Porod na Bulovce v říjnu 2012

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6833
10.3.12 17:19

Porod na Bulovce v říjnu 2012

Ahoj těhuldy :lol: Je tady někdo s termínem porodu v říjnu 2012,kdo uvažuje,že si vybere porodnici Bulovka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1619
10.3.12 18:31

Já už bohužel v říjnu rodit nebudu,jelikož jsem o mimi přišla,ale rodila jsem tam svoji první dceru a asi bych tam rodila znovu.Na každé porodnici se najde něco špatného a něco dobrého a většinou záleží na personálu.Na Bulovce se mi nejvíc líbili pokoje(2 pokoje mají jeden záchod a sprchu)Takže žádné odcházení od mimi daleko přes chodbu,sály tam jsou starší,pro celou porodnici je jen jeden sprchový kout,takže žádná vana.Péče o dítě byla skvělá,doktor dětský i porodník skvělý,jen některé sestřičky stáli za…,a nácvik kojení taky.Ale jinak dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
11.3.12 10:02

To mimi mě moc mrzí,drž se :,( Díky za názor,spousta lidí mně od Bulovky zrazuje,jenže ty tam rodily před 20 lety :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
11.3.12 11:30

záleží hodně na personálu.porodní sály jsou zastaralé,objednej se tam na prohlídku sálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
11.3.12 13:30

Jasně,díky za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kaca007
11.3.12 18:03

Terezo-ja tam nebyla pred dvaceti lety :D , ale ted v rijnu- a dobry ;) Moc mi tam teda nejelo jidlo, ale to bude asi vsude stejny… Jinak prima, personal prijemnej, pokoje dobry…tak ja myslim, ze nemas spatnej napad :) Jen je docela dobry nastudovat si predem neco o kojeni, aby sis mohla odfiltrovat, co rikaj nektery sestry.
Uzivej si tehotenstvi :)

• Citovat
  • Nahlásit
6833
11.3.12 18:18

Díky :D a jak probíhala registrace?Nával nebo klídek? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kaca007
11.3.12 18:46

ja musela poslat manzela- byl tam myslim o ctvrt hodky driv a celkem to prej slo ;) V poradne taky dobry. Zato porodnice pak byla natriskana- ale to je nahoda, to clovek neovlivni.

• Citovat
  • Nahlásit
6833
12.3.12 13:24

Pří mém „štěstí“ bude narváno všude a vždycky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
20.3.12 12:34

ahoj, taky se chystám rodit na Bulovce a čeká mě to opravdu brzy, termín mám 27.3, tak snad to bude vše OK, každopádně bojím, bojím :? :( 8o .....pak přidám info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
20.3.12 14:24

ahojky,já tam rodila v září 2010 a byla jsem spokojená,i registrace byla v poho,jen jsem čekala asi 5 min než přišla sestra dala jsem jí průkazku,šoupla mi tam razítko a bylo to :D jen potom v poradně to bylo tak na hoďku čekání vždycky ale jinak to šlo,porodní sál jsem měla ten novej tak to bylo príma :) a na šestinedělý jsem si vzala nadstandart pro 2,super a i to jídlo se dalo :P jen s tím kojením to je pravda,moc to nevysvětlili :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
20.3.12 17:21
janga píše:
ahoj, taky se chystám rodit na Bulovce a čeká mě to opravdu brzy, termín mám 27.3, tak snad to bude vše OK, každopádně bojím, bojím :? :( 8o .....pak přidám info.

To máš za pár…každopádně držím palce!!! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
20.3.12 17:24
panibobina píše:
ahojky,já tam rodila v září 2010 a byla jsem spokojená,i registrace byla v poho,jen jsem čekala asi 5 min než přišla sestra dala jsem jí průkazku,šoupla mi tam razítko a bylo to :D jen potom v poradně to bylo tak na hoďku čekání vždycky ale jinak to šlo,porodní sál jsem měla ten novej tak to bylo príma :) a na šestinedělý jsem si vzala nadstandart pro 2,super a i to jídlo se dalo :P jen s tím kojením to je pravda,moc to nevysvětlili :(

S tím kojením to slyším všude :,( Ale jinak to zní dobře ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
20.3.12 17:28

Holky,chodily jste na předporodní kurz?Určitě se chci jít podívat předem na sály,abych se aspoň trošku seznámila s prostředím,ale s tím kurzem pořád nevím :nevim: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
20.3.12 17:49

Já chodila a pro mě to byl pozitivní přínos.Na sály jsme nešly protože v tu dobu byly kvuli chripce uzavřeny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat