zkušených ;)
Jsem 35tt a holčička se stále neotočila. (pořád je nějaká naděje že?)
Každopádně :mrgreen: Porodnice s přirozeným porodem problém nemá, jelikož její váha, pokud vydrží do 40tt bude max 2,5kg. (špatné průtoky). Pokud se průtoky zhorší (bude asi muset ven císařem) Každopádně pokud v bříšku vydrží i přes průtoky, chci se zeptat na zkušenosti rodiček, které si troufly rodit koncem pánevnímkdyž přišel den D. Můžete mi napsat jak probíhal porod?
Děkuji mockrát. :kytka:

Reakce:

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 23.02.17 19:11

Myslím, že tohle by tě mohlo zajímat :) http://alfa-asistentky.blogspot.cz/…-podoli.html?m=1

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 23.02.17 19:12

V podoli ti rikaji, ze nemaji problem a stejne ti udelaji cisare, tam snad ani nic jinyho neumej

Saffiraa
Závislačka 3746 příspěvků 10 inzerátů 23.02.17 19:21

Ahoj, kamarádka prvorodička rodila koncem pánevním na Bulovce. Dopadlo to dobře, ale já bych si to neriskla… :mavam:

sara1000
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 23.02.17 20:04

Neporadim tak uplne.Ale…
Mela jsem take rodit na Bulovce koncem panevnim. Chvili se i mluvilo o cisari, ale ten jsem nechtela.
Nakonec se nejakym zaztakem dcerka ve 38tt otocila. Dodnes si pamatuji kdy se tak stalo. Malem mi vyskocila z bricha :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 20:08

Ja jsem si taky na KP netroufla a sla jsem do cisare. A to byl 4.porod…

Veru87
Kelišová 6659 příspěvků 23.02.17 20:25

Také jsem měla holčičku kp, taky jsem rodila v podílí, byla malička, o pět tydnu dřív, ale uz od začátku tam nikdo o ničem jiném než o císaři nemluvil. Asi míč neporadím, jen držím palce ať se otočí. Zkoušela jsem moxovaci svíce na pálení malíku u nohy, dle čínské medicíny to mělo zabrat ale nic. Porod císařem byl hnus, strašně me to mrzí a nesmířil a jsem se s nim, není to Porod. Prvního syna jsem rodila v bolestech dva dny a bylo to krásný, prozity, zasloužený a ja na sebe byla neskutečné hrdá. U dcerky me trápí pocit viny, ze jsem ji neporodila.

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 23.02.17 20:33

Já jsem KP rodila minulý rok.. Malej měl 3,62 kg. :roll: :srdce: ale opravdu to nebyla taková hrůza jak si mnoho žen myslí! Já mám na porod jenom dobrý vzpomínky :pankac: zkus si dohledat můj deníček: „Můj porod KP“ -tam jsem toho napsala víc.. Nebo mi klidně napiš zprávu, jestli tě něco zajímá :)

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 24.02.17 10:31

Ještě se může obrátit. Já rodila před 2 týdny. A dítě se mi obrátilo až ve 35. týdnu. Zvlášť jestli je menší, tak se ještě může točit. A nebo zkuste doktory v Motole, umí dítě obrátit. Dělají to prý do 36. tt, ale taky asi záleží na velikosti. No a pak lze dítě obrátit akupunkturou nebo cvičením :-)

HejTereza
Kecalka 131 příspěvků 24.02.17 18:36
@Žena Vlk píše:
Myslím, že tohle by tě mohlo zajímat :) http://alfa-asistentky.blogspot.cz/…-podoli.html?m=1

Cele jsem si to precetla. :) Dneska mi psala jedna ze skupinky na facebooku, ze jeji kamaradka rodila ted pred mesicem v Podoli KP holcicku taky, a ze ji dali normalne vybrat, kazdopadne splnovala vsechny parametry (vaha miminka, poloha miminka, panev) No ja jeste nevim, jakou mam panev, pokud uzkou, tak mam smulu.

HejTereza
Kecalka 131 příspěvků 24.02.17 18:38
@achesa1 píše:
Ještě se může obrátit. Já rodila před 2 týdny. A dítě se mi obrátilo až ve 35. týdnu. Zvlášť jestli je menší, tak se ještě může točit. A nebo zkuste doktory v Motole, umí dítě obrátit. Dělají to prý do 36. tt, ale taky asi záleží na velikosti. No a pak lze dítě obrátit akupunkturou nebo cvičením :-)

V 35tt ted je furt zadeckem dolu, ale furt nejak trosku doufam.. Ale je takhle uz od 27tt. S obratem jsem cetla, ze je to dost bolestive, a neuspesne, ale asi je lepsi nic necist ze? Jdu 2.3 do Podoli na kontrolu, to budu 36tt, tak pokud bude furt stejne, zeptam se na obrat a popripade i na porod KP jak by to se mnou videli.. Divim se, ze to se mnou jeste v porodnici nikdo neresi, ale asi doufaji, jako ja, ze se mala jeste umoudri. :potlesk:

HejTereza
Kecalka 131 příspěvků 24.02.17 18:40
@sara1000 píše:
Neporadim tak uplne.Ale…
Mela jsem take rodit na Bulovce koncem panevnim. Chvili se i mluvilo o cisari, ale ten jsem nechtela.
Nakonec se nejakym zaztakem dcerka ve 38tt otocila. Dodnes si pamatuji kdy se tak stalo. Malem mi vyskocila z bricha :lol:

jeee tak snad se takhle mala otoci i me! :dance:

HejTereza
Kecalka 131 příspěvků 24.02.17 18:41
@Veru87 píše:
Také jsem měla holčičku kp, taky jsem rodila v podílí, byla malička, o pět tydnu dřív, ale uz od začátku tam nikdo o ničem jiném než o císaři nemluvil. Asi míč neporadím, jen držím palce ať se otočí. Zkoušela jsem moxovaci svíce na pálení malíku u nohy, dle čínské medicíny to mělo zabrat ale nic. Porod císařem byl hnus, strašně me to mrzí a nesmířil a jsem se s nim, není to Porod. Prvního syna jsem rodila v bolestech dva dny a bylo to krásný, prozity, zasloužený a ja na sebe byla neskutečné hrdá. U dcerky me trápí pocit viny, ze jsem ji neporodila.

Uplne te chapu s tim ze to „neni“ porod. Nejaka znama rodila pred mesicem KP holcicku, vubec ji to nerozmlouvali. Jsem zvedava, pristi kontrolu /za tyden, se jiz zminim.. Tak uvidime 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >