Porod- Malé lásky

83
26.12.19 21:39

Porod- Malé lásky

Ahoj holky :mavam: Nyní jsem ve 24TT, termín mi vychází na duben 2020. Doma mě lákají abych vyzkoušela jít do pořadu malé lásky. Prý budu mít zdokumentovaný životní zážitek a ještě za to dostanu slušný obnos peněz. :mrgreen: Jaký názor na to máte vy? :think: Nebo je tu někdo, kdo tam už byl, nebo se chystá jít? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3287
26.12.19 21:42

Mám termín v lednu a ani by mě to nenapadlo tam jít.. Za mě je to dost intimní věc, po ktere je ostatním kulový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
26.12.19 21:44

Mě by zajímalo, kolik za to dostaneš? Přemýšlela jsem o tom, když to dávali..Jinak asi záleží na tobě, jak velký jsi extrovert a jestli ti nebude vadit, že tě lidi uvidí v tak choulostivé situaci. Na druhou stranu, jako velké plus vidím, tu péči a pozornost, která se těm maminkám dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
26.12.19 21:46

Jo ty penize by se nam take hodily. Jenze je to soukroma a intimni vec, co je kazdymu do toho, jak ja rodim. Nesla bych do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
26.12.19 21:48

V životě bych do toho nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7457
26.12.19 21:48

Je za to 100 nebo 150 tis. Jako co tam zatim byli, tak jen socky co potrebovali penize… Bych se stydel tam saskovat a ty penize mi za to nestoji. Nemluvne o tom, ze je to hrozne intimni vec. Ale kdyz vam nevadi, ze vam na p*cu bude cucet celej stab, tak smele do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6413
26.12.19 21:49

Mám termín na konci března ale nejsem z Plzně ale i kdybych byla spíš bych do toho asi nešla nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12006
26.12.19 21:52

V žádném případě bych do toho nešla. Neumím si to vůbec představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
26.12.19 21:53
@Ann-Sylvie píše:
Mě by zajímalo, kolik za to dostaneš? Přemýšlela jsem o tom, když to dávali..Jinak asi záleží na tobě, jak velký jsi extrovert a jestli ti nebude vadit, že tě lidi uvidí v tak choulostivé situaci. Na druhou stranu, jako velké plus vidím, tu péči a pozornost, která se těm maminkám dostane.

I já to vidím jako plus. Přece jenom si nedovolí před kamerama něco zanedbat nebo tak. Mělo by za to být 100tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10654
26.12.19 22:06
@Cenarius píše:
Je za to 100 nebo 150 tis. Jako co tam zatim byli, tak jen socky co potrebovali penize… Bych se stydel tam saskovat a ty penize mi za to nestoji. Nemluvne o tom, ze je to hrozne intimni vec. Ale kdyz vam nevadi, ze vam na p*cu bude cucet celej stab, tak smele do toho.

A až to někdo někde vytáhne; až bude dítě starší, tak bude mít o popularitu postaráno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15990
26.12.19 22:14

Ani náhodou bych do toho nešla. Je to intimní a ten pořad mi přišel ujety

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
26.12.19 22:14

@Cenarius Je evidentní, že jsi ještě nebyl těhotný :D Já měla pocit, že během těhotenství a porodu viděla moji pipku snad půlka republiky :D To jsou furt nějaké kontroly a tam to a tady to. V nemocnici milion lidí, pokaždé někdo jiný. Hrabe vám tam sestra, doktor, jiný doktor, další sestra…
A během porodu samotného, kdyby tam bylo dvacet kamer s čtyřiceti lidma, tak je mi to naprosto jedno. Už tak jich tam nakonec naběhlo víc než dost, včetně stáda mediků. Je úplně jedno jestli se tam dívají kameramani a nebo studenti. Lidi jako lidi. Ale mám pocit, že přímo v té místnosti není s nima nikdo, jenom tam postaví kamery tak aby snímaly celý pokoj a pak si to sestříhají podle potřeby. Jistá si nejsem, ale působilo to na mě tak.

@muertik
Ale nešla bych tam, ani kdyby dávali milion, tak ne. Je to prostě intimní situace, která se může rychle zvrhnout v peklo. A pak ještě mít to svoje trápení nahrané… Už bych asi další dítě nechtěla :D On je dobrý důvod, proč ženské na tu bolestivou část porodu rychle zapomínají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33341
26.12.19 22:16
@muertik píše:
Ahoj holky :mavam: Nyní jsem ve 24TT, termín mi vychází na duben 2020. Doma mě lákají abych vyzkoušela jít do pořadu malé lásky. Prý budu mít zdokumentovaný životní zážitek a ještě za to dostanu slušný obnos peněz. :mrgreen: Jaký názor na to máte vy? :think: Nebo je tu někdo, kdo tam už byl, nebo se chystá jít? :P

trapárna, kde se účastní jen socky, co jsou schopné prodat svoji pi-ču a nejintimnější chvíle dítěte slintajícím dědkům a čumilům za obrazovkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25092
26.12.19 22:18

@muertik Tak zdokumentovat porod si můžeš nechat od profi fotografa, který se tím zabývá a nemusíš kvůli tomu ukazovat svojí pindu veřejně(pro rýpalky vím, že to tam vidět není)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12006
26.12.19 22:23

@LilyJane tak takhle ale porod probíhat nemusí. Fakt to není to samé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu