Porod s nadváhou na Bulovce

Anonymní
16.5.20 18:44

Porod na Bulovce s nadváhou

Ahoj ženy, ja vim trochu hloupá otázka, ale chtěla bych se zeptat, zda jste některá rodili na Bulovce s váhou nad 120kg. Je to šílené. Začínala sem teda na váze 94kg a nevěděla sem, že mi to takhle vyskočí. Pohyb sem mela v práci dost. Strava teda nic moc, ale bohužel jsem na 119kg. A jdu teď poprvé na kontrolu na Bulovku a mam strach. Jak semnou budou jednat a jestli nebudou zlí a teda jestli mě vůbec unesou ty křesla :) :) :lol: díky za odpověď, pro rejpalky, co si neodpustí zle komentáře - celý tehu mám bez problémů, nenatykaji mi ani nohy, ruce nic. Jsem 36tt a zvládám běžné činnosti a procházky dlouhé 10 km))) dokonce se ještě dokážu ohnout a zavázat si boty a voholit nohy :D a všichni se se hrozně diví tomu, že mám za měsíc termín, že nemám vůbec bříško ( ani mi nestejka dolů, prostě nic) :D

Díky za odpobedi)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.5.20 19:02

Nemam teda zkusenost konkretne s Bulovkou, ale s Krci. Prvni dite jsem rodila se 110, ted v 37tt mam 114. Nikdy se nikdo nad vahou nepodivoval, ani to neresil. A vsechna kresla me unesla :lol: A boty si uz si nezavazu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
636
16.5.20 19:05

Osobní zkušenost nemám, ale nosnost lehátek/křesel bude určitě aspoň 150-200 kg. Jinak asi bude záležet na tom, co chytneš za partu, někde peskují kohokoli, kdo váží přes 80 kg, jiní to nehrotí. Obecně můžou být napruzení, je se vším víc práce - riziko větších ruptur, těžší šití, špatná diagnostika pohmatem, obecně víc komplikací. Ale je fajn, že máš dobrou fyzičku, to často uvádí taky jako problém - že to ty ženy neudýchají, tak to by u tebe problém být neměl. Taky jestli máš třeba nadváhu z nějakých zdravotních důvodů, tak k tomu asi taky přihlédnou. Ale jestli ti nic nevyčítali na kontrolách, tak to asi zas taková hrůza nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 19:06

U nás se bad tím nikdo nepozastavoval. Měla jsem o 10 kg min. Jen teda jedna sestra na monitorech. Pry jsou jen pro hubené mamky(měli tam 2 lehátka) zajímavé je, že týden předtím mi jiná sestra ty monitory normálně delala :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
19155
16.5.20 19:38

Rodila jsem na Bulovce, byla tam silna pani, ktera se moc nevesla do takove te plastove zahradni zidle, takze zadne tintitko, rodila vedle v boxu a zadny jerab ani kecy ani blbe pohledy jsem nezaregistrovala. Postele jsou velke a zelezne. Nebooooj :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2595
16.5.20 19:49

Já chodila do Motola, taky mám vyšší váhu nikdo mi nic neřekl ani při kontrole ani při porodu. Ale na monitory se mnou hodila paní která měla 165,to už fakt bylo morbidní, měla tak 160 cm, takže masakr. A tam si teda sestřička neodpustila promlouvání do duše… S tím, že nosnost lehátek je 150kg, takže neví zda ji tam pustit, aby ji to uneslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 19:52

@Lara Farseer ou, to musí bejt něco při té výšce, ja mam 178, tak možná proto to nevypadá tak šíleně :nevim: každopádně jediný co je fakt nevzhledny jsou moje stehna :
:D :D

• Nahlásit
  • Citovat
768
16.5.20 21:17

Kdyz bude mit nekdo blby den tak budou hnusni i na hubenou :lol: proste ne vzdy je supr smena a maji toho taky plny brejle :nevim: neber si to osobne, odrodit stejne musis :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama